Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Niemal nie oglądam klipów, więc tym razem postawię na coś, powiedzmy, alternatywnego:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Chociaż powinnam tu wrzucić Sleeping Sun i wannę... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teledysk do " Little Talks" jest świetny, ale jeszcze lepszy nakręcili do "King and a Lionheart"

Dałabym to jako moją propozycję, ale po długim zastanowieniu wybieram piękny teledysk "Che civil wars" ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master - Bardzo efektowny (pewnie kosztowny) teledysk KoRna, tylko nieco monotonny.

Izzy - Klasyka Gunsów, aczkolwiek teledysk bardziej zachwyci oddanych fanów.

Milla- Piosenka jest świetna, ciekawy pomysł z ewolucją.

Solvi- Niektóre ujęcia wbijają w fotel.

Freyja - Nie znam tej grupy, ale zarówno piosenka jak i klip trafiają w mój gust. Chociaż w przeciwieństwie do KoRna, nie jest to teledysk wysoko budżetowy, został wykonany z pomysłem.

Sami - Znam, znam choć piosenka dla mnie średnia, to teledysk zrealizowany z pomysłem.

Jill- Klip bardzo wzruszający i pięknie nakręcony.

 

Punkcik leci do Freyji. Wstrzeliłaś się w mój gust, tym klipem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej, nie spodziewałam się i z tego wszystkiego kompletnie nie mam pomysłu co sobie zażyczyć. :confused:

 

Ok, niech będzie tym razem tak: poproszę o dobry brytyjski rock/metal. Klasyka mile widz.. słyszana :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to klasyka rocka w niekoniecznie znanej odsłonie :-D.

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasyka, powiadasz? Proszę bardzo :cool:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

moja kochana brytyjska grupa ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Coś lekkiego ;).

[offtop]Ooo, lubię ten kawałek. ^.^[/offtop]

Share this post


Link to post
Share on other sites

<łapie się za głowę> Tyle propozycji, że mogę mieć mały problem z wyborem :happy:

 

No to jedziemy:

 

Maciek - jak już klasyka, to o taką mi chodziło - coś czego mogę nie znać - plus za charakterystyczny klimat i flecik ^^ Przyjemny utwór, a kompozycja choć niekrótka, to nie ma w niej nudy.

 

Jillian - Kojarzę jakieś numery Foster'ów, w tym i zaproponowany przez Ciebie - jest ok, przyjemnie się słuchało ale dla mnie nie ma w tym nic specjalnego.

 

Nightfall - Kolejny z serii - juz skądś to zam XD Przyjemne, nie powiem, ale z alternatywnego rocka brytyjskiego, to ja w tym momencie zdecydowanie wolę Placebo (nie ma jak fiksacja :P ).

 

Brethil - Freddie XD Queen live - nie ma co - mnie się to podoba ^^

 

Milla - no klasyk nad klasyki, ale to znane i... no ja w zapodaj poszukuję czegoś co mnie naprawdę zaintryguje ;)

 

Dark - No tak, nie ma jak Led Zeppelin, miło poznać wreszcie coś więcej niż ich pierwszą płytę :D Ciekawa kompozycja i ten tekst i ta interpreteacja... ^^

 

Marcin - Znam, jako jeden z nielicznych numerów Kredek zresztą, lubię... ale znów - to nie było nic nowego dla mnie ;)

 

Maggie - oho, po pierwszych dźwiękach jestem zaintrygowana, a po przesłuchaniu całości pozytywnie zaskoczona. Tylko czemu mam wrażenie, że już gdzieś coś podobnego słyszałam?

 

Sami - Stonesi ^^ Przyjemne, ale tyle propozycji do wyboru... oj ciężko będzie.

 

No tak, mam kilka faworytów, ale żadnego zdecydowanego... i powstaje mały problem...

 

Ok, wygrywa...

... napięcie rośnie...

Dark :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeeej, ale fajnie ! :D

 

czego sobie zażyczyć .. hmm..

ja poproszę 'inną twarz' zespołu, który normalnie gra coś mocnego- czyli prościej, poproszę piękną balladę :) tutaj klasyki też miło widziane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Polecam cały koncept album inspirowany komiksem "Spawn". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Marilyn gra ostry industrialny metal, ale ta piosenka najspokojniejsza w jego dorobku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaraliście się, z początku nie wiedziałam, co wybrać, ale może teraz bez zbędnego pisania- najbardziej spodobała mi się propozycja.... Evi :) . Sama nie wiem czemu... po prostu taki kawałek właśnie był mi potrzebny. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.