Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Ja tam kocham to jak jest tak duszno i gorąco :P Nie wiem, co się ludzie tak czepiają takiej pogody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

; oo

Daj spokój. Każdy się poci, oddychać nie ma czym, pogarsza się samopoczucie, każdy wisiłek fizyczny sporo kosztuje człowieka ... . Ja mam wiecznie ryj czerwony jak mi gorąco/zimno :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie. Pocę się, chociaż nic nie robię, jak coś robię to pocę się jeszcze bardziej... I nic tu nie pomagają blokery potu, chyba bym się musiała cała w takim wykąpać żeby był efekt :P W głowę mi gorąco, z włosów się leje, wszyscy wokół (razem czy osobno?) śmierdzą, dobrze, że już nie muszę MPK jeździć. Wieczorem komary żrą. Cała jestem lepka. Twarz mam czerwoną jak indianka. Dobrze, że się nie maluję, bo makijaż by ze mnie spływał :P Jak jadę samochodem to kierownica parzy, wszystko parzy... ZERO WIATRU !!! Normalnie się duszę. I nic nie pomaga. A nas burza chyba niestety ominie. Szkoda, przydałaby się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Miło tu znów widziec Maggie. A swoje pudełko to chyba zamordowałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło tu znów widziec Maggie. A swoje pudełko to chyba zamordowałam.

 

O jak miło :).

Btw. Jakie pudełko i co Ci zrobiło?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Maggie. Zaraz otowrzę swoją galerię, to zobaczysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co u was drodzy forumowicze ,jak tam pogoda u was ,u mnie coś się szykuje jaskółki latają jak by świergla dostały a więc burza już blisko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, chciałbym burzę! Ja jestem już po balu, myślałem, że będzie gorzej. A okazało się naprawdę bardzo fajnie. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też liczę na burzę... Wczoraj wszystkie mnie ominęły :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tylko trochę grzmiało i popadało, ale nic nie dało. Dalej było strasznie gorąco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj byłam na ognisku, a tu burza. Dobrze, że dom koleżanki jest obok, bo byłoby mokro. A jak wracałam to jechały tłumy motorów i okazuje się, że u mnie jest zlot motocyklistów, jak zwykle dowiaduje się ostatnia :P.

 

Tak czy inaczej także czekam na ochłodzenoe, bo na słońcu zamienię się w żywą pochodnię...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale była u mnie ulewa burza szalała tak jak lubię ,normalnie burze grzmoty błyskawice

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

U mnie wczoraj coś padało, ale za krótko. Dziś nawet nie wychodziłyśmy z przyjaciółką na zawnątrz (zawsze to robimy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też chcę burzę... U nas wczoraj się zanosiło, ale wiatr rozwiał chmury i na zanoszeniu się skończyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To u mnie w tamtym tygodniu ,front burzowy układał się nad moim osiedlem ,ale potem poszedł na Kraków i walną z całą siło a ja musiałem się obejść smakiem ,i to 3 razy pod rząd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwornie się denerwuję. Jutro mam pierwsze poważne przedstawienie i będzie telewizja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stres to normalna rzecz ;) Na pewno będzie dobrze ;) Trzymać kciuki? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, podasz jakąś dokładniejszą godzinę niż "od wpół do piątej"? :) No i powodzenia życzę, będę z Tobą duchowo ;)


Jak będziesz się stresowac, myśl o hobbicie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.