Jump to content
beatag60

Apel do userów DE

Recommended Posts

Ja dalej męczę Nightmaila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tylko informuję,bo sprawdziłam ostatnio dwa Twoje przetłumaczone Nightmaile i nie wiem, czy już wprowadzałaś poprawki, ale jeśli nie to wiesz co robić ;) I proszę zaznacz na zielono tytuły już skorygowanych tłumaczeń (patrz jak TheEscapist chociażby), bo wtedy łatwiej jest mi się połapać co już było sprawdzane i poprawione, a co nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprawki już są. A tytuły z przekornej natury będę zaznaczać, ale tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poprawki już są. A tytuły z przekornej natury będę zaznaczać' date=' ale tak ;)

 

Ok, super. Zielony to był jako przykład ;) Ważne żeby było zaznaczone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jako że mamy kilka nowych osób, może ktoś z Was chciałby pomóc przy tłumaczeniach? :) Jeśli jest ktoś chętny, proszę o PW, podam wszelkie potrzebne informacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w sumie mogłabym się troszkę pomęczyć z tym,bo lubię angielski :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tłumaczyć ichniejszy angielski? Czemu nie. Jeśli tylko będę gospodarować odpowiednią ilością czasu a terminy nie będą "napięte" odnośnie oddania i zamieszczania tłumaczeń to mogę pomóc, ju noł. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasze żółtki kochane:) Zwracam się do Was z prośbą o zakończenie swoich projektów do końca września- termin ostateczny.

Ukończenie zadań w wymienionym terminie jest wskazane, ponieważ przed nami kolejne wyzwania: projekt Tuo, DVD i kolejny krążek NW. Będą kolejne "obowiązki" dla chętnych do budowania DE:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam miesiąc...trzeba wziąć się do roboty :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redaktorzy, proszę o indywidualne informacje kto jaki projekt realizuje/kończy? Ci, którzy nie udzielą odpowiedzi będą odmalowywani:(

Nowych userów zapraszam do współpracy w realizowaniu projektów budujących forum DE:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co z tym niegdysiejszym projektem Szymka? Bo nie wiem w końcu, czy dalej nad tym pracujemy, skoro chyba obecnie nie ma koordynatora projektu... Jeśli tak, to proszę o nieodmalowywanie mnie. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula jeśli jesteś chętna do "redaktorowania" to projekt będzie kontynuowany? Jeśli nie , napisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, czekaj, zgubiłam się. xD Jeśli projekt nie został anulowany wskutek braku Simo, to będę kontynuować tłumaczenie mojej partii i korektę tych wyznaczonych. O to mi chodziło. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super Paula, zatem czekaj na info o dalszym ciągu projektu i kontynuuj swoje partie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej. :> Ale na to nie ma terminu do końca września, prawda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie, ten projekt jest długofalowy, ale jak już będzie nowy koordynator, powinien ustalać terminy- tak uważam. Bo przed nami kolejne poważne wyzwania- ale o tym w odpowiednim czasie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zamiar skończyć dzienniki i to chyba tyle ode mnie, bo w tym roku biorę się za naukę ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niepomalowani;)Forum się rozrasta, projektów przybywa: wzywam Was nowi i starzy kompetentni do pomocy w budowani DE- ktoś chętny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja się już zajmuję korektą strony. Zajmie mi to kilka miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.