Jump to content
beatag60

Jadalnia

Recommended Posts

haha, zapraszam następnym razem jak będę musiała bawić się w kucharkę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superos żarcie, proste a jaki efekt. ;)

Też mieszać w garach lubię i co jakiś czas powtarzać owo poniżej przedstawione na zdjęciu danie:

 

W garze:

 

DSC_01234.jpg

 

I na talerzu:

 

DSC_01245.jpg

 

Chili con carne by Selvish.

 

*omnom nom nom nom...*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez was jestem głodna :C A ja jadłam dziś świeże czarne porzeczki ze śmietaną i z cukrem. Coś w sam raz dla mnie: proste, szybkie, gotować nie trzeba umieć, a jakie dobre ♥


No i siostra zrobiła pizzę ze szpinakiem ♥ I hołmmejd lody ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio jem bardzo dużo sałatek z pomidorów, cebuli i bazylii ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomidory to moje ulubione warzywo ♥ Niedługo dojrzeją nasze ^^ Nasze są przewyborne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beti, to chyba nie jest wykonane z tych owoców ... no bo jak można w takim miękkim owocu jak truskawka coś takiego wykonać? : o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego napisałam : "Nie wierzę własnym oczom":) Chociaż jak ludziska potrafią coś wyskrobać łebku od zapałki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż jak ludziska potrafią coś wyskrobać łebku od zapałki?

 

Jakim kurde cudem?! ; oo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Latem jemy lżej i zdrowiej. Sprzyja temu jednoczesny wysyp różnych warzyw i owoców. Jakie jest Wasze letnie menu? Poproszę przepisy na ciekawe dania:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czaszeczki :3 A ja ostatnio jak mi się nudziło znalazłam taki:

2937900784_48c828535d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w garach nie mieszam, bo mamuśka nie pozwala mi się tam tykać od małego. Zawsze wyganiała mnie z kuchni - a nóż nabrudzę, zwalę coś, zepsuję... Dlatego teraz ciemna masa w gotowaniu ze mnie. Nie umiem nawet obrać kartofli i poszatkować cebuli... Szatkowanie? Jak ja nawet kroić nie umiem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja sobie sam jedzenie przyszykuję. Ale nie ręczę, że wszystko w kuchni (ewentualnie wsi) będzie wyglądało tak, jak wcześniej ^_^ Mogą się zdarzyć pewne wybuchy, czy coś... Zacytuję moje słowa "W kuchni to ja się zabiję, przy okazji wysadzając pół wsi" ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpiszę się pod Wami, ale ja jestem kobietą. Wypadało by umieć gotować, a tu dupa ;d Za każdym razem coś rozbiję, stłukę, uszkodzę siebie, rodzinę i kuchnię. Moim największym osiągnięciem do tej pory bez większych wypadków jest zrobienie jajecznicy i paru przypalonych naleśników. Ostatnio u cioci uczyłam się robić tort urodzinowy dla wujka, nawet się udał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpiszę się pod Wami, ale ja jestem kobietą. Wypadało by umieć gotować, a tu dupa ;d

 

Oj tam, wypadałoby. Kto powiedział, że akurat baby mają gotować? Znajdź sobie samca który umie i zagoń go do kuchni :P Mój największy sukces kulinarny to samodzielnie zrobiona pizza. Ale nie mam chyba zdolności, a już na pewno mnie to nie kręci. Lubię jeść, ale gotować mi się nie chce. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpiszę się pod Wami, ale ja jestem kobietą. Wypadało by umieć gotować, a tu dupa ;d

 

Invidia, chyba sobie żartujesz. Jakby mi jakiś facet powiedział, że kobieta jest od gotowania i jeszcze od sprzątania to bym mu (za przeproszeniem) jaja urwała ; )

Obowiązkami trzeba się dzielić po połowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale skoro zostanę starą panną, to muszę jakoś przeżyć ;d tak zupki knorr codziennie jeść...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego starą panną zostaniesz? : o

 

Co do tych zupek, to taki syf i sama chemia, a i tak smakują 3 Zawsze jak taką zjem, to mam wyrzuty sumienia :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpiszę się pod Wami, ale ja jestem kobietą. Wypadało by umieć gotować, a tu dupa ;d

 

Invidia, chyba sobie żartujesz. Jakby mi jakiś facet powiedział, że kobieta jest od gotowania i jeszcze od sprzątania to bym mu (za przeproszeniem) jaja urwała ; )

Obowiązkami trzeba się dzielić po połowie.

 

Słuchaj Nymphe, Invidio, słuchaj Nymphe!

I dlaczego stara panna? Optymistka skończona :P

 

A zupki faktycznie są dobre. Ale ja jem praktycznie tylko na wyjazdach. Mniam ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

W biedronkowej gazetce promocyjnej znalazłam mnóstwo smacznych propozycji wprost z Azji. Mniam. Jutro albo w środę robię sajgonki ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak dzisiejsze nie mienie weny i usmażyć frytki ale nie mrożone tylko domowej roboty z parówkami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Przypomniałam sobie przepis na ciasteczka owsiane. W środku skórka pomarańczy.

fa0eug.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.