Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Excalibur - Fajne to, strasznie długie, ale fajne. Lacrimossy znam tylko Elodię, ale chyba posłucham więcej, bo mnie zachęciłeś.

nightwishmaster666 - Znam od dawna i bardzo lubię.

Solvi - To jest świetne! Tacy mnisi + fajna końcówka. Ostatnio coś mam chrapkę na anime to może w końcu Death Note obejrzę xD.

Sami - fajny mocny utwór, ale w porównaniu z innymi mało chóru, ale i tak mi się podoba ; ).

Paula - Nie marudź :P. Bardzo lubię Hansa Zimmera, ale tego nie znałam, z filmu też nie kojarzę. Ciekawy utwór, bardzo mi się spodobało :D.

Jill - Dobre, bardzo dobre, tylko strasznie krótkie, chce więcej ^^.

Dave - To to znam na pamięć, oczywiście super.

 

Tak się zastanawiałam Solvi czy Paula, ale co tam, wygrywa PaulaEija!

 

Evi - 17

Freyja - 14

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 12

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 4

Milla - 4

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Excalibur - 1

PaulaEija - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow... nie spodziewałam się. xD Muszę częściej marudzić, to zacznę wygrywać. xDD

A tak serio, to dzięki. ;) Mermaids poznałam w zasadzie dopiero wtedy, kiedy dostałam na urodziny oryginalny soundtrack z 4-tej części PzK i się w nim zakochałam. ♥

 

No dobra... Cóż mogę chcieć...? Nadejszła wiekopomna chwila...

Fiem.

Jakiś rock alternatywny, coś w klimacie Evanescence albo Halestormu, byle nie żadne z tych dwóch. O. Myślałam ostatnio o szukaniu takich piosenek. Nom. To piszcie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Trochę odbiega od Evanescence i Halestorm, ale też rock alternatywny :)

 

Przepraszam, że zmieniam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

ZMIENIŁEM PROPOZYCJĘ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, a podobno to kobiety są zmienne... ;) Chłopcy - pogromcy mitów! xD

 

Marcin - The Pretty Reckles Just Tonight... Skojarzyło mi się z Halestormowym Break in, czasem wykonywanym na festiwalach z Amy, więc... Lepiej trafić chyba nie można, jeśli chodzi o wywiązanie się z tematu. ;) Albo w sumie, bardziej ze starszym Ev. Co do samej piosenki... Jest ok, ale nie wiem jeszcze, czy to właśnie ta.

 

Ex - We Are The Fallen Bury Me Alive... Szczerze, spodziewałam się, że ktoś wybierze ten zespół ze względu na okoliczności jego powstania i skład, o muzyce już nie wspominając. ;) Fajny kawałek. Aczkolwiek nie jestem pewna, czy nie za bardzo jest to przekopiowany Ev. Spójrzmy na imidż wokalistki... Zastanowię się. ;)

 

Sølvi - Three Days Grace Never Too Late. Od pierwszych nut miałam skojarzenie z Broken Ev i w ogóle z Seetherem. Prawdopodobnie przez wokal. Piosenka jest przyjemna dla ucha, znajdę ją sobie w tych internetach, ale to nie to, czego szukałam. Liczyłam raczej na damski głos... Tak więc bez punktu w rozgrywce, ale na mojej liście podsyłaczy dobrych piosenek. ;)

 

Fruja - WT What Have You Done. Nie spodziewałam się tu tego zespołu, ale pasuje. ;) Gdybym ja tylko nie miała nic do piszczącej Sharon... Wybacz, ale nie umiem. Niee.. Sharon piszczy. xD

 

Jill - Imagine Dragons Hear Me. Piosenka całkiem spoko, ale jakoś wokal mi się nie podoba... Rzadko kiedy lubię męski głos do lżejszego rocka... Tym razem też mi to nie pasowało. Jakoś mi ten wokal mało wyrazisty... i mało męski. No ale, każdy ma swój gust. ;)

 

Maggie - Delain We Are The Others. Hm, rozważałabym to jako potencjalnego zwycięzcę, gdyby nie to, że to jedyny z utworów, jakie podaliście, które znam. No niestety. ;)

 

Zostaje więc Marcin i Ex... Nasi zmienni chłopcy. Posłuchajmy jeszcze raz. ;)

Po słuchaniu i zastanowieniu się... Ze względu na lepszy tekst i melodię (to będzie dziwne, co teraz napiszę, bo jestem kobietą itd.), ale też urodę wokalistki. xD Excalibur i jego Bury Me Alive. ;)

 

I dzięki wszystkim za propozycje, za chwilę znajdą się na moim komputerze. ;)

 

 

**

Evi - 17

Freyja - 14

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 12

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 4

Milla - 4

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Excalibur - 2

PaulaEija - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Och, znów ja? W takim razie... Poproszę coś przy czym będę mógł podołować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nightwishmaster666 - przy Mansonie jakoś nie potrafię się dołować c:

Freyjo - Draconian znam i to dość dobrze, no ale nie ma co ukrywać - dobrze się przy tym dołuje :)

Jillian - Twoja propozycja niezbyt przypadła mi do gustu.

PaulaEija - przy Shy nie da się dołować. To jedynie poprawia mi humor :)

Nymphetamine - nie przepadam niestety za wokalem Floor.

Milla - nie sądziłem, że przy WT można dołować... Ale po którymśsetnym odsłuchaniu Swansong stwierdzam, że jednak jest to możliwe...

Sølvi - przy The Cure aż mi się łezka w oku zakręciła... Silny kandydat :)

 

Mimo wszystko wybieram między Freyją, a Sølvi. Hmm... Draconian, czy The Cure... Łezka w oku przechyliła szalę na stronę The Cure. Wygrywa Sølvi.

 

Evi - 17

Freyja - 14

Simo - 7

Sami - 9

Sølvi - 13

BlackSymphonia - 6

Maciek - 6

Pablito - 1

Nymphetamine - 7

Maggie- 4

Milla - 4

Jillian - 6

Dark - 3

nightwishmaster666 - 5

Nightfall - 3

NightwishAnka - 2

Dave_MaxXx - 1

Ivan - 1

Excalibur - 2

PaulaEija - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Zmieniam :devil:

 

 

Poproszę utwór, który starszy jest od Ciebie, drogi uczestniku(bądź uczestniczko) tej zabawy, o co najmniej 10 lat :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.