Jump to content
margoQ

Czego teraz słuchacie?

Recommended Posts

Howard Shore geniusz wśród kompozytorów soundtracków. :-D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Ja tu się drę z Olą na całą chatę, bo nikogo nie ma, a teraz słyszę mojego brata i jakichś jego koleżków rzucających kobietami lekkich obyczajów, są gdzieś pod garażem albo na podwórku... Jejciu, mam nadzieję, że nie słyszeli ;x Niech już sobie stąd pójdą... x.X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erin " Mita tanne jaa". Jest to piosenka Cheeka, ale nie lubię wersji oryginalnej ( hip hop), wolę ten cover:

Wersja z napisami, w razie jak ktoś miałby ochotę pośpiewać ;)

 

Tarji też ostatnio słuchałam - "Never enough" i "500 letters". To obecnie dwie moje ulubione piosenki Tarji. I dalej szukam piosenek fińskich do słuchania - obecnie ( czyli od kilku lat) taka muzyka najbardziej mnie interesuje. Uwielbiam fińską muzykę i fiński - nie wiem kiedy mi to przejdzie, może nigdy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fińska muzyk jest the best. Jeszcze kiedy słychać ten język, ja osobiście rozpuszczam się. :)

 

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:7DduToIfolg1V8LmhrUBAx[/spotify]

Dobrze, mam już soundtrack i zabieram się do tłumaczenia. Naprawdę. I przestaję zajmować się pierdołami. *Emi się skupia*

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:album:3y5zqZJjNqDrp9bvkb5mIb[/spotify]

Emi lubi *-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

to poranek

 

[video=youtube]

 

A to od piątku co noc

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nadal nie mogę uwierzyć w to że kiedyś nie podobał mi się ten Utwór. (ale byłam głupia:dodgy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też przed chwilą słuchałam The World :)

A teraz przerzuciłam się na The Gathering.

[spotify]

[/spotify]
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja odkryłam na nowo album The G. Home., chociaż znałam go już na wylot, w tę i z powrotem, to po dłuższej przerwie słucha się go zupełnie inaczej. Widzi się różne nowe rzeczy... Fajnie tak :) Polubiłam wreszcie A Noise Severe, którego nie mogłam przeżyć nigdy i nie słuchałam bo mi sie po prostu nie podobało.

 

[spotify]

[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.