Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Tervetuloa, Michał! Jeszcze trochę i uzbiera się tu forumowy zespół... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serdecznie witam cię Michale. Życzę milej zabawy i poznawania nowych ciekawych ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc wdepnęłam zgodnie z poradą z PW by się przywitać (wcześniej jakoś wątku nie potrafiłam znaleźć hmm )

 

Nightwish słucham od jakiś 3 lat, jednak nie ograniczam się tylko do nich. Myślę, że będzie jeszcze niejedna okazja by się podzielić moimi ulubieńcami.

 

A na ten moment, utwór który mnie zwalił z nóg (ponieważ kocham muzykę irlandzką/szkocką wplątaną w ostre pie....e mniammmmm )

 

https://www.youtube.com/watch?t=243&v=k4mkd4ppemU

 

By tak krótko mnie podsumować...dopóki jest muzyka ja żyję...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, łap kaftanik ;) *wręcza nowo przybyłej kaftan bezpieczeństwa* Słuchaj, masz może jakieś imię? Bo ja to z reguły zdrabniam ludziom nicki, ale Twojego jakoś zdrobnić nie idzie, rozumiesz... A zwracanie się do Ciebie per "Lifemusicdream" jest dziwne i niewygodne ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, baw się dobrze u nas! Mam nadzieję, że się szybko zaklimatyzujesz w tym szalonym miejscu. Enjoy the ride! ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka jest Twoja ulubiona płyta Nightwish'a? Jakich zespołów słuchasz oprócz NW? Czym się interesujesz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Edyta! Baw się dobrze na DE :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka Lifemusicdream, powitanko intrygujące, też wielbię LOTW jak i całą resztę Najtłiszowych opcji:) Napisz coś więcej o sobie- są ku temu odpowiednie wątki oprócz tego tu i ciesz się muzyka razem z szaloną społecznością DE- witam Cię cieplutko:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyta i baw się dobrze w naszym gronie i wpadaj często na czat na pogaduchy z nami

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka jest Twoja ulubiona płyta Nightwish'a? Jakich zespołów słuchasz oprócz NW? Czym się interesujesz? :)

 

Ulubiona płyta chyba Once, ale prawda jest taka, że w każdej jest cos co mi się podoba lub mniej.

 

Inne zespoły...kurcze strasznie dużo tego, ale wymienię choć kilka które teraz mi wpadną do głowy.

 

 

Beyond the black

Blackfield

Amon Amarth

Steven Wilson i wszystkie jego twory

Pink Floyd /Brit Floyd

Marillion

Archive

Orphaned Land

i wiele wiele innych. Jedyne czego nie słucham to disco polo i Jazz :)

 

Odpowiadając dalej... interesuje mnie głównie muzyka i książki, ale nie papierowe z wielu względów.

 

Coś więcej o sobie...hmmm od niedawna znów słyszę, więc tym bardziej jestem szczęśliwa że mogę nadal słuchać muzyki, nie potrafię bez niej normalnie funkcjonować, nie słucham jej tylko gdy śpię. Jest ze mną non stop bez przesady.

Bardzo dużo też czytam.

Od wielu lat 99% czasu spędzam w domu, powiedzmy "prawie sama" był moment, że nie pamiętałam jak się mówi i miałam z tym duże problemy, bo moim głosem była klawiatura.

To chyba na razie tyle...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Edyta :) Mamy nadzieję, że się szybko zadomowisz : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! Myślę, że przy tak licznych wypowiedziach nie będę Cię już zasypywać kolejną. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyto na naszym skromnym forum:)

Życzę miło spędzonego z nami czasu:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyta! Mam nadzieję, że się tu zadomowisz i będziesz miło spędzać z nami czas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyto! I powtórzę się baw się dobrze w Najtłiszowej krainie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Edyta:)! Miłego czytania i pisania na naszym forum! Baw się dobrze i odkrywaj nightwishowy świat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowieka nie ma tydzień i tyle zmian :D

Witam Edyto, życzę miłego zwiedzania forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim :)

Na imię mi Ania. Mam 17 lat i niezwykłą siostrę, która nigdy mnie nie opuszcza. Na imię jej Cukrzyca i razem każdego dnia udowadniamy, że nie ma dla nas nic niemożliwego :) NW słucham od niespełna roku. Wszystko zaczęło się kiedy w październiku 2014 zupełnie w ciemno kupiłam IM no i... Dosłownie mnie opętało :D Uwielbiam czytać książki, pochłaniam ich całe stosy. Od niedawna prowadzę hobbystycznie książkowego vloga, żeby móc gdzieś się wygadać o moich czytelniczych odczuciach i podyskutować trochę z innymi :D Popisuję też własne opowiadania. Piszę dla siebie, bo lubię (nie twierdzę, że umiem xD). Jedną powiastkę zainspirowaną długimi spacerami w towarzystwie NW zdecydowałam się pokazać ludziom i tym sposobem dzięki zespołowi wygrałam konkurs literacki xD Moja pisarska kariera na tym jednak stanęła.

Poza tym uwielbiam piec ciastka i różne słodkości i stąd moja dzika fantazja, żeby kiedyś poczęstować zespół moimi ciachami xD

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.