Jump to content
Evi

Foty Evi

Recommended Posts

Jakie fajne zdjęcia ^^. Masz takie "dobre oko", bo ujęcia świetne.

 

A ta dziewczynka wygląda jakby się specjalnie ustawiła :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oblodzona gałąź na początku jest świetna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziś była śliczna tęcza ♥

 

d78v.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, bo zaraz potem zaczęło znowu lać :D ale przynajmniej w tej całej szarości dzisiejszego dnia była tęcza :) takie trochę Colours in the Dark :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyłam bloga. Myślę, że nie powinien umrzeć, jak część z tych, które prowadziłam wcześniej. Jeżeli ktoś miałby ochotę to zapraszam. Od połowy listopada wpisy powinny zacząć pojawiać się bardziej regularnie. Na razie będą pewnie sporadyczne. Chociaż nie jestem tego do końca pewna, zależy jak się to wszystko będzie teraz toczyło.

 

http://marhevka.wordpress.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, w związku z Twoimi planami taki blog to jak dobry przyjaciel. Niezależnie od tego jak Ci będzie na obczyznie to super pomysł:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nic nie dodawałam, więc podziwiajcie mój pokoik :D

 

0bh3.jpg

 

szafa:

>

 

prywatna łazienka ♥

>

 

świąteczne światełka

pycn.jpg

 

prezenty ♥

i30d.jpg

 

a wsród nich najpiękniejsze kocie kolczyki (od mojej najlepszej przyjaciółki) i pyszne, samodzielnie robione ciacha (od Elle, mojej współlokatorki z Australii)

82ts.jpg

v5wx.jpg

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładny pokoik :) I jaki porządek tam panuje!

A szafa w ścianie to coś, co chciałabym kiedyś w domu mieć. Takie ukryte przejście do Narni... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łoł, super! : > I w ogóle co porządek ; o

 

Bo porządek musi być!

 

wiesz, przyjechałam z jedną walizką, ciężko zrobić bałagan taką ilością rzeczy xD

 

edit: Sami, widzisz, muszę sprawdzić czy się czasem nie da tam trafić przez moją szafę... ale podejrzewam, że nie. Jest nowa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

edit: Sami, widzisz, muszę sprawdzić czy się czasem nie da tam trafić przez moją szafę... ale podejrzewam, że nie. Jest nowa...

 

Gdyby pokój był Twój własny, a nie wynajmowany, to na Twoim miejscu wybrałabym się do szafy z farbami i pędzlem i namalowała swoją własną Narnię:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - pomysł dobry... gdybym nie wynajmowała :D 200 funtów kaucji piechotą nie chodzi xD

 

No i gdybym jeszcze umiała malować... ale hej, moja przyjaciółka jest utalentowana, nawet bym jej powiedziała o tym pomyśle, gdyby nie to, że po kilku głębszych mogłaby wprowadzić go w życie, a później miałaby do mnie pretensje xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farby w pokoju o białych ścianach to niebezpieczna rzecz. Kiedyś chciałam sobie machnąć na suficie mapę Śródziemia. A jeszcze kiedy indziej wielkiego dark passion penduluma...Skończyło się na naklejaniu, bo też wynajmowaliśmy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, mapa Śródziemia to fajny pomysł... Fajnie by było kiedyś wprowadzić go w życie :happy:

Evi, jak tam czysto i porządnie... A gdzie bałagan artystyczny nieład? o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spacer po parku. Ślicznie tam! Kaczuchy, gęsi, łabędzie, wiewiórki... I jezioro!

 

wTJacuv.jpg

oAPCFri.jpg

dg74Uq1.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne widoczki. ;) Ciekawie wygląda ta roślina, która pnie się po drzewach.

 

Co do ostatniej fotki - co to za właz w tej spękanej ziemi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba kanalizacja, czy cuś takiego... Nie przyglądałam się specjalnie, wiewióra całkowicie pochłonęła moją uwagę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nowy telefon. Bardzo potrzebowałam na niego etui, bo zawsze noszę w kieszeni dużo rzeczy, które mogłyby go zniszczyć. Ale tylko na iPhony jest duży wybór :( kupiłam więc zwykłe, czarne etui. Ale nie byłabym sobą, gdyby ono takie pozostało. W sklepie "wszystko za funta" znalazłam czerwone naklejki-cekiny. Z Polski miałam jeszcze naklejki "na wszystkie powierzchnie". I tak ozdobiłam moje czarne, zwykłe, smutne etui :D

 

hNPbn2w.jpg

mABh7XH.jpg

T3fXrYW.jpg

 

I teraz mi się podoba :D Może jeszcze coś dokleję? xDD

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda ciekawie, ale czy te cekiny nie poodklejają się w kieszeni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian - tego jeszcze nie przetestowałam, ale jak coś, to ma całkiem spory zapas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.