Jump to content
Pablito

Moja Galeria Modeli Letadeł

Recommended Posts

I o to jest kolejna odsłona serii tym razem druga a jest nią Boeing B777-300ER w malowaniu kanadyjskiej linii lotniczej Air Canada w nowym odświeżonym malowaniu ,model w skali 1:300 ,obecnie na linii produkcyjnej mojej fabryki jest 3 odsłona serii obecnie pracuje nad kadłubem i myślę że kolejny model ukaże się pod koniec tygodnia 

ZViEdL4.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I o to jest część 3 serii z pod barwy czerwonego klonowego liścia ,moja fabryka nie próżnowała przez majówkowy długi weekend ręce i nos były w modelach ,ale dobra trzecią odsłoną serii jest Boeing B787-8 w malowaniu linii Air Canada ,model w skali 1:300 ,co teraz ,będzie kolorowy model z dedykiem dla Nimfy ,oraz robię dalej z Tora Tora Tora 1941 

FeqYnNZ.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne cudo naszego "szalonego majsterkowicza";) Liść jest super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie Twoje latające dzieła są niesamowite, Paweł :)! Gratuluję zapału, werwy, cierpliwości..Zastanawiam się, czy Ty masz jeszcze na nie miejsce ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nim przedstawię kolejny model który wytoczył się z mojej fabryki odpowiem Ani na zadane przez Ciebie pytanie ,miejsca jeszcze mam ale coraz mniej ,pod sufitem tworzy się ostatnia żyłka .

A teraz prezentuje kolejny model w kolorowym i efektownym malowaniu Airbus A330-200 w malowaniu brazylijskiej linii lotniczej Azul ,model ten dedykuje Nimfie która uwielbia kolorowe malowania samolotów ,model w skali 1:300 

WqppQCQ.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej fabryki wytoczył się przed hangar kolejny model tym razem jest Airbus A350-900 w malowaniu linii lotniczych z Brazylii TAM Airlines ,model w skali 1:300 

Xc7Nx2h.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas na mój drugi test co się stanie jak zrobię model na A4 na formacie A3 ,i efekty testu są bardzo obiecujące i tylko żal bo mam taki mały pokój bo modele w skali 1:300 są bardzo efektowne na formacie A3 ,a zrobiłem model który jak robiłem pierwszy raz schrzaniłem centropłat ,o to Boeing B777-300 w malowaniu linii lotniczej z Zjednoczonych Emiratów Arabskich Etihad ,model jeżeli chodzi o skalę jest w skali 1:250 tak ok 

AfZCdqQ.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się, czy masz może w swojej kolekcji jakiegoś airbusa w barwach Lufthansy? :)

Niebawem polecimy takim z Sami do Krainy Tysiąca Jezior. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Airbusa mam w barwach Lufthansy A340 -600 i A380 ,a wy pewnie polecicie mniejszym A320

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego modelu miało nie być mnie był na liście produkcyjnej ale natchnieniem do zrobienia owego modelu były częste wizyty tego samolotu w malowaniu tej linii lotniczej w ostatnich 2 tygodniach w Warszawie i Katowicach ,przedstawiam Wam Boeinga B747-400 w malowaniu izraelskiej linii lotniczej EL AL ,model jak zwykle w skali 1:300 ,teraz czas na kolejną serię z pod znaku białego księżyca na czerwonym tle ,ciekawe czy ktoś zgadnie o jaki kraj mi chodzi ?

SFqNoPo.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas na kolejną serię tym razem będzie 3 samolotowa ,w malowaniu linii lotniczej z spadkobiercy Imperium Osmańskiego czyli Turkish Airlines z Turcji ,pierwszą odsłoną serii jest Airbus A320-300 ,model w skali 1:300 

PeRPrwt.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsłona druga mojej serii Turkish Airlines ,tym razem jest to Airbus A340-300 ,model w skali 1:300 

za kilka dni będzie trzecia ostatnia odsłona serii 

o7vlsD7.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I o to jest ostatnia część serii Turkish Airlines ,tym razem trzy kosy tzn Boeing B777-300ER ,model w skali 1:300 ,teraz robię małą przerwę jeżeli chodzi o samoloty pasażerskie ponieważ muszę się skupić na ciągu dalszym dłubaniny przy japońcu ,idzie bardzo ciężko a najgorsze czyli oszklenie osłony kabiny przede mną ,a potem zajmę się największą jak do tej pory serią samolotów pasażerskich składających się aż z 6 samolotów pod rząd ,bardzo znanej i cenionej linii lotniczej z Wysp Brytyjskich .

RDXbJaA.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moją ostatnią dużą pożegnalną serię czas zacząć ,tak jak pisałem wcześniej bohaterem serii będzie brytyjska linia British Airways ,na początku coś dużego w tych barwach ,tzn Airbus A-380-800 mającego Reg G-XLEF,model w skali 1:300 ,teraz będą w serii same Boeingi 

z6LAbyr.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsłona druga serii British Airways tzn Boeing B-747-400 ,model w skali 1:300 ,teraz na moment zastopuje moją serię ponieważ teraz będzie w mojej fabryce specjalny memorial upamiętniający pilota grupy akrobacyjnej który przed tygodniem zginął w wypadku lotniczym .

EnAUjuV.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie: czy jakieś brytyjskie linie lotnicze mają może tardisowoniebieskie malowanie? To byłoby takie typical british! ♥ Powiedz, proszę, że mają... *prosi*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak pisałem w poprzednim poście dziś waszym oczom ukarze się model który ma w mojej fabryce status specjalny .A jest to memoriał upamiętniający solistę amerykańskiej grupy akrobacyjnej Blue Angels ,Cpt Jeff Kuss latający na pozycji w formacji Blue 6 który 2 Czerwca odbył swój ostatni lot pokazowy ginąc w szczątkach samolotu którym latał ,nie katapultował się z samolotu z powodu aby sprowadzić samolot jak najdalej od zabudowań ,osierocił żonę i 2 małych dzieci ,ten wypadek bardzo mną wstrząsnął wzruszające było też ostatnie pożegnanie pilota ,przez inne zespoły akrobacyjne oraz przelot C-130 Fat Albert z trumną z ciałem Cpt Kussa do swojej bazy na Pensacoli w eskorcie F/A-18 grupy Blue Angels .A model przedstawia Mc Donnell Douglas /Boeing F/A-18C w malowaniu zespołu akrobacyjnego Blue Angels ,Blue 6 ,model w skali 1:300 ,teraz wracam do serii British Airways .

A odpowiadając na pytanie Pauli to owszem jest brytyjska linia lotnicza która ma więcej błękitu w malowaniu a jest nim linia British Midland ,jak przeglądniesz moją galerię to znajdziesz A330 w malowaniu tej linii ,bo mam go zrobionego .

Wrxw7jZ.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po krótkiej przerwie z mojej fabryki wytoczono 3 odsłonę serii British Airways ,tym razem jest to Boeing B757-200 ,model w skali 1:300 ,kolejna odsłona już wkrótce 

dJ7V0AV.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tardisowoniebieski to nie błękit. To TARDISOWONIEBIESKI. ♥

d6b043655047a52d279a40944759b43d.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc 4 odsłona British Airways Series ,dzisiejszy model trochę symboliczny bo skończyłem go dziś w dzień gdzie Wielka Brytania zrobiła Fuck Off UE ,a więc przedstawiam Boeinga B767-300 ,model w skali 1:300 ,Paula BMI ma właśnie samoloty w takim kolorze jak przedstawiłaś 

ybPK46F.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piąta odsłona serii British Airways ,a jest nią Boeing B777-300ER model w skali 1:300 ,jeżeli chodzi o plany mojej fabryki to jeszcze jeden model w serii BA ,a potem model samolotu w którym zakochałem się będąc na Małopolskim Pikniku Lotniczym .

yv2V1Rd.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki przedstawiam ostatnią szóstą odsłonę serii British Airways a jest nią Boeing B787-800 Dreamliner ,model w skali 1:300 ,teraz krótki odpoczynek od modeli ta seria sporo mnie kosztowała ,wkrada się rutyna ,a po przerwie kolejne ciekawe modele w tym Tu-154M PLF 101 

vOIz0GI.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy istnieje lotnicza miłość od pierwszego wejrzenia ,odpowiadam : oczywiście że istnieje a model ten który zrobiłem jest tego znakomitym przykładem ,gdy podczas Pikniku lotniczego w Krakowie przechadzałem się koło stojanki zobaczyłem stojący na trawie samolot który był pomalowany w pomarańczowo czarne pasy miał długie stałe trój podporowe podwozie i piękny gwiazdowy silnik z dwułopatowym srebrnym śmigłem ,miał garbatą kabinę i gdy rozgrzewał się przed pokazem jego silnik wydawał piękny gang ,przedstawiam model samolotu rolniczego z Czechosłowacji Zlin Z-37A-1 Cmelak ,model w skali 1: 48 

QUagfoj.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po krótkiej przerwie w mojej fabryce wracam do Paxolotów ,i na początek uzupełnienie floty był B747 w malowaniu izraelskiej linii lotniczej El Al teraz do niego dołącza B777-200 w malowaniu linii lotniczej z Izraela El Al model w skali 1:300 ,obecnie na linii mam słynnego PLF101 kadłub już jest ,japoniec też jest prawie gotowy szklarnia zrobiona i jeszcze śmigło i będzie można go pokazać 

ZwyrWJp.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.