Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Jak ja kocham śpiewać "Walking In The Air" ^^ Tylko że jak jest wers "Rousing of a mighty monster from its sleep", to przy "sleep" brakuje mi skali :D Ja chcę jeszcze jedną oktawę... :

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zawsze uwielbiam gotować przy Moondance dodaje mi to powera :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakończenie ciągnie się dłuuuugo, to prawda. Ale najwyżej jest we wspomnianym sleep. A ja tak wysoko to już przestaję śpiewać a zaczynam piszczeć.

 

Marcin, ja kiedyś wyjmowałam naczynia ze zmywarki z włączonym Ob, przy Moondance zaczęłam tańczyć po kuchni. Ten utwór potrafi władać moim ciałem. Magia ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie masz masz zmywarkę a ja ręcznie muszę :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedactwo :-D

Zabieram się za tłumaczenie fajnych fragmentów naszych skajpowych rozmów z Invidią. Wyślemy Emppusiowi w kartce ;3

A poza tym to narysowałam dziś "Emppu Fangirl" w szkole, jak ją podrasuję i pokoloruję to też do kartki pójdzie ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nom... Ja dziś w szkole też wpadałam na pomysł na kartkę i planuje to zrobić na wielkiej kartce i mu wyślemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emppu będzie w niebo wzięty i pozdrów go ode mnie :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje plany odnośnie materiałów do forumowej kartki wyglądają tak:

- życzenia (zrobione, chociaż moim zdaniem wypadają blado... Napisałam je na szybko :<)

- Karta Bohatera E. E. Vuorinena przetłumaczona na inglisz (niezrobione. Szkoda że na tamtej stronce statystyki są po polsku :/)

- ilustracja pt. "Emppu Fangirl" z podpisem "Don't underestimate the power of HIS lovelines, foolish mortal!" (szkic zrobiony)

- portret samego zainteresowanego z podpisem "Hail The Hobbit!" (nie zaczęłam)

- przetłumaczone nienormalne rozmowy na skajpie dotyczące Sami-Wiecie-Kogo (właśnie zaczynam :P)

 

I może coś jeszcze, jak będę miała jakiś możliwy do zrealizowania pomysł. Bo ogółem mam jeszcze pomysły, tylko że np. taki Emppu-Maskotka to skomplikowane przedsięwzięcie, nie umiem szyć :D

 

Wiem, ambitna jestem :P Ale on na to zasłużył. Wielbię go.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasłużył i to bardzo nie dość ze w pierwszym albumie zagrał na basie i na gitarze to jeszcze tyle lat razem z Klawiszami Tuomasa dodaje magii :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa, jak napisać "zerwać z kogoś coś" (w tym przypadku górną część stroju, ale to akurat nieważne)???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponad 100 wiadomości, a nie było mnie ledwo parę godzin... ^^

 

A propo Empuu sama myślę mu zrobić jakiś obracek/coś, też się kiedyś nim jarałam xD (a tak konkretniej to włosami :P ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sio (mam skrót od Twojego nicku! ^^), może ty wiesz jak to z tym zrywaniem napisać? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas (keyboard) + Emppu (solo) = MAGIC ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomocy! Jak jest "odpłacać się komuś za coś"? Czy "pay sb back for sth" pasuje do "odpłaciłby się jeszcze i przyłożył nam gitarą?"

Share this post


Link to post
Share on other sites

to pay back, to repay; ~ się (komuś za coś) to repay (sb for sth);

~ pięknym za nadobne to pay a man back in his own coin

 

??

 

myślę, że "to repay" najlepsze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja przyjaciółka obraziła się na mnie i usunęła mnie ze znajomych na facebooku i paru innych portalach, teraz utrzymuje, że mnie nie zna. Taa... Kończymy drugą liceum, a czuję się jak w podstawówce. I szczerze mówiąc nie wiem co mam zrobić, czy śmiać się czy płakac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dorośle. Ja bym się śmiał, bo to dziecinne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiej się. Lepiej jest się śmiać.

 

Freyja, dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - no prawie jak podstawówka, tylko za moich czasów to się tworzyło "bandy" i "bazy" i to z nich cię usuwali znajomi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wyśmianie się jej w twarz przedłuży naszą znajomość... Coś mi się wydaje, że będzie dokładnie odwrotnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Freyja' date=' dzięki [/quote']

Spoko. Polecam ling.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A chcesz przedłużać znajomość z osobą, która na dowód swego focha usuwa cię ze znajomych na FB?


Freyja, zobaczę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A chcesz przedłużać znajomość z osobą, która na dowód swego focha usuwa cię ze znajomych na FB?

 

W sumie wydaje mi się to strasznie głupie. Ale znamy się od dwóch lat i dopiero teraz jej tak odbiło.

W ogóle cała ta sytuacja jest tak absurdalna, że mnie chyba przerasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.