Jump to content
Adrian

Propozycje i uwagi

Recommended Posts

Wnoszę wniosek o zwiększenie limitu wiadomości na minutę na chacie. ;_; Bo to trochę denerwujące' date=' jak się co chwilę pojawia czerwony napis: "Błąd: Przekroczyłeś maksymalną liczbę wiadomości wysyłanych w ciągu minuty. Poczekaj chwilę...". [/quote']

Sprawie się przyjrzałem, czat sprawdziłem, wniosek odrzucam!

 

Nie

dziwmy

się

że

ktoś

dostał

blokadę

na

czacie

skoro

pisze

tasiemce

w

100

linijkach

:D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może da się wstawić jakieś fajne najtłiszowe avatary do domyślnej galerii :D? Teraz wszedłem i wyglądają one strasznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może da się wstawić jakieś fajne najtłiszowe avatary do domyślnej galerii :D? Teraz wszedłem i wyglądają one strasznie.

 

Myślałem nad tym, ale twórcy skryptu forum zapowiadają, że w kolejnej wersji galerie awatarów zostaną zastąpione gravatarem. Więc odpuściłem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeszcze jedno, na niektórych forach jest automatyczna obróbka avataru, tak by pasował, można u nas to wprowadzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeszcze jedno' date=' na niektórych forach jest automatyczna obróbka avataru, tak by pasował, można u nas to wprowadzić? [/quote']

Automatyczna obróbka? Tzn?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podajesz link nawet do np. tapety full hd/jakiegoś obrazka niewymiarowego a skrypt sam przeskaluje i skompresuje tak, by nowy avatar był odpowiednich rozmiarów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mobilna wersja jest okropna. Ale na szczęście i tak korzystam zawsze z pełnej wersji na tel. Jest bardziej przejrzysta i czytelna.

Ta mobilna wersja jest tymczasowa, ponieważ od dłuższego czasu myślałem nad stworzeniem własnej, w kolorach forumowych. Niestety będzie to bardzo czasochłonne, więc na razie nie udało mi się wygospodarować czasu. Może w przyszłym roku. :D

 

Fakt, że mobilne forum jest okropne. Nie potrafię się połapać o co tam chodzi i muszę przechodzić na pełną gdzie trzeba wszystko powiększać i przybliżać, grrr = Adi, wierzymy w ciebie (szczególnie ja, bo odkąd mam SMARTFONA i jestem PROFESJONALNYM mobilnym SURFEREM (hahaha, nie no dobra bez jaj xD) to częściej siedzę na komórce niż na laptopie, więc działaj) ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawie byłoby zrobić plebiscyt na najlepszą piosenkę, ale tym razem wg. innej formuły i porównać wyniki z tymi poprzednimi ;) Kiedyś. Choć pewnie i tak znowu wygrałoby GLS.

 

Ew. plebiscyt na wybór jakiejś innej ulubionej piosenki, coby się nie powtarzać. Np. ulubiona piosenka z CitD, bo zapewne sporo osób tutaj przesłuchało ten krążek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo może po jednej ulubionej piosence z albumu?

Piotrek nie do końca rozumiem, jakiej tej innej formuły?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam na myśli wybory przeprowadzone innym sposobem niż klasyczne eliminowanie po jednym. Tak zrobiliśmy na forum WS i ulubioną piosenkę z CitD wybraliśmy na 2 sposoby. Wyniki się różniły :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. ulubiona piosenka z CitD, bo zapewne sporo osób tutaj przesłuchało ten krążek.

 

Przez chwilę nie miałem zielonego pojęcia co to jest to "CitD". Dopiero jak napisałeś, że jesteś z WS to zorientowałem się, że chodzi o Tardżę :P I szczerze? Nie słuchałem. Nie interesuje mnie specjalnie solowa twórczość Tarji (szczególnie jak usłyszałem ten badziewny singiel z CitD, to nawet nie miałem zamiaru sięgać po to wydawnictwo). Przeleciałem tylko szybko MWS, które nie spodobało mi się.

 

Z jej piosenek to lubię tylko "I Walk Alone", "Pioson" (kocham ten cover), "Until My Last Breath", "Die Alive" (ten utwór akurat tak 50/50).

 

Łooo, dobra bo offtop się zrobi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podajesz link nawet do np. tapety full hd/jakiegoś obrazka niewymiarowego a skrypt sam przeskaluje i skompresuje tak' date=' by nowy avatar był odpowiednich rozmiarów. [/quote']

Masz na myśli przycinanie avatarów jak np. na Facebooku czy forach opartych na skrypcie IPB (np. nightwishforum.com)?

O takiej opcji też myślałem, ale niestety z technicznego punktu widzenia wykracza to poza moje umiejętności. Może kiedyś... ;)

 

Fakt' date=' że mobilne forum jest okropne. Nie potrafię się połapać o co tam chodzi i muszę przechodzić na pełną gdzie trzeba wszystko powiększać i przybliżać, grrr = Adi, wierzymy w ciebie (szczególnie ja, bo odkąd mam SMARTFONA i jestem PROFESJONALNYM mobilnym SURFEREM (hahaha, nie no dobra bez jaj xD) to częściej siedzę na komórce niż na laptopie, więc działaj) ;)[/quote']

Challenge accepted! Aczkolwiek nie mogę na chwilę obecną obiecać żadnego terminu. :(

 

Przy okazji informuję, że błąd związany z brakiem powiadomienia o nowych PMkach został naprawiony. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, to może chociaż da się zdjąć limity wagowe avatarów? Nie ma nas nie wiadomo ile i nie zapchamy całego serwera obrazkami z avatarów ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, to może chociaż da się zdjąć limity wagowe avatarów? Nie ma nas nie wiadomo ile i nie zapchamy całego serwera obrazkami z avatarów ;p

 

Jak avatar waży za dużo to wystarczy go wrzucić na jakiś hosting... Ja tak zawsze robię :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, jest ślicznie, cudownie, uwielbiam to i się rozpływam ♥ idę poszukać jakiegoś zdjęcia, które by się nadawało ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg omg omg. c(*_*c) Już wstępnie wypełniłem te pola, ale jeszcze pomyślę nad "o mnie", bo przydałoby się zmienić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ślicznie jest, Tato :3 Przepięknie i cudnie, powiadam :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tez nie mogę wgrać skonwertowałem i nic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko ładnie, ale ustawiło mi płeć: mężczyzna :<

A tak poza tym, to świetnie to wygląda, trafny pomysł, super Ardian ;*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbuję wgrać zdjęcie w jpg, a strona każe mi zmieniać rozszerzenie. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba. Szczególnie te 5 ulubionych albumów, jak na stronie NW. Czuję się jak Tuo, ten prestiż ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze dodajcie seriale/anime. Plis ;>. Chce mieć 5 ulubionych seriali :D.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.