Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Myślę, że mam basen ♥

 

Pablito, teoretycznie taka kradzież była mało prawdopodobna, nawet jakby jakiś skretyniały gimbus (remember, gimbus to nie gimnazjalista, a stan umysłu) to znalazł, to raczej by nie zabrał, bo to jednak ma dosyć poważną wartość, więc konsekwencje też byłyby poważne. Ale jednak niepokój nie dawał mi spokoju. A menele, czyli druga spora grupa demograficzna która tam kupuje, raczej simsów nie kradną, poza tym ich tam o tej porze nie ma.

Hm.. Pojechałabym rowerem, jakby nie był zapajęczyniony :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milla. Mnie od trzech lat próbują namówić na ścięcie. A od kilku miesięcy na rozjaśnienie.

Słońce Ci rozjaśni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo jestem jedyną osobą w domu, która nie pomalowała jeszcze włosów. I moja siostra twierdzi, że jeśli rozjaśnię, to będę miała złote nawet zimą. A ja swój kolor za bardzo lubię.

 

Ja, jak na razie, nie zamierzam farbować dopóki siwieć nie zazcnę :P Ale może mi się kiedyś odmieni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poradzicie mi coś - po wczorajszym basenie mam zatkane prawe ucho.Wiecie jak można się dobrze odetkać je ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj jakieś krople. A jak się zatka na dobre (ja raz chodziłam tydzień z zatkanym, too much słuchawki), to do przychodni przepłukać i przeczyścić. Jak nie pomaga - czeba skierowanie do laryngologa, ale ja po płukaniu ozdrowiałam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja poschizuję się z Happy Wheels :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Po to poszłam na szkolenie i siedziałam tam 5 godzin, aby wysłuchać trzeci raz tych samych treści i dowiedzieć się, że przełożyli nam wyjazd na 21 lipca.

 

może jakiś motyw, coś z natury i napis Nightwish?

 

Posiadam serwetkę z morskim motywem, będzie odpowiednia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że tak :) może jakieś nawiązanie do którejś z piosenek NW o tematyce morskiej/oceanicznej? Sporo takich do wyboru ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Evi. Dzięki za pomoc. Materiały mam, więc zabieram się za malowanie pudełka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak skończysz to od razu pochwal się efektami, ciekawa jestem co z tego wyjdzie :) I polecam się na przyszłość :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Załatwione. Efekty będą najszybciej jutro, bo używam cracku. A skończę (czyli polakieruję) to pewnie gdzieś we środę lub wtorek. Pleksę mojej siostry w zeszłym roku ozdabiałam tydzień, ale to był mój pierwszy twór tego typu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani mamy dziś święto muzyki :happy: Jak świętujemy?

 

Ja aktualnie świętuję z Lacrimosą ^^

 

i co dalej :>

Czekamy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojarzycie może wyrażenie "to see eye to eye with sb"? Czy to jest chociaż trochę stosowane? Bo znalazłam w jakimś słowniku, ale nie wiem, czy się nadaje i czy E. V. ogarnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej tak ;)

zgadzać się z kimś w zupełności (kat.: potoczny)

przykład: I knew I would see eye to eye with her. We have similar minds.

 

Nie wiem czy korzystasz, ale bardzo polecam tę stronę: http://megaslownik.pl/slownik/polsko_angielski/

 

Pomaga przy tłumaczeniach wszelkich ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że raczej tak ;)

Wpisałam to wyrażenie w google dodając na końcu "blog" i znajduje się w wielu wynikach. Nawet na stronie BBC, więc myślę, że jest raczej używane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Stoop" to zginać się w pół, da?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i o zdrwie pytam : )

 

Tyle stron do przeczytania w pogadalni, żeee że nie chce mi się czytać ; P Było coś ciekawego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Stoop" to zginać się w pół, da?

 

pochylać się / garbić się ;)

 

Co tak namiętnie piszesz :>

 

@Nymph - u mnie tragicznie gorąco i brak powietrza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi tłumaczy nasze rozmowy o Emppu na skajpaju ;d U mnie też gorąco. Błogosławić klimatyzację!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w dzień było okropnie, nie dało się normalnie funkcjonowac ; o nawet zimne piwo mi nie wchodziło :<

Ale teraz burza idzie i popadało coś, to się trochę ochłodziło. Dobrze chociaż, że słaba ta burza, to się tak nie boję xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.