Jump to content
Adrian

Nightwishowe rarytasy

Recommended Posts

...czyli słów kilka o trudno dostępnych wydaniach i gadżetach NW.

 

Jak już wspomniałem w innym wątku prawdziwą gratką dla fanów jest instrumentalna wersja "Once" w nakładzie jedynie 350 sztuk na cały świat!

Okładka niewiele się różni od wydania europejskiego. Na samym dole widnieje napis "Instrumental":

262680_445583015504397_999851438_n.jpg

 

 

Drugim rarytasem jest singiel "The Kinslayer" wydany głównie w formie cyfrowej, ale wytwórnia pokusiła się również o wydanie go w formie "namacalnej". :) Nie pytajcie ile ich jest na świecie - wiem jedno - ekstremalnie mało!

Nightwish_kinslayer.jpg

 

Znacie jakieś rarytasy? A może polujecie na nie? Powodzenia. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja kupiłam "High hopes" na allegro za 21:50. Czekam aż mi przyślą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodziło mi o rzadkie i trudnodostępne Nightwishowe produkty. ;)

 

Ale do kogo się to odnosi? Ja nigdzie nie mogłam znaleźć tego fińskiego singla >.<

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja niestety nie mam żadnego autografu :(

Niczym wspaniałym sie wam nie pochwale.

Ale jeżeli ktoś ma x2 i chce sie podzielić, możemy sie dogadać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

$T2eC16V,!zoE9s5ne+j7BRThSgqw9Q~~60_57.JPG

 

Przecudna limitowana wersja Imaginaerum, tylko 1000 sztuk... ehh chciałoby się mieć :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nigdzie nie mogłam znaleźć tego fińskiego singla >.<

Spoko luz, ino chodziło mi o takie wydania, których jest bardzo mało i są naprawdę trudne do zdobycia. Eramaan jako regularny singiel nie jest takim "mega-rarytasem". :)

 

Przecudna limitowana wersja Imaginaerum' date=' tylko 1000 sztuk... ehh chciałoby się mieć :)[/quote']

Wszystko pięknie oprawione graficznie... Cena też była ładna, ale to pewnie zasługa tego lusterka, które wcale nie jest tak źle wykonane. :)

 

A teraz zarzucę prawdziwą perełką, przez duże "P". :)

Oryginalna, pierwsza wersja albumu "Angels Fall First" w nakładzie zaledwie 500 sztuk. Jest to pierwsza wydana płyta przez zespół. Od późniejszych edycji różni się minimalnie okładką i logo:

 

aoaffin1a_5156aea26ffbc.jpgaoaffin1b_5156aeb54ca88.jpgaoaffin1c_5156aed0324ed.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A teraz zarzucę prawdziwą perełką, przez duże "P". :)

Oryginalna, pierwsza wersja albumu "Angels Fall First" w nakładzie zaledwie 500 sztuk. Jest to pierwsza wydana płyta przez zespół. Od późniejszych edycji różni się minimalnie okładką i logo:

 

 

 

I przede wszystkim różni się unikatową setlistą z Trubadurem i Powrotem do Morza na podstawowej płycie a brakiem kilku innych numerów (Elvenpath, BatB,Tutankhamen itd) które jeszcze wtedy nie powstały :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biorąc pod uwagę popularność Nightwish, znaczenie tej płyty i limit nakładu... nie ma mowy o pomyłce. Rarytasy kosztują, nie każdy może je mieć. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wywiadzie, który Beatka przeprowadziła z Carol - administratorką oficjalnej strony Tuomasa - możecie przeczytać, że posiada ręcznie napisane liryki do utworu "Nightwish" przez samego maestro...

 

To już chyba bezcenna pamiątka? :)

 

Link do całego wywiadu: http://nightwish.pl/zespol/wywiady/wywiad-z-carol-18-01-13

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Szczerze to nie widziałem tego wywiadu. A całkiem ciekawy (na tyle, że poświęciłem mój czas i go przeczytałem całego) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ruszają Was rzadkie i ekstremalnie trudne do zdobycia płyty (sic!)... To dostaniecie coś innego. :D

 

Kilka lat temu Nuclear Blast wypuściło kilkadziesiąt (prawdopodobnie) partii prezerwatyw spod Nightwishowej bandery...

 

Prawdziwa mroczna pasja... nocą... :rolleyes:

mico3a.jpgmico3b.jpg

 

Czy te usta mogą kłamać?

mico1a.jpg

 

A tu Marco - prawdziwy bóg pożądania! Tylko te skarpety i sandały... może mają jakieś cenne właściwości?

mico4a.jpg

 

Tutaj drobna sugestia, co można robić słuchając WIHAA...

mico2b.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

o jaaaa nie widziałam czegoś takiego :D ale fajne, ale to szkoda by było takie wykorzystać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha omg, aż żal wykorzystać xD Te z Marco najlepsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie by Marco troche odstraszał :D

 

Te z Marco właśnie najlepsze :)

Albo z Emppu - mały, ale wariat :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carpentera praktycznie już nigdzie nie dostaniesz. ;) Jednostki robią wyprzedaże kolekcji na allegro/ebayu. Jak podaje link - tylko 4000 sztuk krąży po świecie.

Rarytas jak najbardziej jest. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się sklada że kiedyś nabyłem ów singiel, dziś bym nie dał tyle kasy za jeden singiel ale cóż wtedy musiałem chyba być szalony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła inwestycja, jakby co ;) Szczególnie, jeśli pozostaje w opakowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.