Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

W sumie to nie chcę o tym myśleć : (

Tyle melanży przede mną, tyle rzeczy do spróbowania ;>> i w ogóle ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wierzę w życie po śmierci ;) więc prawdopodobnie nic tam nie zastanę ;)

 

Ja uważam, że jest po śmierci coś jeszcze, nie wiem co, ale coś jest. Nie potrafię sobie wyobrazić, że umieram i nic. Nicość. Nicość jest awyobrażalna :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie myśl :P po co? przecież myślenie o tym nic nie zmieni, a tylko może humor popsuć :P lepiej zająć się teraźniejszością, ona jest ważniejsza :P


@Milla, no właśnie, awyobrażalna... ale to jak wiele rzeczy... to tak samo jak z powstaniem świata i życia, no wszystkiego. czy to miało jakiś początek? czy jesteś sobie w stanie wyobrazić coś z niczego? początke też musiał się skądś wziąć? skoro początek życia jest nie do pojęcia to dlaczego z końcem miałoby być łatwiej? nie wszystko musi mieć jakiś głębszy sens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż... Zawsze można uwierzyć w reinkarnację :P Zmieńmy temat, bo jak zaczynam rozmyślać o rzeczach niewyobrażalnych i nie do ogarnięcia to zwykle i tak nic z tego nie wynika oprócz "Dziwny jest ten świat". Wg wiedzybezużytecznej.pl nadmierne myślenie szkodzi, a ja myślę zdecydowanie za dużo :P

Powinnam iść lulu. W zasadzie powinnam się położyć już te x czasu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zawsze łatwiej jest uwierzyć w coś ;) tylko, że mi nie jest łatwo niestety uwierzyć w cokolwiek ;)

 

no to leć spać, bo ci nocy zabraknie ;) i zaśpisz do szkoły :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tego wierzenia - wydaje mi się, że podświadomie wierzę w istnienie niezdefiniowanego Czegoś, jakiejś mocy, bytu nadnaturalnego, zaświatów czy innej reinkarnacji. Moja duszyczka uparcie twierdzi, że Coś istnieje i tyle :P

 

Nie zaśpię, niemożliwym jest żeby mamusia mnie nie zbudziła :P Ale idę już. Branoc, moje wariatkowo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milka zaśpiewałabym Ci kołysankę na dobranoc, ale strasznie fałszuję ♥

Dlatego tylko Ci zacytuje kawałek piosenki "Śpij Aniele mój, może sen uchroni Cię przed moim złem" ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sweet Drems Milla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sweet Drems

No nie xD

 

Już mam w głowie... xD

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zawsze mam w głowie wersję Mansona :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Naszła mnie ochota na zabawę decoupage'em, ale sobie przypomniałam, że materiały mam w domu.

Nymphetamine. Wypij herbatę z mięty, zaraz będziesz się ruszać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zaraz sobie obiorę ziemniaki pokroje w talarki upiekę sobie z kurczakiem zrobię sałatę zjem i zapiję piwem :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mordeczka nie mam sił się ruszyć, żeby zrobić herbatę hahaha

 

Na szczęście idę wieczorem z kumplami na piwko, ... może dwa, ewentualnie siedem ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja musze na jutro przeczytać dwie lektury... Jest ktoś chętny streścić mi Monachomachię Krasickiego i Króla Artura Cultera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka, co tam u was?

 

Mam ponad 5 tysiaków nieprzeczytanych postów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uciekasz na tyle czasu, a potem marudzisz że pięć tysięcy :P I witaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musiałem się odświeżyć społecznie. Przecie w necie życia nie przeżyje. Gdy się się siedzi w domu co tydzień po 5 dni to się nie da wytrzymać, trzeba gdzieś wyjść, ale mało możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyj, Aniu, wyj, albowiem wycie jest super ♥ Kocham śpiewać ^.^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.