Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć,

część z Was może mnie kojarzyć z innych for o Nightwishu, bo w fandomie siedzę już dobre 6 lat i przewijałem się na Page of Wishes, Wishmistress, fanette, Princess Anette, kiedyś zajrzałem na Eyes of the Wolf, no i jestem od wielu lat związany mocno z Ocean Souls. No to do kompletu i Dream Emporium. ;)

Przychodzę tu głównie dlatego, że po przetasowaniach w administracji OS i aktywizacji fanklubu chcemy prowadzić zdrową, sensowną i przydatną dla obu stron i dla nadrzędnego celu promocji Nightwisha w Polsce współpracę z Dream Emporium. Do tej pory załatwiałem te kwestie kanałami prywatnymi, ale dziś rozmawiając z Beatą doszedłem do wniosku, że wygodniej będzie to robić będąc obecnym na forum. Traktujcie mnie jak swego rodzaju "ambasadora" OS. ;)

 

Mam nadzieję, że będziemy się widywać na przyszłych zlotach, koncertach i innych wydarzeniach okołonightwishowych! (może i kolejnych projekcjach "Imaginaerum" w kinie? czemu nie, ja bym chętnie obejrzał film na wielkim ekranie jeszcze raz :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Fris, ogromnie miło, że dołączyłeś do nas. Fantastycznie jest gościć w naszych progach wiernego i aktywnego fana NW. Promowanie Najtłiszka to nasz cel nadrzędny:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Fristron :) Baw się dobrze i fajny masz awatar ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrey Fris. Miło Cię tu widzieć - pomimo tego, że mnie tu w sumie i tak nie ma :) Nie ma mnie nigdzie. Ale super, że coś się rusza w ramach obopólnej współpracy. Wait. Porozumienia. Znaczy ocieplenia stosunków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć. Powodzenia. W tych staraniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cześć, jestem Excalibur*. Nw słucham od 2 lat. Poza tym interesuję się językiem niemieckim oraz anime.

 

*Nie lubię zdradzać zbyt wiele o sobie w internetach, dlatego pozostańmy przy moim nicku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Excalibur, pozostańmy przy nicku, ale jak się rozkręcisz to wiele wyjdzie na jaw;) Baw się z nami dobrze w atmosferze NW:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :). Excalibur, Excalibur, dlaczego skądś kojarzę tą nazwę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Możliwe, że z anime ~ Soul Eater ~

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Sądzę, że więcej informacji o mnie jak na razie nie jest Wam potrzebne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, jestem Excalibur*. Nw słucham od 2 lat. Poza tym interesuję się językiem niemieckim oraz anime.

 

*Nie lubię zdradzać zbyt wiele o sobie w internetach, dlatego pozostańmy przy moim nicku :)

 

Hile!

Fajny nick! Dobre odnoszę wrażenie, że lubisz średniowiecze i dwór Króla Artura, czy to tak dla zmylki? :D

Co do internetów, to powinni je kiedyś zresetować, bo jest mnie zdecydowanie w nim za dużo ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.