Jump to content
Guest Simo

Facebook

Recommended Posts

Evi nie zniknęły. Są w zakładce "więcej".

 

Pewnie, że do zmian da się przyzwyczaić. Tylko np. mnie fb służy głównie do kontaktów, do zdobywania informacji odnośnie wydarzeń, a nie do oglądania zdjęć, które teraz zajmują tak dużo miejsca...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wam też zmienił się już wygląd profilu? nie podoba mi się zupełnie, po co oni co chwila robią jakieś zmiany :(

 

A rzeczywiście. Zmienił się. Nawet nie zauważyłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie do zdjęć? A co z "Face".:D

Źródło wydarzeń dla mnie to cenne nie jest, bo wszystko istnieje też po za fb. Zresztą najlepszym takim źródłem są znajomi. A na koncerty info na last.fm się znajdzie, albo przeszukam google.

Na początku było lepiej na fb. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi nie zniknęły. Są w zakładce "więcej".

 

Pewnie, że do zmian da się przyzwyczaić. Tylko np. mnie fb służy głównie do kontaktów, do zdobywania informacji odnośnie wydarzeń, a nie do oglądania zdjęć, które teraz zajmują tak dużo miejsca...

 

u mnie się więcej wcale nie rozwija, nie wiem, może to przez to, że tam po lewej poblokowałam to, za dużo tego było. i były tam "filmy" tylko, że puste, tak jakbym nic do nich nie dodała. ale mniejsza z tym. nie potrzebuję tego do szczęścia, a już na pewno nie jak nie mogę sobie kolejności ręcznie ustalić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię fejsbókowych zmian. Wcześniej było o niebo lepiej, niewygodnie mi się teraz przegląda informacje na profilach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czyli, że natchnąłem Cię ? xD Ale ja nadal nie wiem, kim jest ta okładka Once w moich znajomych xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czemu nie podasz go tutaj? Do działu O Nas mają dostęp tylko zarejestrowani użytkownicy, więc praktycznie sami swoi ;). No jak wszyscy to wszyscy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha w sumie to nie wiem xD Coś takiego w mojej podświadomości siedzi, co mi tak mówi :

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

JESTEŚMY PEDOFILAMI :HAPPY:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

W sumie to nie myśleliście, żeby założyć na fb grupę, osoby z tego forum? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Na fejsbuku jest strona Nightwish PL, więc grupa raczej nie potrzebna, zwłaszcza, że wszyscy pogadać możemy tutaj ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymek niby tak, ale to zawsze inaczej :D Na fb można tak bardziej poznać ludzi xD czy coś, nie umiem tego wyjaśnić chyba o.o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dobra, zakładam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekehmm najpierw to trzeba PODAĆ SWOJEGO FB, a potem zakładać grupę :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co tera będzie, wszyscy będą przesiadywać na fb. Korporacja fb wszystko pochłonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

tam będzie taka pogadalnia. Aczkolwiek wydaje mi się, że i tak dużo osób (np ja) woli siedzieć tutaj ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem po co to potrzebne skoro mamy forum... ale ok, róbcie jak chcecie. ja się tam pokazywać nie będę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Róbcie jak chcecie ale generalnie muszę się zgodzić z przedmówcami, również nie widzę sensu w dublowaniu czegoś, szczególnie że nie narzekamy na nadmiar ruchu tutaj to dublowanie forum, takie coś robią fanpage żeby mieć miejsce do rozmowy ponieważ nie mają swojego forum w sieci. A i na samym fejsbuku już jesteśmy i zawsze z forum możecie na naszego fejsa wejść przez ikonkę na dole ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sądzę, żeby forum przeniosło się na fb czy coś. Miałam już taką sytuację z innym forum (tzn grupa na fb). Na początku pisali tam, ale później wszystko ucichło i wchodzę tam tylko po to, żeby wiedzieć kto jest kim, bo sporo tam osób było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.