Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Właśnie się dowiedziałem, że moja siostra też ma dzisiaj o 12 egzamin zawodowy. Evi to TY? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm czy jak ja chodziłem do szkoły był dzień patrona ,jak to u ciebie wyglądało?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm czy jak ja chodziłem do szkoły był dzień patrona ,jak to u ciebie wyglądało?

 

Mieliśmy Msze a później wróciliśmy do szkoły bo pierwsze klasy zawsze rozwiązują test o patronie i nasza wygrała :cool: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sobie nigdy nie zapomnę Egzaminu zawodowego na koniec 3 letniego Gastronomika

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIestety tak :( nie śmiejcie sie proszę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i z czego tu się śmiać Marcin ,ja też zaliczyłem zawodówkę i najgorsze jest to że nic z niej nie mam

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety to że wy na stówę w fajnych porządnych szkołach tylko ja czarna owca ZSZ :)


ja mam jak Paweł miałem fajne praktyki chciałem na starz oni że wolą praktykanta zatrudnić niestety Dobromiejska gastronomia upada ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie teraz jest zapotrzebowanie na takich ludzi. Bo każdy na studia i nie ma roboty. Nie umiem tego wyjaśnić, lol.

Ja po liceum jestem i uja mam z tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a najśmieszniejsze jest to że jak szukają nowych ludzi to z reguły pisze min 3 letni staż pracy w zawodzie ,i który absolwent kończący szkołe ma mieć jakikolwiek staż

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf tak się zdaję że kucharz jest aż tak potrzebny a jak pójdziesz na rozmowę to powiedzą że oddzwonią i nic ja ilę się nalatałem na próżno Cv wysyłałem i w Olsztynie też i nic nawet do Mcdonallda też nic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta metoda nazywa się odpal i zapomnij Stand Off ( dla nie wiedzących odpal i zapomnij to sposób działania pocisków klasy powietrze powietrze i powietrze ziemia używanych na samolotach)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Zaczynają się wstrętne komary 3 Cała jestem pogryziona ;<

 

Mój sposób: pożerać dziennie po dwie tabletki witaminy B6. Komary po kilku tygodniach uciekają, a dodatkowo wątroba jest chroniona.

 

O 12 mam egzamin zawodowy... Trzymać kciuki :)

 

Evi, trochę za późno się dowiedziałam, mam nadzieję, że dobrze ci poszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nymphetamine. Wypróbowane. I przypadkowo odkryte. Neurolodzy czasem się przydają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Spakowany. Jutro 8 rano wyjazd do Gdańska. O 16 wypływam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to miłej podróży, Szymuś ;) Fajnie masz :-D


Widać to było :P

 

...Zadziwiasz mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj jakimś cudownym zbiegiem okoliczności przy obronie projektu okazało się, że prowadzący zajęcia jest wielkim sympatykiem poczynań Tarji, zarówno w zespole, jak i jej solowej kariery, dzięki czemu moja obrona polegała na plotkowaniu o niej :happy: i nowych poczynaniach NW, bo nie wiedział o Floor xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie się dowiedziałem, że moja siostra też ma dzisiaj o 12 egzamin zawodowy. Evi to TY? :lol:

 

Nic o tym nie wiem :P

Właśnie sprawdzałam odpowiedzi i jest dobrze! Zdałam :) No to jeszcze tylko jutro o 9:00 część praktyczna i będzie po wszystkim :)

Dziękuję za trzymanie kciuków, jutro też ich nie oszczędzajcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba się nie pokuszę Mordeczka xD (lubie tak mówić do Ciebie ♥)

 

Gratki Evi! ; )

 

Szymek gdzie to wypływasz? ; >


Btw. kto to jest Paweł K. bo nie kojarze usera a mam w znajomych? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.