Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Ich durfte keine Nippel lecken

und keine Falte zum Verstecken

niemand gab mir einen Namen

gezeugt in Hast und ohne Samen

 

der Mutter die mich nie geboren

hab ich heute Nacht geschworen

ich werd ihr eine Krankheit schenken

und sie danach im Fluss versenken

 

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje ze mną i moim słuchaniem metalu? O.o

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje ze mną i moim słuchaniem metalu? O.o

 

[video=youtube]

Sami! Ale słuchacze metalu, rocka i innych ciężkich brzmień od czasu do czasu mogą sobie zrobić przerwę i posłuchać czegoś innego. Sama nieraz sięgam po różne gatunki muzyczne...A poza tym w teledysku jest tyle ciuchów, sukienek, butów, torebek, fryzur i makijaży, że ogląda się go jak jakiś pokaz mody..Chyba wszystkie kobiety to lubią;) Gaga zrobiła video o znanej projektantce..A Ty przecież lubisz projektować, Sami..:D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje ze mną i moim słuchaniem metalu? O.o

Sami! Ale słuchacze metalu, rocka i innych ciężkich brzmień od czasu do czasu mogą sobie zrobić przerwę i posłuchać czegoś innego. Sama nieraz sięgam po różne gatunki muzyczne...A poza tym w teledysku jest tyle ciuchów, sukienek, butów, torebek, fryzur i makijaży, że ogląda się go jak jakiś pokaz mody..Chyba wszystkie kobiety to lubią;) Gaga zrobiła video o znanej projektantce..A Ty przecież lubisz projektować, Sami..:D

 

Niee, ja tak tylko :) Tego utworu słucham z małymi przerwami na The Neighbourhood od dwóch dni i jeszcze mi się nie znudził. :D

 

 

A teraz szyję, więc trzeba było znaleźć coś długiego, żeby mi się nie skończyło za wcześnie :) Hańba, że płyta stoi dwa metry ode mnie na półce, a ja z youtube słucham :)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Miszczoski opening song z miszczoskiej gry

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Wciągam się w ten niezwykły utwór :) A również, zapoznaje się z dyskografią Paula Schwartza. Między innymi album State of Grace II - Turning to Peace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.