Jump to content
Guest Simo

Facebook

Recommended Posts

Jak się grupa nie przyjmie, usuniemy.To jest odwracalny proces- także spokojnie?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, macie żeby było wiadomo kto jest kim, jak chcecie to zapraszajcie. Tylko tak po nazwiskach trudno się skapnąć kto jest kim :P

Generalnie z facebooka mało korzystam, więc nic tam nie mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facebook mnie trzyma ze względu na uczelnię, tam mam główne źródło wiadomości o wszelakich sprawach z nią związanych, tj. koła, egzaminy, projekty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie, jakiś czas temu dodałem nowe pole w profilu "Imię" - w opcjach można uzupełnić. Być może ułatwi to odszukiwanie "who is who".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet fajny pomysł z tą grupą.

Nie wątpie że tam będzie offtop, ale wątpię żeby przez fb zaglądało mniej ludzi.

W końcu to jest oficjalna strona, i tu można spojrzeć na niusy itd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet fajny pomysł z tą grupą.

Nie wątpie że tam będzie offtop, ale wątpię żeby przez fb zaglądało mniej ludzi.

W końcu to jest oficjalna strona, i tu można spojrzeć na niusy itd :)

 

ja to w sumie tylko na forum tu jestem :P rzadko przeglądam stronę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Przestał mi się zacinać. Wreszcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki przerywnik w konwersacji:

Sean Parker, współtwórca Napstera i Facebooka zorganizował swój ślub w parku narodowym w kalifornijskim Big Sur. Miliarder wybudował na wzgórzu, skąd roztacza się widok na wybrzeże Pacyfiku, małe miasteczko: z fałszywymi ruinami, mostami, wodospadami i ogromnym parkietem tanecznym.

1&dstw=640&dsth=856

Ślub Seana Parkera i Alexandry Leñas odbył się w stylu serialu "Gra o tron"

 

Niesamowity klimat zdjęcia, piękna suknia- która z nas nie marzy o takiej bajce?;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to ten złodziej ludzkich dusz, łapać tego Parker -a, dajcie widły i pochodnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem wielce oryginalna i Facebooka nie posiadam :P Jakoś mnie nie ciągnie do tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszam iż od 3 tygodni nie posiadam Facebooka, skasowałem z powodu za dożo nie pożądanych osób pisze, i pochłania za dużo czasu. I czuje sie całkiem dobrze bez FB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zazdroszczę, albowiem też się noszę z takim zamiarem, ale jakoś mi nie wychodzi... Póki co.

No, ale za jakiś czas będę miała odwyk :D Od netu w ogóle ♥ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgłaszam iż od 3 tygodni nie posiadam Facebooka, skasowałem z powodu za dożo nie pożądanych osób pisze, i pochłania za dużo czasu. I czuje sie całkiem dobrze bez FB

W jakim sensie, za dużo niepożądanych? Usuwasz ze znajomych wszystkich i nikt nie pisze. :) Ale czas je, to fakt. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba bym umarła bez twarzksiążki. Praktycznie nie korzystam z telefonu ani skype, bo komunikuje sie ze znajomymi przez fb. Nie wyobrażam sobie go teraz tak po prostu usunąć.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam mogę wyżyć bez Facebooka przez parę tygodni a potem i tak mi się nudzi.Muszę spamować Nightwish na moim profilu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam mogę wyżyć bez Facebooka przez parę tygodni a potem i tak mi się nudzi.Muszę spamować Nightwish na moim profilu :D

 

Ja tam też wytrzymuję, ale zawsze muszę mieć jakąś alternatywę - telefon, gg albo skype :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dość już, tutaj miały być podawane adresy do profili :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jakiś Krzysiek wpisałby wszystkie adresy do jednego postu (najlepiej autor tematu do pierwszego)? ^^

Musiałam przejrzeć 15 stron, żeby ogarnąć wszystkich ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Zauktualizowałem pierwszy post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.