Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

@up myślę, że wszyscy o tym wiedzą ^^.

 

Dlatego sugeruję, żebyś został moderatorem jak Ci to tak dobrze idzie.

Bo ciągłe zwracanie uwagi jest irytujące i podejrzewam, że efekty takich działań mogą być nie za ciekawe.

Nie da się zrobić pięknego, czystego i bez offtopowego forum, bo on zawsze może wyskoczyć, ale w razie czego można go przenieść gdy się rozrasta, dla małych nie widzę sensu.

W takiej "Finlandii" jest ponad 3 strony offtopu, o którym już przynajmniej raz wspominałam i żyje i ma się dobrze.

 

(Zawsze możecie zabronić się wypowiadać, to będzie na pewno skuteczne :dodgy: )

 

(Ależ jestem zła i niedobra, bo zwracam na to uwagę ^^.)

 

______________________________________________________________

 

Jaram się dziś Tilo ^^

 

Lacrimosa+l_e691e4a60b1840189b3c768b064b.jpg

 

Jejku, jaki on ma styl *.*

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkowicie się z Tobą zgadzam : ) Nie da się zrobić idealnego forum. Zawsze będzie jakiś bałagan : P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay! Już są życzenia dla Emppu ;3

 

Nymf, dokładnie. A zwracający uwagę Szymuś jest ździebko denerwujący :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

@up myślę, że wszyscy o tym wiedzą ^^.

 

Dlatego sugeruję, żebyś został moderatorem jak Ci to tak dobrze idzie.

Bo ciągłe zwracanie uwagi jest irytujące i podejrzewam, że efekty takich działań mogą być nie za ciekawe.

Nie da się zrobić pięknego, czystego i bez offtopowego forum, bo on zawsze może wyskoczyć, ale w razie czego można go przenieść gdy się rozrasta, dla małych nie widzę sensu.

W takiej "Finlandii" jest ponad 3 strony offtopu, o którym już przynajmniej raz wspominałam i żyje i ma się dobrze.

 

(Zawsze możecie zabronić się wypowiadać, to będzie na pewno skuteczne :dodgy: )

 

(Ależ jestem zła i niedobra, bo zwracam na to uwagę ^^.)

 

______________________________________________________________

 

Jaram się dziś Tilo ^^

 

Jejku, jaki on ma styl *.*

 

'1. Jesteście Polakami, a jak Polakowi się czegoś zabroni, to na pewno to zrobi :P A co do mojego moderowania... Nie wiem, czy bym chciał.

'2. Lacrimosa jest cudooownaaa ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zastosujcie się, proszę :)

 

Mówiłam! :D Ale teraz to słusznie zwracasz uwagę, bo offtopu było więcej niż 2-3 posty :P


Dziewczyny... :) Tutaj mówimy o ludziach poznanych w sieci :)

 

Oopsie... :D :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up

 

 

1. No przecież lepiej jak sam w coraz większej ilości tematów spamujesz sakramentalnym "PW albo pogadalnia".

Ja wiem, że Ty to robisz w dobrej wierze i w ogóle, ale zorganizujcie to jakoś, bo oprócz Twojego nabijania postów i ogólnej irytacji pozostałych użytkowników nie ma żadnych efektów.

Wrzucać wszystko w pogadalnię - wtedy nie będziemy mieli innego wyjścia jak się przenieść, gdy wątek tu wyląduje :P - albo ograniczyć się do patrolowania określonych działów, a przykładowo Hyde Park zostawić w spokoju.

2. Jak dla mnie wszyscy panowie mogliby się tak ubierać *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

AshildLeonheart* nie ma za co :) Milla * trzyma porządku trochę jak Beata prosiła ale fakt trochę to drażni:)

 

Zwracam uwagę nie dlatego, że mi się nudzi, tylko dlatego, że offtopujecie. Nie będzie offtopów, nie będzie zwracania uwagi. Tyle filozofii.


@up

 

 

1. No przecież lepiej jak sam w coraz większej ilości tematów spamujesz sakramentalnym "PW albo pogadalnia".

Ja wiem, że Ty to robisz w dobrej wierze i w ogóle, ale zorganizujcie to jakoś, bo oprócz Twojego nabijania postów i ogólnej irytacji pozostałych użytkowników nie ma żadnych efektów.

Wrzucać wszystko w pogadalnię - wtedy nie będziemy mieli innego wyjścia jak się przenieść, gdy wątek tu wyląduje :P - albo ograniczyć się do patrolowania określonych działów, a przykładowo Hyde Park zostawić w spokoju.

2. Jak dla mnie wszyscy panowie mogliby się tak ubierać *.*

 

Rozmawiaj z Beatką. Ja sobie sam funkcji nie przyznaję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zastosujcie się, proszę :)

 

Mówiłam! :D Ale teraz to słusznie zwracasz uwagę, bo offtopu było więcej niż 2-3 posty :P


Dziewczyny... :) Tutaj mówimy o ludziach poznanych w sieci :)

 

Oopsie... :D :P

 

Dobra, juz jestesmy, tam gdzie powinnysmy byc. :D

 

 

Prawda? *__* I te porozrzucane ksiazki na biurku, zeszyty, kartki, pisadla! *__* No i najwazniejsze... kwiatki w moim pokoju maja ciezki zywot.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee... Całkowity brak offtopów jest niemożliwy. Przepraszamy, ale to się nie da, panie Szymku :P

 

EDIT: Dokładnie! U mnie już nie stoi roślinka, bo jej nie podlewałam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Starać się pilnować. Są osoby, którym trzeba zwracać uwagę kilka razy dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
postbit_report.gif - taki guziczek do zgłaszania postów. Warto go odkurzyć trochę. ;)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Zawsze chciałem użyć takiego przycisku *.*

 

Nikt ci nie broni. Możesz używać, kiedy tylko chcesz. I jak często chcesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1568 postów! Kiedy ja to przeczytam, ach kiedy? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

1568 postów! Kiedy ja to przeczytam, ach kiedy? :(

 

Pogadalnię sobie możesz darować ;) To pewnie nie będzie już tak dużo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to jest już właśnie bez pogadalni, bo jak na tym forumie włazi się na jakąkolwiek stronę danego tematu, to całość zostaje oznaczona jako przeczytana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O taak, okrutne są, ale ja się oto nie martwię. Wystarczy postawić miętę na parapecie (jak akurat mam ogółem roślinki) i nie lecą. Przynajmniej u mnie w pokoju. Za to u rodziców sporo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam siatki na oknach, także spoko. Ale na zewnątrz się wyjść nie da! Ani na szluga, bo 5 min i cała pogryziona ; o

Zawsze mnie komary kochały 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

PerttuKullervoKivilaakso117.jpg

 

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego Perttu i Eicca się całują? ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jak wychodzę gdzieś na dłużej to czasem się psikam sprayem na komary i kleszcze, ale i tak zawsze mnie potwory gryzą, ugh.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.