Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Ojej, dziękować :-D

 

Hm, hmmm... no to może poproszę o coś z "czasem" w tekście lub tytule. Chodzi mi o szeroko pojęte odmierzanie go, określenia związane z czasem itd.

Czekam zatem na Wasze propozycje, jeszcze zanim świat zwariuje po dodaniu do dzisiejszego dnia jednaj sekundy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staroć, ale ten refren od lat dźwięczy mi w głowie.."Time flies..."

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZMIENIAM! :happy:[video=youtube]

Dziewczyna anachronizm. Jest motyw czasu? Jest!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łokej, już nomen omen czas by wyłonić zwycięzcę, bo czuję że im dłużej bym zwlekała, tym propozycji byłoby już za dużo ;)

 

Izzy - przyjemne, acz trochę brakuje żeby ten numer był moim faworytem.

 

Evi - haha, znam :D No tak, niezły wybór ale przeważnie w tym temacie szukam czegoś dla mnie nowego/zaskakującego.

 

hietAla - o, Stratovarius XD Nie znam całej twórczości ale ten numer mi się już gdzieś przewinął, a że słabo pamiętam, to miło sobie było odświeżyć ;)

 

Eclipse - znam tylko pierwszą płytę Wintersun, z nagraniem kolejnej zdaje się zbierali dość długo, to sobie wreszcie posłuchałam czegoś innego od nich ^^ Szkoda, że całość nie jest w klimacie takim jak końcówka :( Ale wtedy to byłby zupełnie inny gatunek :P

 

98wercia - coś DYU, może wreszcie kiedyś odsłucham tę płytę porządnie w całości :P

 

Sami - Floydzi - kolejna porcja muzyki do nadrobienia... tylko kiedy, KIEDY?! No tak, było pięknie póki nie wszedł wokal :P Tak, wiem strasznie dziś marudzę, ale wymęczyliście mnie tymi tasiemcowatymi kompozycjami ;)

 

Ares - nie wiem czy kiedyś cokolwiek przekona mnie do Korna, niestety i tym razem to się nie udało :(

 

Dave - i kolejny dość długi kawałek... ale z tych zapodanych metalowych to chyba jak dotąd najprzyjemniejszy ^^

 

Nightfall - ym... cover; fajnie że coś po polsku, ale niefajnie ze znam... i że ta wersja jakoś mi nic nie zrobiła, że tak powiem (chyba głównie przez wokal ;/ ).

 

Kirk - znam, znam! :D I lubię, ale cóż no... już wyżej pisałam, że trudno żebym wtedy wybrała taką propozycję.

 

anulka79 - starocie też są fajne ^^ ten dodatkowo ma blisko do zwycięstwa :cool:

 

Milla - na koniec Emi_ratunkowa z czymś ożywczym, żebym nie zasnęła, chociaż już powinnam się zbierać XD Plus za ciekawą tytułową interpretację zadania.

 

 

Dobra. Dave, Ania, czy Milla...

 

1,2,3

3,2,1

 

iii

 

Ania, dajesz! :D

 

 

Tak na koniec powiem jeszcze, że mieliście naprawdę spore pole do interpretacji, a niemal wszyscy uczepili się słowa "time", cóż...

 

...dni, miesiące, lata, godziny i wiele więcej ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, dzięki Freyja;)! Cieszę się, że spodobała Ci się moja propozycja. Dodam jeszcze, że to moja pierwsza wygrana w tej zabawie..Tym bardziej dziękuję!

A teraz wyobraźcie sobie taki obrazek: morze, bezludna, dzika plaża, piękny zachód słońca..Niesamowite, klimatyczne miejsce. Idziecie brzegiem, woda obmywa Wam stopy, czujecie zapach morza, wieczorną bryzę..I czego byście wtedy słuchali? Jaki utwór kojarzy Wam się z takim miejscem, okolicznościami? Czego najprzyjemniej słuchałoby się Waszym zdaniem w takiej chwili? Nie musi to być oczywiście utwór o tematyce morskiej, wakacyjnej itp. Chodzi mi bardziej o tą ulotną chwilę, którą trzeba ubrać w dźwięki..( Ej..kolejny raz uświadamiam sobie, jak bardzo jestem "ocean soul";)). Czekam na Wasze propozycje!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pasuje pod każdym względem. :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę mi zajęło wymyślenie czegoś, ale mam:

[video=youtube]

Od 38:52 do jakoś 40:50

Przepraszam, że tak, ale nigdzie indziej ani rozczłonkowanego tego nie ma. To U Meet - Cognitive Bias (duet wokalny... Joasi i Floor ♥) - czyli coś, co pisze Tuomas, jak mu się nudzi. To było po trasie IM, a teraz pracują nad Kalevalą. Z braku lepszego zajęcia. xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

To mi się kojarzy z samotnym spacerem nad brzegiem morza. Więc raczej pasuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ech, jakoś nie mogłam się zdecydować. Ale w końcu padło na muzykę z "Piratów". Kiedy wyobrażałam sobie taki zachód słońca nad wodą, w pewnym momencie usłyszałam w głowie ten śliczny motyw, który zaczyna się mniej więcej w 3:03 :)

[video=youtube]https://youtu.be/O7712z7kaqM

W sumie reszta utworu też pasuje... I wtedy romantyczny nadmorski spacer zrobił się EPICKI :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.