Jump to content
Adrian

Złote usta

Recommended Posts

Kwiatki, perełki... W każdym razie posty, cytaty, które miażdżą, śmieszą albo doprowadzają do osiwienia (dzięki Wam przez Was szybciej się starzeję :huh: ). :cool:

 

Mały regulamin:

1. Wrzucamy tutaj w/w treści wyłącznie z tego forum

2. Żadnych komentarzy w tym wątku! Od tego mamy osobny: http://forum.nightwish.pl/watek-forumowe-kwiatki-komentarze

3. Mogą być pojedyncze cytaty, zbiorowe lub linki do postów

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pocałunki dorzucę za free

 

Dziękujemy, nie potrzebujemy.

 

A już myślałem że znajdę żone na forum :p

 


 

A już myślałem że znajdę żone na forum :p

 

Moja ciocia poznała męża na forum. Gdy dowiedziała się, że się wybieram na forumowe spotkanie, zaczęła mi dawać rady :D

 

Hej, Pablito. Nareszcie się dowiem, kto jest twoim ojcem. Miłego dnia (nocy? :D) i miłego spamowania :)

 


 

LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

omg mam nowy odkurzacz *.* Taki niebieski, lekki i seksowny. I moja mama mówiła, że baaardzo mocno ssie, nawet chciała mi go do twarzy przyłożyć, żebym zobaczył. *.* Dodatkowo ma jakieś dodatkowe funkcje. A na początku kiedy go zobaczyłem, to wziąłem go na ręce i mu zaśpiewałem kołysankę. rstmspoeteso już go kocham ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

kwiatek z Chatu :P

 

»Scavenger - 05.07, 22:27 -- Czy wy też cały czas czytacie "shoutbox" jako "sexbox"?

»Scavenger - 05.07, 22:28 -- ;___;

»TheEscapist - 05.07, 22:35 -- Przykro mi, ale nie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo
» (zgłoś) Milla - 06.07, 18:02 -- Weszło?

» (zgłoś) Milla - 06.07, 18:02 --

» (zgłoś) Pablito - 06.07, 18:02 -- ooo Maggie masz problem ,wciśnij go sobie kciukiem najlepiej

» (zgłoś) Maggie - 06.07, 18:01 -- Oko mi wyszło! Niech ktoś je włoży spowrotem!

» (zgłoś) TheEscapist - 06.07, 18:01 -- http://cdn.besty.pl/upload/file/1992947.jpg

» (zgłoś) TheEscapist - 06.07, 18:00 -- właśnie tak.

» (zgłoś) Maggie - 06.07, 18:00 -- Rozpaczać nad tynm, że wróciłeś? O_o

 

Po prostu Was kocham za to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ważne czy to Google, czy nie i tak mnie śmieszy:

 

b0wjkdnxgvam.jpg

 

DRUKUJE?! :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z profilu Marka :happy:

 

O sobie:

FANJFASJHN ;___; JESTEM NAJWSPANIALSZĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE ;__; I GŁODNY JESTEM - ZW. OK JJ. NAJADŁEM SIĘ. NO TO INTERESUJĘ SIĘ WIELOMA RZECZAMI NP SOBĄ LUB INTERNETEM. LUBIĘ INTERNET. INTERNET JEST FAJNY ;__; MAM PSA. I LAMPKĘ NA BIURKU. OMG WŁAŚNIE

NAPISAŁEM 'BIÓRKU' ALE PO CHWILI UŚWIADOMIŁEM SOBIE, ŻE TO BYŁO GŁUPIE. BARDZO. OZDRAB. ;_; LAJK E WERDŻIN. NIE WIEM CO NAPISAĆ. NUDZI MI SIĘ. NO I LUBIĘ JEŚĆ. I LUBIĘ MUZYKĘ. I SIEBIE, ALE O TYM JUŻ PISAŁEM. W WIEKU SZEŚCIU LAT BYŁEM STARSZY NIŻ 14 LAT TEMU. MAGIA PO PROSTU. I NUUUUUUUUUDZI MI SIĘ. NO TO TYLE O MNIE. VVV ALBO I NIE. JESZCZE DODAM, ŻE LUBIĘ FORA INTERNETOWE. TO JUŻ KONIEC. NA PEWNO %O ;__; ^^ DGDFGDGFDGFDG DO WIDZENIA I DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ.

 

DOBRA, JESTEM Z POWROTEM ;__; JEDNAK TO NIE KONIEC. WIECZÓR PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH CZAS KONTYNUOWAĆ. LUBIĘ O SOBIE OPOWIADAĆ. JUŻ POLUBIŁEM TE FORUM, ALE NIKOMU O TYM NIE MÓW, MÓJ DROGI PAMIĘTNICZKU. TO BĘDZIE NASZ SEKRET ;__; GŁOWA MNIE BOLI. ;__; NO ALE NIE WAŻNE, WAŻNE ŻE SĄ WAKACJE ^^

 

KIEDYŚ SPADŁEM Z DRZEWA. BOLAŁO. ALE NA SZCZĘŚCIE NIC NIE ZŁAMAŁEM. BO TO BY BOLAŁO. A TERAZ NIE BOLI. BO NIE SPADŁEM. OK, MIAŁEM NAPISAĆ KILKA ZDAŃ A WYSZŁA JAKAŚ AUTOBIOGRAFIA. DŁUGA. JEŚLI TO CZYTASZ TO WIEDZ ŻE CIĘ SZANUJĘ. NO CHYBA ŻE CIĘ NIE LUBIĘ. MÓJ ZIEMNIACZKU. ;__; ODBIJA MI. ;__;

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś tam miałem jakiś sen o wyspach tropikalnych i nagle się skończył i pojawiłem się w moim domu. Z jakieś powodu była tam cała moja rodzina i byli bardzo wściekli i zaczęła się wielka kłótnia. Po chwili zaczęli mnie przekonywać, że powinno się kastrować clowny, żeby nie chodziły na parady strachu i równości (;___; ), a ja krzyczałem że to rasistowskie i złote monety wcale nie są bardziej wartościowe od tych srebrnych, bo i tak wszystko jest zrobione z tworzyw sztucznych i dynie panują nad światem, a ubój rytualny clownów jest zakazany w Australii od 69 lat. Oni znowu zaczęli swoje dyskusje rozpoczynać, więc się zdenerwowałem i wybiegłem do ogrodu. Chciałem uciec od nich gdzieś daleko, więc skierowałem się w stronę dziury w płocie od której odchodziła ścieżka w kierunku wielkiego lasu i gór (nie wiem skąd się u mnie wzięły) i już chciałem przejść przez tę dziurę, gdy nagle widok mojego snu zmienił się na perspektywę z trzeciej osoby (jakbym sam siebie obserwował) i zauważyłem, że tuż przy dziurze za stosem cegieł stoi ogromny, puszysty wilk o futrze w kolorze khaki (taki jasny odcień), który jest bardzo zdenerwowany, że się do niego zbliżam. Wtedy widok zmienił się znowu na to jakbym na to patrzył moimi oczami i obszedłem ten stos cegieł. W tej chwili zobaczyłem tego wilka. Zacząłem uciekać z powrotem do domu, on mnie zaczął gonić i już prawie byłem przy drzwiach, gdy mnie ugryzł. Wtedy czas się cofnął i znowu byłem w drodze do dziury w płocie. Ale już wiedziałem, że czeka na mnie tamten agresywny wilk. Więc od razu zacząłem uciekać. I tym razem udało mi się dobiec do drzwi. Przebiegłem kuchnię i pobiegłem do swojego pokoju. Przytuliłem się do psa i schowałem w rogu. Nagle na dworze zrobiła się noc, a wilk chodził wokół domu i pukał w okna szepcząc coś. Tyle, że już nie był wilkiem. Zaczął się zmieniać w przerażającą czarną istotę. Rozpadało się i słychać było dalekie grzmoty piorunów. Przestraszony, przytuliłem się mocniej do psa i zamknąłem oczy. Siedziałem tak chwilę. Po pewnym czasie przestałem słyszeć stukanie w okna i zasnąłem (we śnie ;_; ). W tym śnie we śnie śnił mi się duży zamek i ciemne drzewa. Obudziłem się. Leżałem obok psa, a światła były zapalone. Tyle, że byłem w pociągu, w bogato zdobionym przedziale. Złoto-brązowe siedzenia były obite czerwonym materiałem. (całość wyglądała podobnie do tego http://i2.pinger.pl/pgr463/c449ba9f002b ... /train.jpg ) Przez okna nic nie widziałem. Była noc, a burza tylko przybrała na sile. Co chwilę błyskało. W trakcie jednego rozbłysku zauważyłem, że pociąg znajdował się w lesie. Wyszedłem na korytarz. Od razu spotkałem jakiegoś wąsatego, grubego mężczyznę, który przedstawił się jako profesor jakiś tam. Powiedział, że pociąg nazywa się Europa, ma setki lat, a wielkie burze niszczą cały świat. Za 22 tygodnie miała rozpętać się największa burza, do której ludzie się przygotowują, aby przeżyć. On chce jednak spełnić swoje marzenia i pragnie dotrzeć do bajkowej krainy, w której nie ma burz i je się dużo naleśników i chce mnie tam zabrać (;____; ). Dowiedziałem się też, że w pociągu znajdują się jego żona i dwoje dzieci (w moim wieku co dziwne, bo zwykle w moich snach dzieci są starsze od rodziców), a także kot i duch którego uwolnił wyskrobując mitycznego płoda. Rozejrzałem się po pociągu. Był bardzo krótki. Składał się z jednego wagonu + jakiegoś dodatkowego z jedzeniem i miejscem gdzie spał ten profesor. Znajdowało się w nim parę pomieszczeń (już nie pamiętam układu), a później porozmawiałem przez okno z tym płodowym duchem. Opowiadał mi o tym, że pociąg jest bardziej wytrzymały od Watykanu i przetrwa każdą burzę, ostrzał i pożar. Po tym pobawiłem się z psem i tam różne rzeczy robiłem. I ruszyliśmy. Potem nie pamiętam dokładnie co się działo zaraz po tym jak pociąg ruszył w podróż. Pamiętam, że zrobił się dzień i jechaliśmy przez wiele miast. Burze trochę przeszły. Mijaliśmy ludzi, którzy wyjeżdżali, aby uchronić się przed wielkimi tornadami. My akurat ich nie widzieliśmy (tornad), bo tak jechaliśmy, żeby słońce świeciło. Dojechaliśmy w końcu do miasta o nazwie Chrzechżoreżowice Dolnoświętokrzyskie (piękna nazwa), gdzie jeżdżąc po wąskich uliczkach, nie zwracając uwagi na to, że pociąg ledwo się mieścił i nie wiedząc kto tam tory budował spotkałem... Christinę Aguilerę (To pewnie przez moją Krychofazę). Wściekłem się kiedy ją zobaczyłem, bo mi się przypomniało, że od 50 lat wydaje co roku płyty i w ogóle ich nie promuje, więc przejechaliśmy ją. Potem tam jeździliśmy dalej po różnych miejscach aż byliśmy bardzo blisko bajkowej krainy naleśników. Był to 22. tydzień, wielka burza się zbliżała. A droga biegła przez budynki wojskowe. Żołnierze tam się znajdujący zaczęli do nas strzelać, ale pociąg był niezniszczalny, więc nic nam nie robili. My za to strzelaliśmy do nich z armat ;_;. Tak, ten pociąg miał w sobie bardzo dużo rzeczy. Nagle jeden z żołnierzy wpadł na pomysł żeby strzelać w tory. Tak też zrobił. Zniszczył je, a pociąg się przewrócił i rozpadł na wiele kawałków. Wszędzie już było ciemno, a nade mną szalała ogromna burza, widziałem wiele trąb powietrznych. Profesor zaczął płakać, że nigdy już nie zje naleśników. Żołnierzom zrobiło się smutno i zaczęli płakać z nim. Część zabudowań wojskowych została już zniszczona przez wielką burzę. Nagle części pociągu podniosły się do góry i jakiś dziwny sposób się naprawiły i Europa wyglądała jak nowa. Wsiedliśmy do wagonu i rozpoczęliśmy krótką już podróż do bajkowej krainy naleśników, która widać już było na horyzoncie. A wokół nas była już tylko ciemność. Wtedy się obudziłem. ;___;

 

I znowu Marek :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

673a0502d68d644e.jpg

 

Invidia to Invidia, a ten, co czytać nie umie, to ja ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

fbe0406464a16b2f.jpg

 

Po raz kolejny planowano moją śmierć. Ale co tam... Później dziewczyny mnie pieprzyły.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

47052_451196468321132_579667743_n.jpg

 

Morderczyni zrobiło się mnie żal, przez co... Użyła emotikonki. Od dziś 3.08 zostaje świętem forumowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i weź tu graj z takimi w skojarzenia ... ;_;

399299_652753708070021_808886516_n.jpg

 

999993_652753721403353_216430115_n.jpg

 

i jeszcze człowiek poszedł się wykapać, zadbać o siebie prawda, to od razu obgadają ;_;

1014199_652785238066868_855570143_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iiiiii..... jeszcze jedno :D

 

xp8n.jpg

 

Morderczyni to mama Frui i Beti, Adi to mąż Beti, ja i Emi jesteśmy ich dziećmi, ja mam męża Scava i naszą córką jest Jillian która wyszła za mąż za Psa, oraz Fruja i Simo mają córkę i syna Sionqę i Scava ♥


Zaspamujemy Złote Usta ♥

 

ivud.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Y4LeaQ3.png

 

 

W sumie cała dzisiejsza rozmowa mogłaby iść do Złotych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.