Jump to content
Evi

Foty Evi

Recommended Posts

nie umiem robić zdjęć profesjonalnie, ale uwielbiam zapisywać na nich to co w moim życiu ma dla mnie znaczenie. moim ulubionym obiektem jest niebo, chmury, lubię też robić zdjęcia tego co mi o czymś przypomina :) będę wdzięczna za krytykę ;)

 

1. Krople deszczu na szybie nocą :)

dsc01193ep.jpg

 

2. zima 2013

dsc01152ih.jpg

 

3. zima 2013

dsc01149ba.jpg

 

4. zima 2013

dsc01132m.jpg

 

5. drzewo o ludzkiej twarzy

dsc00622ba.jpg

 

6. słońce zza drzewa

dsc00454hi.jpg

 

7. chmury

dsc00322dq.jpg

 

8. kamienna twarz

dsc00248kyq.jpg

 

9. wschód słońca

dsc00026kxk.jpg

 

10. wschód słońca

dsc00012ta.jpg

 

11. mleczyk

camerazoom2012042416183.jpg

 

zdjęcia robię głównie telefonem, bo aparat nie zawsze mam przy sobie. poza tym to aparatu jakiegoś dobrego też nie posiadam, więc to niewielka różnica :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jest, czasem coś się trafi, nie ma to jak cenne chwile, ja czasem takie rysuje, fragmenty nieba. Jak się przyłożę do nich, to może przedstawię je.

Kilka krotnie widziałem granatowe chmury grubsze, okrąglejsze niż 7, wzór jak komórki, nie pasma, chyba :).

I tak wszystko pięknie wygląda, tyle że każdy woli na co innego patrzeć :)

Nie ma to jak się pogapić w rośliny w lodzie

A taka mi kolejność pasuje heh :D

2 cudna

6 o piękne, potęga słońca

11 co za wyrazistość, podoba mi się, ale pochwale za jakość :)

7 dosyć często to widuje, ale fajne :)

9 złote chmury

10 nie zwracając uwagi na budynki, cudny zachód

1 fajna/ niezwykła :)

4 taka prostota świata, ciekawa

3 to kabel jak się nie mylę? u mnie pod domem głównie takie eksponaty :D

5 fajne drzewo, ostrość zanikła, ale ciekawe widać tu środowisko przyrody

8 fajny rysunek, ogólnie mi akurat podobają się kamienie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie umiem robić zdjęć profesjonalnie

Co prawda profesjonalistą nie jestem, ale Twoje zdjęcia do takich mógłbym zaliczyć. :) Uwieczniłaś to, co w tym świecie kocham najbardziej - piękno małych rzeczy. Podczas samotnych spacerów jestem w stanie stać i gapić się w najróżniejsze elementy natury, które akurat mnie zainteresują i zainspirują... ;)

10. zapiera dech w piersi, coś wspaniałego. 1, 2, 4 i 6 to również moi faworyci, świetne ujęcia.

Dzięki za dostarczenie mi takich widoków, w Oazie z Betonu, w której aktualnie pomieszkuję brakuje mi takich...

Share this post


Link to post
Share on other sites

o. a nie spodziewałam się aż tak pozytywnych opinii. dziękuję więc za nie. i jeszcze kilka słów:

Ancient - 11 robione moim telefonem. aż się zdziwiłam, że potrafi robić takie zdjęcia :O 3 - to nie kabel. taki jakby łuk z druta jakiegoś, nad bramką wejściową na działce ktoś sobie zrobił. często się w okolicy tych działek kręcę i zawsze on zwraca moją uwagę :) a co do 8 to zupełny przypadek. rok temu jak wyszłam z samochodu to zostawiłam butem taki ślad na kamieniu. więc żadnej manipulacji tam nie ma, a czysty przypadek. dlatego zrobiłam zdjęcie, nie mogłam sobie tego odpuścić :P

 

Adrian - ja mieszkam w blokowisku, ale taka natura jest całkiem niedaleko ;) odrywam się od rzeczywistości na dziłakach i terenach jeszcze niezabudowanych. chociaż niestety coraz mniej już takich w moim mieście....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wspomniałaś o blokach raz bylem w Sandomierzu, na takich osiedla też są tam takie "chaszcze" nie daleko, ale na obrzeżach miasta, właściwie to one są na granicy, w mieście są około 4 piętra, nie liczyłem :D

Jak to przypadek ta japa, to masz plusa porządnego, nie ma to jak przypadek.

No fajne, ja muszę poczekać na dobry telefon, aparat nie zawsze jest na każdą chwilę, albo będzie za późno.

Szkoda mi było siedzieć w klasie i nie pstryknąć fotki, czy w polu, jak jechałem z dziadkiem po korzenie czy po coś, najgorzej żałuje, że w nocy nie mogę pstryknąć.

 

A ja mieszkam na wsi :P , puki co.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to na wsi to chyba raj dla fotografowania :D chociaż... każde miejsce ma swój urok, tylko trzeba jeszcze umieć go wydobyć. ja niestety nocą też zdjęć nie bardzo mogę robić, za słaby sprzęt.

dlatego przy wyborze telefonu kierowałam się też tym, żeby miał w miarę dobry aparat, bo telefon zawsze przy sobie mam, a aparatu nie noszę na co dzień :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po za wsią mam stary sandomierz zabytki tez fajna rzecz, nie przepadam za współczesną architekturą, szczególnie te bloki mają taką nudną, prostą, szarą strukturę, osiedla dużych bloków, są zazwyczaj takie nudne, mały szary sklepik, lub coś większego. W architekturze wole średniowiecze :P również i późniejsze, wcześniejsze epoki, ale nie XX wiek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takie tam... nie wiem dlaczego, ale to miejsce wydało mi się magiczne... a to tylko trochę śniegu i lekko zamarznięta tafla. zdjęcie słabe, ale może jeszcze ktoś dostrzeże w tym piękno :P

dsc01344fs.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjemny widok, tylko... zimny :P Latem miałby szansę zostać jednym z moich ulubionych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bez śniegu jest to zwykły ściek, który niczym nie urzeka. więc ten niespodziewany powrót zimy zafundował mi chociaż ten jeden miły widok ;) choć również wolałabym, żeby to już stopniało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

dwie wiewiórki special 4 TheEscapist

 

img8313b.jpg

p1150891.JPG

 

jak coś to mam ich więcej :P

 

i tak jeszcze wakacyjnie, bo już bardzo tęsknię za ciepłem :)

 

img7464r.jpg

img7456i.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiewiór(ka) śliczna.

Wodospady kocham.

A wakacyjna fotka- zieleń, uspokaja- tez już chcę.

Takie proste "oczywiste" foteczki, ale mają ten klimat którego pragnie się na co dzień.

Bardzo ładne Evi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Śliczne wiewióreczki ! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję :) fanie jak się innym podobają moje zdjęcia ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

troche nowych, wiosennych fot :)

 

kotyk.jpg

 

dsc00852sj.jpg

 

dsc01477j.jpg

 

pajczek.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale ten pajączek (to jest pająk, prawda? xD) słooooodki! W sam raz dla Freyji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

no pająk :) przezwyciężyłam swoją fobię żeby zrobić to zdjęcie i tylko się modliłam, żeby się nie ruszył xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię uwiecznianie chwil z życia na zdjęciach. Później się fajnie wspomina.

Zdjęcia okay, najbardziej mi się podobają te bloki i wiewiórka słodka ^^

Ale przez to ostatnie zdjęcie będę miała koszmary ;c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybieram pierwszego kotka- świetne ujęcie:) i sad- aż czuć zapach kwiatów:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajączek przedni XD

Jeszcze do tego zielony - czas na zmianę awatara?

Na razie jednak zostanę przy swoim słodkookim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ten pająk ,takiego jeszcze nie widziałem,pomijając tego z trupią czachą na odwłoku

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super ten pająk ' date='takiego jeszcze nie widziałem,pomijając tego z trupią czachą na odwłoku [/quote']

Czy tylko ja widzę tam twarz z "Krzyku" Muncha?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy tylko ja widzę tam twarz z "Krzyku" Muncha?

Dla mnie to jakaś egzotyczna maska XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.