Jump to content
Adrian

Nightwishowe rarytasy

Recommended Posts

Prawdopodobnie najcenniejsza pamiątka jaką posiada w swoich zbiorach fan zespołu - ręcznie napisane liryki do piosenki "Nightwish" przez samego Tuomasa:

 

STA60009.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

252388_164034573771601_1099760652_n.jpg

 

Nightwishowe prezerwatywy... Rarytas? Podoba mi się zwłaszcza ta "Your virgin ... Mary Undone" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, to już nawet są Nightwish prezerwatywy, a ja byłam zdziwiona, gdy wydali serię wina IM. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istniej w ogóle instrumentalna wersja Angels Fall First ?

Istnieć istnieje, niestety nie została nigdy opublikowana. No... chyba, że w oficjalnym karaoke wydanym przez zespół wśród takich perełek jak Ever Dream (ale nie mam pewności).

Share this post


Link to post
Share on other sites

taisina.jpg

taisinb.jpg

 

Nie dość że na kasecie, to jeszcze singiel, takie cudo tylko w Indonezji :D

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogie jakieś :D Znaczy, w sumie to nie wiem, ile kosztują zwykłe gumki, bo nie kupuję, no ale... :D

 

EDIT: Chociaż... W sumie to nie byle jakie kondomy, ale kondomy z Najtłiszem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też już te gumki widziałem, ale jak dla mnie to gruba przesada :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena jest dość... spora. :) Co nie zmienia faktu, że jest to kolekcjonerski rarytas. Nawet jeśli jest to prezerwatywa... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin, te też widziałam :D Ale ten cytat ze Sleeping Sun jest najlepszy i fajnie pasuje :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że jest to kolekcjonerski rarytas. Nawet jeśli jest to prezerwatywa... ;)

To ja aż taka fanką nie jestem :P.

 

A co do prezerwatyw to czego to nie wymyślą, żeby zarobić :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, oni są po prostu pomysłowi :P Koszulka z logiem to taki oklepany motyw, a gumki z logiem nie zdarzają się za często, jak mniemam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że jest to kolekcjonerski rarytas. Nawet jeśli jest to prezerwatywa... ;)

To ja aż taka fanką nie jestem :P.

 

A co do prezerwatyw to czego to nie wymyślą, żeby zarobić :P.

 

Oj, tam najwidoczniej dbają też o antykoncepcje fanów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, oni są po prostu pomysłowi :P Koszulka z logiem to taki oklepany motyw, a gumki z logiem nie zdarzają się za często, jak mniemam.

To czekam na coś jeszcze bardziej pomysłowego. Było bikini, były prezerwatywy, co dalej? :P

 

Oj, tam najwidoczniej dbają też o antykoncepcje fanów :)

To nie przemyśleli tego, bo inaczej może mieli by więcej fanów-dzieci xD.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie przemyśleli tego, bo inaczej może mieli by więcej fanów-dzieci xD.

 

A też prawda nie pomyślałem :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardziej pomysłowe? Mogłyby być np., hm... Bamboszki z NW, skarpetki z NW, szalik, czapka i rękawiczki z NW, glanki z malutkim logiem NW, trampki z NW, piccolo z NW, soczek z NW, podkładka pod myszkę z NW, serwetki z NW, baloniki z NW, kolczyki z NW, naklejki z NW, legginsy z NW, pasek od spodni z NW, zeszyt z NW, album na zdjęcia z NW... :D

To nie przemyśleli tego, bo inaczej może mieli by więcej fanów-dzieci xD.

Fakt. Trafne spostrzeżenie xD

EDIT: I żelki w kształcie pendulumów! Koniecznie!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka z logiem to taki oklepany motyw, a gumki z logiem nie zdarzają się za często, jak mniemam.

 

Slayer, Motorhead, AC/DC czy KISS owy merch również posiadają w swoim asortymencie, więc się z tobą nie zgodzę :P

 

slayer_condom_img.jpg

MH+protection.png

acdccondoms.jpg

images?q=tbn:ANd9GcR0rwZPLicYwUondq1ztMWqDElUaMH-V2HEiMPwf6v4dnbsaxh7

Share this post


Link to post
Share on other sites

A no tak, zapomniałam :D Ale ja wolałabym takie bardziej futrzaste i mięciusie bamboszki... :D Te akurat są paskudne ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja aż taka fanką nie jestem :P.

Nie bardzo rozumiem. :) Są fani, którzy zbierają wszystko, co ma na sobie logo NW i są też tacy, którym wystarczy np. kilka płyt. Wielkość kolekcji nie świadczy o poziomie "fanowania" :)

 

A co do prezerwatyw to czego to nie wymyślą' date=' żeby zarobić :P. [/quote']

Wytwórnia wypuściła kilkaset takich gadżetów (prezerwatywy, zapalniczki) dla jaj. :) Zarobek był niewielki, ale wartość tych przedmiotów jest spora ze względu na ich unikalność. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.