Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

I podskakuje ... To wszystko tłumaczy !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Userzy, nie spamujcie tak w tej pogadalni! Wasze forum od tego dostaje czkawki ;)

 

Wpadłem na genialny pomysł, żeby mu pomóc ! Trzeba je przestraszyć ! Tylko jak ... Kto wie jak najłatwiej i najskuteczniej przestraszyć forum ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Pokaż się. To wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba mu powiedzieć, że zjemy mu duszę. Wtedy się przestraszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno maj to miesiąc miłości, z tej okazji ustawiłam sobie ROMANSSIHUHUJA jako avek na skajpie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jadę do Finlaaandiii! ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Działa bez problemu, przynajmniej mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine- popieram Twój komentarz:) Anetce mówimy: dziękujemy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram poparcie :-D Lubię Anette, ale z większością piosenek Tarji to ona sobie powinna dać spokój. Kompromituje się.

 

Ghost Love Score zaliczam do ulubionych, ale nie jest to mój najulubieńszy utwór Nightwish, więc nie jest jakąś herezją lubić bardziej co innego – to tylko Twój gust :) Jednak trudno nie doceniać GLS.

 

A ja w ogóle nie mam ulubionego. W życiu nie wybrałabym jednego "naj" :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Częściowo Cię rozumiem, ale zorientowałam się dopiero próbując wyznaczyć swoje top 10 :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I coście dziś nabroili

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak na marginesie: pokażecie wreszcie, na czym polegają te wasze MEGAwiewiórkowe MEGApolowania? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A tak na marginesie: pokażecie wreszcie, na czym polegają te wasze MEGAwiewiórkowe MEGApolowania? ;)

 

Ogólnie zaczęło się od mojej wizyty na konwencie fantastyki w Poznaniu. Uznałem z przyjaciółką, że w przyszłym roku przebiorę się za wiewiórkę. Wtedy też zacząłem marudzić tutaj na forum, iż potrzebuję dużego wiewiorczego ogona. Ktoś podsunął pomysł podkradnięcia jednej wiewiórki i ukatrupienia jej na rzecz ogona, ale niestety, ten był troszkę za mały. Po moich kolejnych marudzeniach Maggie podsunęła pomysł zapolowania na megawiewiórkę.

Były jeszcze megażółwie, które powstały w podobny sposób, aczkolwiek na rzecz stroju żółwia :)

Dzięki temu kilka dni zleciało na forum w atmosferze "najlepszy sposób na upolowanie megawiewiórki / megażółwia" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na marginesie: pokażecie wreszcie' date=' na czym polegają te wasze MEGAwiewiórkowe MEGApolowania? [/quote']

 

Poczytaj Pogadalnię, to może się dowiesz :D To jedyne 330 stron, więc powodzenia życzę!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A tak na marginesie: pokażecie wreszcie' date=' na czym polegają te wasze MEGAwiewiórkowe MEGApolowania? [/quote']

 

Poczytaj Pogadalnię, to może się dowiesz :D To jedyne 330 stron, więc powodzenia życzę!

 

Nawet ja jej nie przeczytałem całej. Sam początek oraz kilka(dziesiąt) stron zapisanych przez Was pod moją nieobecność pozostaje dla mnie tajemnicą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę to to było na 50 którejś stronie pogadalni.

 

Btw. Moja głupota tworzy historię forum :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie tylko Twoja. Nie rób z siebie takiego bóstwa. Wszyscy wiemy, że nie byłoby forum, gdyby nie wielki Adrian!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam Szymek... Nie robię z siebie bóstwa, tak tylko mi się wymsknęło...

 

 

Ależ oczywiście, że Adrian i Beatka to nasi Bohaterowie. Pozdrawiam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.