Jump to content
beatag60

Nasz image

Recommended Posts

Trendy mody? Ja nie mam pojęcia, co jest teraz modne, noszę to co mi się podoba :P U mnie jak zwykle króluje dżins, rzadko noszę spódniczki, poza tym dziś pierwszy raz w tym roku nałożyłam bluzkę na ramiączkach. Kolory noszę różne (i tak, od czasów wady wzroku, ich nie rozróżniam), ale teraz na czernie (które luuubię) za gorąco także wolę nakładać to, co jaśniejsze. Nie maluję się praktycznie nigdy, nie licząc rzadkich okazji typu wesela, z fryzur najczęściej kucyk albo rozwiany włos, ew. warkoczyk... Także typem strojnisi nie jestem :-D Jeśli chodzi o buty, do szkoły noszę stare, acz wciąż ładne czarne adidasy (przydałoby się nabyć nowe), jak idę sobie po prostu na dwór, nakładam sandały "unisex", nic specjalnego, ale wygodne :D Zdarza mi się również nosić sandały do skarpet, jestem prawdziwą Polką ^^

Od dosyć dawna poluję na glany, wie ktoś może, gdzie nabyć fajne glanki za w miarę przystępną cenę? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swoje nabyłam za dokładnie 199zł, z Steela ; P Kupiłam je jakoś 4 lata temu w Galerii Bałtyckiej i trzymają do tej pory. To moje pierwsze i jedyne glany do tej pory. Uwielbiam je ♥

 

i-glany-steel-czarne-10-dziurek-105-106-0.jpg

Steel11-1.jpg

HPIM1313.JPG.8c66ec67971b2a2410b89b1ac82ed7f5.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steela miałam kiedyś takie w kolorze wiśniowym :) baaardzo je lubiłam, ale zdarłam je w dwa lata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooo to ładnie, ja się zastanawiałam nad zielonymi, również ładnie się prezentują. Na moich oczywiście widać przetarcia i klasyczne ślady użytkowania, ale i tak to jedyne buty które wytrzymały (i trzymają) tak długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja w moich przetarłam podeszwy >.< ale ja już taka zdolna jestem. z resztą tak to się kończy jak się chodzi ciągle w tych samych butach bez przerwy przez cały rok :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam swoje ponad 7 lat :P Jak się wypastuje, to prawie jak nowe XD Pogrubiana podeszwa, więc może dlatego wytrzymały tyle zim.

 

z resztą tak to się kończy jak się chodzi ciągle w tych samych butach bez przerwy przez cały rok :3

Cały rok w glanach przechodzić O.o Serio? Jak moja wychowawczyni z LO od polaka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Freyja - no ja od 13 roku życia do 20 mniej więcej chodziłam tylko w glanach. miałam jeszcze trampki na wf. i jakieś sandały w razie wyjazdu na jakieś wakacje lekkie. i adidasy na treningi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabyłam glany w drugiej gimnazjum, a teraz jestem już w drugiej liceum i nadal jakoś się trzymają. Kupiłam za bezcen właściwie - jedyne 120 zł mnie kosztowały - czarne, firmy Rascal. Osobiście nie przepadam za kolorowymi glanami - jakoś mi nie leżą i kojarzą się z kaloszami :happy:. Strasznie się ich namnożyło ostatnimi czasy (i kolorowych i czarnych) wśród pstrokatych nastolatków - kiedyś te buty coś oznaczały, a teraz zbyt często są trendem. Tak samo jak koszulki zespołów; Stonesi, Nirvana - marka ubrań. Dobrze, że jeśli o NW idzie to przynajmniej jesteśmy jeszcze w miarę oryginalni i co drugi dzieciak się z NW nie obnosi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja w sumie glanów czarnych wychodziłam chyba 3 pary, te jedne wiśniowe miałam, białe i czerwone. i HD wysokie (20) - prawie w nich nie chodziłam :P jakby ktoś chciał to są na sprzedaż, prawie nie chodzone :P założyłam je chyba ze 3 razy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wczoraj znajomy stwierdził, że ja mu wyglądam na gota. Jedynym problemem jest podobno to, że jestem zbyt wesoły. Prawda to? Nie wiem, ale skoro tak uważa... xD Chociaż szczerze wczoraj aż specjalnie przeczytałem opis subkultury gotyckiej na różnych stronach i w 95% pasuję do tego xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazwyczaj chodzę ubrana normalnie, aby było wygodnie. Wtapiam się w tłum i nie wyróżniam zbytnio. W szafie przeważa czerń ale dużo jest i kolorów ( no może z wyjątkiem różowego ) xD Jak poznaję nowych ludzi i mówię im jakiej muzyki słucham robią wielkie oczy i stwierdzają, że kompletnie nie wyglądam na taką ;] Raz jak miałam na sobie czarną, falowaną spódnicę do ziemi koleżanka powiedziała, że wyglądam jak zakonnica XD Natomiast jak przyjdzie co do czego czyli jakiś koncert, zlot, festival, nagranie w tv to wtedy mogę zaszaleć i ubrać się 'po swojemu' w jakiś gorset, długą spódnicę, glany, płaszcz z klamrami, koronkową czarną sukienkę itd. Jednym słowem mam dwa style, które ze sobą mieszam i oba mi odpowiadają :) Kocham styl wiktoriański/gotycki ale również bardzo lubię elegancję i pastelowe kolory, zależy od humoru :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czerpię ze wszystkiego po trosze; z gotyku, coś hipisowskiego, coś steampunkowego, coś cygańskiego, jakieś rockowe/rock n' rollowe rzeczy i trochę prostych rzeczy bez żadnej przynależności... kochana starsza siostrzyczka uważa mnie za wariatkę i się do mnie nie przyznaje momentami ze względu na niektóre moje kreacje z kosmosu - czasem lubię ubrać się jak wariatka i dobrze mi z tym :happy:!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wykopałam z szuflady białą, zwiewną kieckę na ramiączkach o której nawet nie wiedziałam i mam kolejny powód do kupna glanów: subtelna sukienka + ciężkie buciory to jeden z moich ulubionych pomysłów na strój :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja akurat tak wyglądam :3

725_595783290446725_33513490_n.thumb.jpg.593287502c5d6979c084819e1d7c3191.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

niektórzy się śmieją z tego swetra w kratkę a ja go uwielbiam ogólnie takie swetry ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie możesz nosić taki wiesz z gruszką z "Chłopaki nie płaczą"- nie tu wartość ludzia;) Każdy ma jakiś kontrowersyjny gażdet i to jego świat)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe :3 masz rację rację rację :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ładne... Ale słabo widoczne :P Może jak dasz posiadaczce takiej tapety buzi, to dostrzeżesz co przedstawiają te malunki :) Precyzyjna robota, swoją drogą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu skojarzyło mi się z pewnym makijażem, pewnej wokalistki, na początku pewnej trasy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.