Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Ja pójdę po najmniejszej linii oporu xD tym bardziej, że dziś mam taki nastrój, że bardzo mi ten kawałek pasuje :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

I've been around the world

and never in my wildest dreams

Would I come runnin’ home to you

I've told a milion lies but now I’ll

tell a single truth

There's you in everything I do

 

So I, I bet my life

I bet my life

I bet my life on you

I, I bet my life

I bet my life

I bet my life on you

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fruja prosiła mnie, żebym tym razem zadała "coś normalnego". Normalnego... He... he he... ;>

Nie, no to już ma wystarczający poziom normalności, żebym mogła (wreszcie :P) coś zapodać XD

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RFlovMGwUoA

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzyka to dla mnie emocje, wolność i jednym słowem coś wspaniałego. Ponieważ najbliższa mi jest muzyka rockowa (jak pewnie większości na tym forum), to coś na ten temat. :)

 

It feels so good that it ought to be illegal

I got my vaccination from a phonograph needle

I'll never grow up and I'll never grow old

Blame it on the love of rock ‘n roll

 

To takie cudne uczucie, że powinno być nielegalne

dostałem szczepionkę od igły gramofonu

Nigdy nie dorosnę i nigdy się nie zestarzeję

to wina mej miłości do rocka’n rolla

 

www.youtube.com/watch?v=fw-PgCfP9zk

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, patrzę, co wymodziliście :> Sporo tego, jak zwykle :happy:

 

Evi - może i po najmniejszej, ale jakie to fajne! Tekst, tekst ♥ Technika gęby, technika gęby, technika gęby zadaje ciszy kłam

Sami - ano, ten fragment tekstu jak najbardziej pasuje do muzyki :happy: There's you in everything I do. Ale piosenka specjalnie nie powala. Jedna z tych - przynajmniej dla mnie - co to miłe są, prawda, przyjemne, ale jakoś człowiekowi specjalnie się nie chce do nich wracać. Może pewnego dnia posłucham jej jeszcze raz i mi się odmieni. :>

Maniek - coś z wyciąganiem dłoni...? "Reich" to prawie jak "reach". A "mir" to "mi"? Wyciągnij mi... Podaj mi? Muszę znaleźć tłumaczenie...

...HAAAA, zrozumiałam tytuł po niemiecku, jestę miszczę :> W porządku pomysł, Maniek. "Podaj mi rękę, nasz świat spłonie". Pasuje (zakładając, że tłumaczenie na tekstowie jest dobre, bo ja tego języka nie panimaju). Może nie całość tekstu, ale momentami naprawdę bardzo... ten, no. Pasuje. ^^ Sama piosenka też zacna, taki łatwo przyswajalny, "gotycki synthpop" (future pop? Ludzie tak mówią, a ja nie bardzo wiem, co to ten future pop jest...), włazi w mózg (chwytliwe syntezatory są chwytliwe x_X). Dobra do zapętlania. I potańczyć by się przy niej dało :D U mnie ostatnio dużo elektroniki w głośnikach gości, więc takie coś mi pasuje. Ale teledysk jest dosyć tandetny.

Anulka - sympatyczny klip (nie jest tajemnicą, że Emi lubi patrzeć na ludzi, którzy się całują ♥). Piosenka też. I chyba nic więcej o niej nie powiem :D Chociaż muszę przyznać, że za drugim podejściem zrobiła się jakby lepsza.

Fruja - ech, to jest takie cudo.

Takes me completely

Touches so sweetly

Reaches so deeply

I know that nothing can stop me

Ale... wiesz przecież. No nic. I tak łap plusik za Depeszy, Miszczu. ♥

Wercia - jak wyżej. Nie wybieram tego, co znam. Co nie zmienia faktu, że...

Since you’ve gone I’ve been lost without a trace

I dream at night I can only see your face

I look around but it’s you I can’t replace

I feel so cold and I long for your embrace

I keep crying baby, baby please

...mniej więcej tak czułabym się, gdybym straciła słuch :D Tylko gorzej :D Ty też łap plusik ;)

Izzy - o rany, to jest tak bardzo totalnie ADEKWATNE XD Jesteś we mnie na wylot!

Maciek - tutaj jest dosłownie, ale też fajny kawałek :happy: It feels so good that it ought to be illegal - jak ja to dobrze znam, ten muzyczny haj c;

Naevey - znam. I lubię.

Kirk - jakoś straciłam ochotę na rozpisywanie się, więc powiem tylko, że ładna piosenka :3

Ala - I'm finding I can fly so high above with yooooooooooou! Znam :P

 

Tym razem wszystkie piosenki były co najmniej niezłe, każde z Was dostało ode mnie lajka. ^^ O, i jeszcze ciekawostka: oprócz tego typa od Pablopavo nie pojawił się żaden wykonawca, którego bym nie kojarzyła. Co mi się rzadko w tej zabawie zdarza. A faworytami są, uwaga uwaga, idąca po najmniejszej linii oporu Evi, Maniek z Krwawym Aniołem i Izzy dzierżący igłę (jak Arya).

 

Eee.

 

Ene, due... Dobra, nie XD

 

Evi, Twoja kolej. A reszta jako nagrodę pocieszenia otrzymuje ode mnie po mentalhugu. Do Mańka i Izzy'ego lecą takie dłuższe i mocniejsze ^^


Ev też dostaje mentalhuga, żeby nie było. ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj. To ja chyba muszę przestać kombinować, bo najmniejsza linia oporu najczęściej się tu chyba sprawdza :D Dzięki, Milla ♥

 

To ja krótko - poproszę o coś, co pomaga w procesie twórczym. Dobry tekst byłby plusem, ale nie jest konieczny, bo proces twórczy w moim przypadku wymaga skupienia, a tekst czasami rozprasza :D Wykażcie się :)

(będę testować mocno :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak bardzo nie wiedziałam, co wybrać. Czego to Evi może słuchać przy tworzeniu... W końcu padło na Immi, bo tekst jest "motywacyjny" :happy:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej własnej playlisty do pisania. ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio najlepiej tworzy mi się przy soundtracku z tego odcinka , a w szczególności z tym utworem ♥ :

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
- słuchałam ostatnio podczas "tworzenia" :) I nawet nieźle mi ta praca twórcza wychodziła ! Co ja poradzę na to, że lubię Jacka..
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mi się przypomniało... ^^

[spotify]spotify:track:1XM9OnVQ6kieLCTbpuHv91[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam was, miśki, strasznie za ten przestój. Żeby ie przedłużać - SAMI - twoja propozycja totalnie mnie wciągnęła, zapętliłam się na niej na dobre 2 godziny i praca szła szybko i przyjemnie.

Ale wszystkim bardzo dziękuję, bo propozycje świetne ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.