Jump to content
beatag60

Zakupy

Recommended Posts

Mamy ulubione sklepy?

Z jedzonkiem, z ciuchami....

Zakupy żarciowe robię w Lidlu albo Carrefourze. Lubię te dwa markety za niskie ceny i dość ciekawy asortyment. Ubranka kupuje najchętniej na giełdach handlowych. Tam jest największy wybór i w miarę przystępne ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedzenie to Biedrona - tanio i przeważnie smacznie. No i zawsze blisko. :D

 

O sklepach z ciuchami się nie wypowiem, ponieważ mam na nie alergię. A w Rossmanach wytrzymuję do dwóch minut, potem marudzę, żeby wyjść. :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedzenie - to chyba każdy market :D Ciuchy - jeśli mam wybrać coś dla siebie to spoko, mogę pochodzić i pooglądać. Jeśli nie, to mam podobnie jak Adrian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spożywcze? Biedronka/Tesco/lokalne spożywcze. Zależy czego potrzebuję :) ciuchy? Też zależy... Tu nie mam swoich ulubieńców :) natomiast lubię siedzieć w... drogeriach xD konkretnie chodzi o wszelkie wrażenia zapachowe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po normalne zakupy zazwyczaj Tesco albo Netto, nigdy do biedronki, proste powody- nie przyjmują kart, kolejki, wszystkie warzywa i owoce strasznie wymiętolone przez setki ludzi. Poza tym biedronka nie jest najtańsza jak się uważa, wg rankingu WP.pl najtańsze od roku jest auchan, biedra jest za tesco i lidlem.

Po słodycze zazwyczaj do Lildla chodzę, niemieckie słodkości są po prostu lepsze w smaku.

Po ciuchy, co rzadko mi się zdarza, jeżdżę do "Factory", gdzie można kupić nowe, markowe ciuchy poniżej 50/100 zł, tyle że są to np. zeszłoroczne kolekcje z Housa, Croppa, Pumy, Reeboka itp. Ostatnio kupiłem 4 pary super spodni z croppa za jakieś 120zł i dwie pary butów za 50 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie potrafię kupować w ciuchlandach, wybierać co wartościowe i godne zakupu. Niezmiernie rzadko udaje mi się coś ciekawego wyłowić. Zaglądacie do szmatlandów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poło.wa moich spódnic stamtąd pochodzi. Mam też dwie koszule które muszę przerobić bo nie trafiłam z rozmiarem. No i dzięki takiemu sklepowi jestem posiadaczką mojego ukochanego sweterka z rozszerzonymi rękawami i warstwowej 'elfiej" spódniczki, zrobionej z kilkunastu kawałków 4 różnych materiałów w kształcie płatków kwiatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna spódnica. "Na ciuchach" można znaleźć dużo ciekawych (i często nowych ubrań), których nie sposób znaleźć w zwykłych sklepach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ciuchy" to świetna sprawa, trzeba tylko wiedzieć: gdzie, kiedy i z czym uderzać :)

 

Ja mam problem ze wszystkimi trzema czynnikami, a z ostatnim to już szczególnie (mimo, że to kwestia "groszy"), niemniej zabawa godna polecenia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już nic nie kupiłam w ciucholandzie chyba od pół roku - chodzę raz na tydzień -dwa, ale żeby coś znaleźć to trzeba mieć szczęście. Niemniej ostatnio w Camaieu były takie wyprzedaże że kupiłam spódniczkę za 12.60 zł o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie sklep raczej służy do zakupowania jedzonka, Bidronka, albo Carrefour

Za "ciuchami" nie mam ochoty chodzić, jak jest wielkie targowisko, nie wytrzymuje, ostatnio to jakoś sklepy znoszę, chyba dla tego że nie muszę tak łazić w te i z powrotem "kilometrami", czasem mnie zainteresuje coś.

 

Kaufland - za ketchup, wole tam nie kupować i się słyszy rożne historie

Delikatesy Centrum - zna ktoś ten sklep? sok mi nie smakował za dobrze i chrupki, wafelki te polecane przez Ewe :D

Wafelki jak kupuje, to muszą być znanej firmy już nadziałem się na ten nijaki, mdły smak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żywnościowe, to zależy Zazwyczaj supermarketach Bierdronka albo Lidl ponieważ blisko.

Ale na co dzień to w pobliskim sklepie.

Z ubrankami nie mam jakieś specjalnej ulubionej firmy jeżdze na galerie handlowe tak jak Złote tarasy, Factory, CH Janki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja mam blisko Biedronkę, więc tam chodzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja ubrania to prawie wyłącznie w szmateksach kupuję :P nie znam innych sklepów z ciuchami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja ubrań nie kupuję. Dostaję. Tylko buty kupuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja ubrań nie kupuję. Dostaję. Tylko buty kupuję.

 

A ja butów nie kupuję - mam glany :happy: I trampki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym sobie zamówić taki wisiorek:

 

40f57f1c3820801a31f10ed9a5465b67.jpg

 

Tylko, że w środku bym chciał np. emblem z ptakami z IM albo coś związanego z NW.

O znalazłem. Chodzi mi o coś takiego:

 

tumblr_mcjwmd8eb21qb5d9jo1_500.jpg

 

Wiecie gdzie można zamówić takie wisiorki? Może macie sklep w okolicy gdzie można zrobić coś takiego na zamówienie?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do wisiorka:

 

Znalazłem link na Allegro - KLIK

 

Trzeba tylko odczepić tą sprężynkę i zamontować rzemyk ;)

 

Zamawia ktoś oprócz mnie? Macie jakieś konkretne najtłiszowskie wzory?

 

Moja propozycja:

 

4kqkq4.jpg

 

Przerabiałem chyba ze 3 godziny :D

 

Co wy na to?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może pani z okładki CC byłaby dobra? Albo z Ever Dream?

Hm, chyba i tak najlepiej pasują twoje ptoki. Wiesz... dobry kształt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.