Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Aha nie doczytałem wiec daje Tower z Dobrego Miasta mojego Miasta ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kurka blaszka, czemu nie pomyślałam o tej piosence -_-

 

[video=youtube]

Ja wiem, że miało być mniej znane, ale jakoś to mi przyszło do głowy, no i... :blush:

*Emi ma cichą nadzieję, że Ania może jednak nie zna Percivala, więc propozycja tej pierwszej będzie się zaliczać do "mniej znanych"*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja- świetny początek , fajny wokal, gitary i refren. Bardzo mi się podoba.

Sami- Equilibrium znam i bardzo lubię , a Blut Im Auge to jeden z ich najlepszych numerów.

nightwishmaster666- przyjemna piosenka , tworzy wspaniały klimat

Milla- Zostałam zapoznana ;) Ta piosenka daje niezłego kopa

Nymphetamine- jakoś specjalnie nie spodobała mi się ta piosenka, instrumentalnie super , ale wokal mnie wkurza.

 

Zwycięzcą zostaje.... Sami !!!

 

Evi - 16

Freyja - 12

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 11

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 5

Maggie- 3

Milla - 3

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 3

Nightfall - 3

NightwishAnka - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o kawałek dobrego proga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co dokładnie ci chodzi bo nie kumam proga ?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rock progresywny, metal progresywny :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin - Fajne, znam i lubię, ale czekałam na coś, co mnie zaskoczy.

Jill - Opeth to Opeth, złego się nie spodziewałam. : )

Maciek - Zespół tak niszowy, że musiałam wygooglować, żeby sprawdzić które to nazwa zespołu, a które nazwa piosenki... I to jest świetne. Bardzo mi się spodobało.

Evi - Tool to chyba za poważna sprawa dla mnie. Może jakbym przesłuchała parędziesiąt razy, weszłoby, tak jak Ayreon i wszystkie inne dobre rzeczy.

Maggie - Dreamów znam i kocham :) Byłby kandydat na wygraną, ale potem przyszła Freya i wszystko zepsuła... :>

Freya - to jest niesamowicie zaje... bardzo dobre to jest, no. Rozwarstwiło mi mózg... Nie mogłaś trafić lepiej.

 

Freya +1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-D Polecam całą płytę "Bilateral" mając nadzieję, że rozwarstwienie mózgu nie będzie trwałe...

 

To może teraz, dla rozluźnienia, zapodajcie jakieś hity, które kojarzą się z Waszym dzieciństwem, do czego tańczyliście na dyskotekach lub po prostu lubiliście słuchać :ninja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Ja zawsze przy tym tańcowałem :) mam sentyment do tej piosenki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoła podstawowa - pierwsza dyskoteka, w klasie drugiej chyba :rolleyes:

 

[video=youtube]

 

edit: i nadeszła nostalgia... Teraz będę słuchać starych hiciorów przez resztę wieczoru... I zastanawiać się, czy nie lepiej zaproponować tutaj coś innego xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Dyskoteki w gimbazjum ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja się cofnę do czasów, kiedy to miałam osiem lat i, ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu, zdobyłam pierwszą nagrodę na szkolnym konkursie talentów w kategorii "Muzyka", śpiewając to:

[video=youtube]

Ale powiem wam, że miałam cholerny dylemat z wyborem piosenki. No bo w przedszkolu uwielbiałam Numa Numa (błędy młodości... :D) i kawałek, który nazywałam La la la, la la la la la, czyli "Can't Get You Out Of My Head" Kylie Minogue. Lubiłam też "Let's Get Loud" J.Lo. Później, jak byłam w młodszych klasach podstawówki, to strasznie lubiłam All I Want albo Staring At The Sun Offspringa, End Of All Hope Zespołu Wiadomego, Hard Rock Hallelujah i Devil Is A Loser Zespołu Również Wiadomego, Move Ya Body Eiffel 65... Także ciężko było :D


Jeżu... I przypomniało mi się to aserehe-aha-ehe z przedszkolnego balu przebierańców xD Wieczór wspomnień :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dyskoteki w podstawówce :D

+ wiele innych jak Aserehe, Macarena itd.

Ja takze - wieczor wspomnien ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Coś, co raz usłyszane potrafi się karygodnie uczepić i nucić się cały dzień. Ratunku! Nie mogę tego wywalić! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojć, zblokowałam temat przez moje zapominalstwo :blush: Już nadrabiam!

 

Spodziewałam się nieco innych emm.. przebojów :P Gwarantowaną wygraną miałby ktoś, kto dałby coś tak prostego jak Macarena XD Jeszcze ucieszyłabym się z Britney, czy Aquy... No generalnie czegoś innego, niż zapodaliście. Ale rozumiem, że prosiłam w o to, co kojarzy się z WASZYM dzieciństwem, a nie moim :P (bo skąd mielibyście wiedzieć?) ;)

 

Milla - było dawać tę J.Lo :P

 

Ok, wygrywa Dave_MaxXx, bo coś wybrać musiałam, a to była taka najbardziej zwariowana z propozycji.

 

***

I jeszcze punktacja (która nam się znów gdzieś zagubiła):

 

Evi - 16

Freyja - 13

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 11

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 5

Maggie- 3

Milla - 3

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 3

Nightfall - 3

NightwishAnka - 1

Dave_MaxXx - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pomysłu, o co prosić :D

 

Chciałbym jakiś fajny kawałek (metalowy lub nie), z orientalnym motywem. Coś a la Arabesque lub Night of Arabia (Kamelot).

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]


Dave namieszałem przepraszam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.