Jump to content
beatag60

Apel do userów DE

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Jak zapewne niektórzy zauważyli, zrezygnowałam z korekty materiałów na stronie. Moja decyzja nie miała nic wspólnego z żadnym byłym/aktualnym użytkownikiem forum (choć przez interpunkcję Adriana nieraz przerywałam, aby odpocząć i przeczytać coś poprawnie napisanego). Mam swoje priorytety i ograniczony czas. Wolontariat, rodzina, znajomi, rozwijanie zainteresowań są dla mnie ważniejsze niż męczenie się z waszymi błędami (poprawienie jednego artykułu trwało od 1.5 do 2.5 h, czasem dłużej - moje oczy nie lubią ekranu komputera). A niedługo rozpocznę studia - Toruń jest oddalony od mojej miejscowości o 460 kilometrów, zaś mój kierunek należy do bardzo czasochłonnych, jeśli wierzyć opiniom innych ludzi i informacjom na stronie wydziału. Skoro teraz mam kłopot ze znalezieniem czasu i chęci, to co będzie później?

 

Rezygnacja była konieczna.

 

Jeśli ktoś ma jakiś problem z gramatyką lub ortografią, może mnie poprosić o pomoc - postaram się pomóc, o ile będę znać rozwiązanie. Tylko nie liczcie, że poprawię wam jakąś dłuższą formę wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy Morderczyni za aktywny udział w budowaniu DE przez długi czas. Mamy nadzieję, że mimo nawału obowiązków zajrzysz czasem do Nas i napiszesz jak się masz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../ (choć przez interpunkcję Adriana nieraz przerywałam' date=' aby odpocząć i przeczytać coś poprawnie napisanego).[/quote']

A jeszcze nie tak dano temu napisałaś mi, że robię postępy. :D

 

W imieniu całego DE jeszcze raz dziękuję za wkład w rozwój naszego małego Nightwishowego poletka w sieci oraz życzę powodzenia na "nowej drodze życia". :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.