Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Plamen Dimov

Recommended Posts

Niektórzy z Was go znają, niektórzy nie kojarzą. O kim mowa? Plamen Dimov - nauczyciel muzyki, który wspierał NW zanim jeszcze postał ten zespół. :) To on uczył w szkole i rozbudził pasję do muzyki u Tuomasa, Tarji, Samiego, Jukki... Zagrał również partię skrzypiec w utworze Moondance!

 

Dzisiaj obchodzi urodziny, więc przygotowaliśmy dla niego kartkę od Polskich fanów. ;)

 

2qtwob8.jpg

 

Tutaj możecie zobaczyć jego reakcję:

 

Znacie Plamena? ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plamen jest bardzo przystępnym i miłym człowiekiem. Nie dziwię się, że jest lubiany i szanowany. Swoją wiedzą dzieli się z kolejnymi swoimi uczniami. Jak myślicie, ilu jeszcze mistrzów wychowa podobnych fenomenem do Tuo? Może znacie kogoś spod jego skrzydeł równie?;) genialnego jak TH?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie znam nikogo spod skrzydeł Plamena, który dorównałby Tuomasowi... ale pożyjemy zobaczymy. :) Północ z pewnością niejednym talentem nas zaskoczy.

 

To interesujące jak wiele zależy od nauczyciela... Sam po sobie widziałem jak potrafili obudzić we mnie pasje i ciekawość do przedmiotu. :) Niestety to też idzie w drugą stronę - niektórzy potrafią zabić jakikolwiek pierwiastek zainteresowania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo żeby być dobrym nauczycielem nie wystarczy kochać to co się robi, nie wystarczy mieć pasję, ale trzeba również umieć się nią dzielić i "zarażać". Trzeba też szanować swoich uczniów i robić wszystko, aby nauczyli się jak najwięcej. A największym sukcesem nauczyciela jest gdy uczeń wejdzie na wyższy poziom niż on sam ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo żeby być dobrym nauczycielem nie wystarczy kochać to co się robi, nie wystarczy mieć pasję, ale trzeba również umieć się nią dzielić i "zarażać".

 

Jak mój facet od histori :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wstydem byłoby nie znać mentora Tuomasa. Ta kartka to genialny pomysł! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwisko zauważyłem w którejś książeczce towarzyszącej płycie, ale nie wiedziałem, że to nauczyciel Tuomasa. Na pewno wypada podziękować i świetnie że DM zorganizowało taką akcję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plamen Dimov to niewątpliwie postać blisko związana z zespołem. Stał on też na czele kwartetu smyczkowego który zagrał na Oceanborn i pomagał Tuomasowi przy aranżacjach owego kwartetu.

 

Oto Plamen z całym obecnym Nightwishem :)

k2pa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze, co mi się rzuciło w oczy to koszulka Tuomasa. Muszę przyznać, że jest genialna. ;) Rzuca się też w oczy piwny (?) brzuszek Plamena . :D

 

No co? Why Meow so serious? :D

 

To zdjęcie zostało chyba zrobione niedawno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie obrazek się nie wyświetla.

 

A co do kwartetu smyczkowego na Oceanborn, to właśnie to było moje pierwsze skojarzenie kiedy zobaczyłem tytuł wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się powinno wyświetlać. Faktycznie dość świeże zdjęcie, bodajże z zeszłego roku ale głowy nie dam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trwa tydzień Nightwish w Kitee 6-13.07

W tym tygodniu, w Kitee można spotkać grupę utalentowanych młodych ludzi z siedmiu różnych krajów: Bułgarii, Anglii, Rumunii, Niemczech, Izraelu, Danii i Finlandii. Łączą ich dwie sprawy: miłość do Nightwish i pragnienie, aby zapobiec znęcaniu, rasizmowi i przemocy seksualnej poprzez muzykę. Celem projektu jest, aby nagrać płytę CD, która zawiera utwory Nightwish, jak i własne teksty młodych. Autorem projektu jest Plamen Dimov.

1567_10151699431524449_1349889451_n.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieźle! Z niecierpliwością czekam na efekty tej międzynarodowej współpracy. :) Skoro Plamen jest autorem projektu to jestem pewny, że będzie to coś naprawdę wyjątkowego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapelusz a'la Tuo mi się podoba :happy: Sympatycznie im to wyszło, pośpiewałabym z nimi *_* A w ogóle to patrzę, że przytłaczająca przewaga dziewczyn :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

21.07.2013 oj działo się w Lublinie:

Plamen otrzymał od DE podziękowanie za wspieranie i promocję Nightwish i ode mnie jedno ze swoich ulubionych cygar. Jest przesympatycznym człowiekiem otwartym i bardzo przystępnym. Nazywam go "Papa Najtłisz":)

plp.jpg.901e481b6dd6c157249804531d98e5fa.jpg

plj.thumb.jpg.e272c80c2b7ea4af6f48a2e884749f3f.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko, pozazdrościć takiego spotkania. :) Plamen to wyjątkowa postać, która rozbudziła w muzykach NW pasję do grania. Dziś uczniowie przerośli mistrza, ale nie zapominamy o jego ogromnym wkładzie.

 

Dziękuję Ci za godne reprezentowanie polskiej społeczności fanów na tym spotkaniu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
21.07.2013 oj działo się w Lublinie:

Próbuję po zdjęciach rozpoznać, który McDonald to był, najpierw myślałam o tym blisko Alei Tysiąclecia, ale to rondo mi nie pasuje ^^

 

Również gratuluję spotkania ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.