Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

Byłem u fryzjera ! 10 cm włosów poszło do kosza :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

To ja skorzystam z wolnego dnia i odwiedzę bibliotekę. Jeszcze bibliotekarki zapomną jak wyglądam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja jadę szukać wulkanizacji bez kolejki żeby wreszcie opony na letnie zmienić :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi ,zimówki masz pewnie piekielnie zajechane skoro jechałaś nimi po asfalcie ,bieżnika to pewnie nie widać hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

to była ich trzecia zima, więc i tak w przyszłym roku muszę nowe kupić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee oszczędnie jezdzisz ,szacuneczek nie to co Lewis Hamilton ten to opony zajeżdża na amen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lewis Hamilton

Nie lubię go ^^

Chociaż teraz jego byt mi w miarę nie przeszkadza, moje zainteresowanie F1 opadło ^^

 

Fenomen Tuomasa, fenomen Nightwish.

Dużo kiedyś na ten temat dyskutowano. Holopainen zaczynał swoją karierę jako bardzo młody muzyk i kompozytor. Jakie olbrzymie pokłady talentu posiadał ten facet i wciąż jest to nie wyczerpana studnia. Magiczny klimat jego twórczości i olbrzymia elastyczność muzyczna to coś co mnie ponownie zaskoczyło, tym razem na krążku Imaginaerum. Ostatnią płytą udowodnił, że jest pozytywnie nieprzewidywalny w swojej twórczości. Jeszcze solowy projekt i książka- fenom i geniusz w jednym?

Jeśli tak wypowiada się prawdziwy fan twórczości Tuo, to ja nim chyba nie jestem^^, tylko sympatykiem, ale kiedy sympatyk staje się fanem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre pytanie kiedy sympatyk staje się fanem i często to przeradza się w chorobę (jak u mnie w przypadku Tarji)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Szarpnę się o przetłumaczenie Eramaan Viimainen, muszę tylko poprosić na oficjalnym forum o przetłumaczenie tego na angielski :D


To fińskie forum takie jakieś wymarte jest :/ Ale poczekam, mam nadzieję, że odpowiedzą ! Poprosiłem o Eramaan Viimainen, ale także Kuolema Tekee Taiteilijan i Taikatalvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś mądry może pomoże mi przetłumaczyć : I have now been laying down rhythm tracks for a week.

Nie znam się na muzycznych terminach, więc może ktoś przypadkiem wie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreślę teraz ścieżkę dźwiękową O.o ? przez tydzień.

Chyba coś nie bardzo mi to wychodzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kreślę teraz ścieżkę dźwiękową O.o ? przez tydzień.

Chyba coś nie bardzo mi to wychodzi :P

 

Napiszę tak! Jak coś to twoja wina :P.

 

Btw. Nawet pasuje, serdecznie dziękuję :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napiszę tak! Jak coś to twoja wina .

No wiesz?! :huh:

 

Nie jestem pewna, czy zamiast "dźwiękowa" nie lepiej "rytmiczna"? Rozpędziłam się trochę jak to pisałam. Ale nie wiem, czy coś takiego, jak "ścieżka rytmiczna" w ogóle istnieje. Może tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napiszę tak! Jak coś to twoja wina .

No wiesz?! :huh:

 

Oj no żartuję :P. Ja naprawdę doceniam twoją pomoc i wkład w moje marne tłumaczenia.

 

 

 

Nie jestem pewna, czy zamiast "dźwiękowa" nie lepiej "rytmiczna"? Rozpędziłam się trochę jak to pisałam. Ale nie wiem, czy coś takiego, jak "ścieżka rytmiczna" w ogóle istnieje. Może tak?

Wydaje mi się, że dźwiękowa lepiej brzmi, ale może tylko dlatego, że o rytmicznej nie słyszałam ? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj no żartuję . Ja naprawdę doceniam twoją pomoc i wkład w moje marne tłumaczenia

No wiem, droczę się tylko ;) Dzięki, że doceniasz :blush: Chyba nie są takie marne... czekaj, chyba jeszcze żadnego Twojego nie poprawiałam? :happy:

 

Swoją drogą, jak tak się wszyscy rzucą do tłumaczeń (a sama o tym zaczęłam myśleć), to nie będzie komu poprawek robić, bo ja sama jedna nie nastarczę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coście robili jak mnie nie było?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Hej BlackSymphonia!

 

Jej, jak ja dawno popcornu nie jadłam :happy:

 

Przyjedź do mnie, zrobimy sobie i zjemy, oglądając Imaginaerum ! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyjedź do mnie' date=' zrobimy sobie i zjemy, oglądając Imaginaerum ! [/quote']

Ok, tylko nie teraz :P Kawałek do Poznania mam, ale kto nie robi uzytku ze zniżek studenckich? XD

Nie wiem, chyba jakio jedna z nielicznych się uchowałam, bo nie widziałam jeszcze IM! :P

 

WIEM: Zlot u Szymka! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Okej, pożyczę od kogoś rzutnik i wyświetlimy wieczorem na bloku :happy: Co Wy na to ? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, poczekajcie do mojej 18-nastki kiedy będę mogła jeździć gdzie chce, bo teraz mama nigdzie mnie nie puści... Proszę, to tylko 2,5 roku xDDDDD

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Popcorn zdąży się zepsuć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tym wyświetlaniem na bloku to nie jest taki zły pomysł :) Tylko do Poznania mam daleko...:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jedyny problem byłby później z noclegiem :happy: Ale i tutaj byśmy coś wykombinowali, na przykład namioty :happy:

 

Btw, nie mieszkam w samym Poznaniu, więc kawałek trzeba by jeszcze pociągiem wtedy dojechać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.