Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

To ja też polecę soundtrackiem, bo właściwie to było jedno z pierwszych moich skojarzeń XD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest takie zimowe ♥ Miałam fazę rok temu przed świętami :D

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode mnie masz ślicznego aniołka pana Holopainena ♥

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś po południu wybiorę zwycięzcę, przepraszam za poślizg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indica - Children of Frost

 

Sorki, ale jestem na tel i sie spiesze :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaak... Moje popołudnie jest o jedenastej wieczorem, fuck the system xD Przepraszam :D

 

Nightfall - Edzio *.* Przeczuwałam, że się tu pojawi. Ubóstwiam muzykę do tego filmu. Coś niesamowitego. *.*

Sami - ładny utworek :) Tylko że mi to się przesadnie z zimą i śniegiem nie kojarzy... No, może delikatnie, ale to dlatego, że sugeruję się twoim skojarzeniem.

Marcin - hah, nieśmiertelny kawałek :D Lubię. Chociaż czasem mam też wrażenie, że trochę mi się przejadł.

Śonqa (dla mnie nigdy nie będziesz jakąś tam Solvi, przykro mi :P) - no, tej piosenki nie mogło tu zabraknąć :-D Uwielbiam ją śpiewać. Sympatyczna jest. Kojarzy mi się z siedzeniem w ciepłym domu przy kominku, piciem herbaty i gapieniem się to na choinkę, to za okno, na padający śnieg. ♥

Fruja - nooo, nareszcie coś, czego ani trochę nie kojarzę :D Harrego nie oglądałam, ale to, co wysłałaś, jest śliczne. I zimowe. I... ♥ Mam słabość do muzyki filmowej :D

Ex - całkiem przyjemne, ale... Mimo, że to "Christmas Song", jakoś nie widzę oczyma duszy tych płatków śniegu bombardujących ziemię, przykro mi ;-; Już "Amarantine" było, imho, bardziej zimowe :D

Jill - racja, bardzo zimowe ♥ Widzę las. Cichy. Mroźny. I śliczny. I drzewa z gałęziami uginającymi się pod śniegiem. I strumyk, który, nie wiedzieć czemu, nie zamarzł. Łaaadnie tam. Jak u nas w lesie. ♥

Paula - oj, lubię tą piosenkę ♥ Śliczna jest. A aniołek, jak zwykle, uroczy :-D Btw, zastanawiam się nad kupnem tego nowego albumu (pewnie i tak go nigdzie nie znajdę :D), żeby mieć coś świątecznego do włączania w wigilię.

Dejv - hm. Chyba wolę fińską wersję. Ale ta też jest w porządku. :)

 

Dużo tego. I weź tu coś wybierz. Hmmmmmmm.

***

Ych. Dylemat. Ale niech będzie Fruja i jej Harry, bo tego wcześniej nie znałam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Och, dziękuję :)

 

To ja mam takie życzenie: coś po francusku ^^ Tylko najlepiej nie jakieś znane hity - zaskoczcie mnie :D

 

___________________

 

I punktacja jeszcze :P

 

Evi - 17

Freyja - 14

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 12

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 6

Maggie- 3

Milla - 4

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to znane, czy nie, ale za francuskim nie przepadam. To jedna z niewielu piosenek, jakie w miarę lubię w tym języku. Nie licząc Edith Piaf, ale miało być bez hiciorów :P

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne znasz, ale to pierwsze, co przyszło mi do głowy :-D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi - miło mi się słuchało, ale trochę brakuje żebym zaliczyła do faworytów.

Ivan - Ha, jaka odmiana! Mocniejsze uderzenie :devil: Całkiem to przyzwoite. Zaliczam do potencjalnych zwycięzców.

zUazenek ^^ - fajna gitarka. Jest nieźle, ale jakoś bez zachwytów. Było stawiać na tych Kanadyjczyków nooo :P

Dave - haha, rap i rock. Też pewien sposób na zaskoczenie mnie XD Nawet ok.

Excalibur - się trochę w czsie cofnęłam... Ale było przyjemnie ;)

Marcin - znam tę wersję ;) Poza tym jest to powszechnie znany utwór (chociaż w innej aranżacji), więc nie do końca podpada pod moją prośbę.

Nightfall - em, takie średnie to dla mnie. Nie przypadło mi do gustu.

Milla - tak, znam. Dzięki za przypomnienie tej wersji. ;)

Maggie - jakie fajne :D Takie wdzięczne. Ja to kupuję. Może wygra?

 

No to teraz mam mały problem, bo dwie kompletnie różne bajki - Maggie, czy Ivan...

 

Ok, niech będzie - jednak miazga mocnego uderzenia \m/ tym razem. Ivan - punkt dla ciebie :D

 

Evi - 17

Freyja - 14

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 12

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 6

Maggie- 3

Milla - 4

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ja bym chciał coś ze sceny numetalowej ;) ale nic amerykańskiego i znanego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo orientuję się w tych podgatunkach podgatunków... Ale mam nadzieję, że to nu :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również miewam problemy z nazywaniem odpowiednio gatunków muzycznych, ale co tam, strzelam xD

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nymphetamine - to ja lubię, dobrze, mocno, z naleciałościami Korna.

@Sami - gatunek spoko, tylko sama kapela jakaś bez mocy :(

@Evi - nie nie nie błagam nie po Polsku...mam mdłości jak słyszę polski po za Jazzowymi kawałkami

 

 

Nymphetamine wygrana ;)

 

 

Evi - 17

Freyja - 14

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 12

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 3

Milla - 4

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.