Jump to content
beatag60

Jak dbasz o swoje ciało?

Recommended Posts

pawel27g - ja właśnie zajadam się kurczakiem z ryżem i warzywami xD do tego poranne ćwiczenia, niestety nie mam za bardzo jak skorzystać z siłowni i za co. miałam jeździć na rowerze i rolkach kilka razy w tygodniu, ale pogoda nie pozwala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To od montuj kółka i będzie stacjonarny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam rower stacjonarny i on jakoś mnie nie satysfakcjonuje jak ten prawdziwy xd prawie wogóle na nim nie jeżdżę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny rower siedzi w domu bez ruchu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój tato sobie wymyślił żeby stacjonarny kupić. jak kupi to będę korzystać, ale nie jestem zwolenniczką tego typu sprzętu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rower stacjonarny nie taka ciekawa rzecz, ale przy telewizorze.

A co najciekawsze nikt ci teraz nie powie, że przez telewizor utyjesz. Jaka piękna mieszanka przyjemne z pożyteczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co ja robię?

 

Na pewno nie palę - chyba, że w ekstremalnych sytuacjach np. koncert, ale to też bardzo sporadycznie.

W fast foodzie nie pamiętam kiedy byłam ostatnio - czasami mnie korci zajrzeć do jakiegoś KFC, ale się powstrzymuje. Poza tym jem co chcę, bez jakiś szczególnych ograniczeń. Baaardzo lubię wszelaką zieleninę i warzywka :) Kawy nie piję, bo nie lubię i pewnie wszyscy zaraz się zdziwią - nie przepadam za czekoladą, chyba że białą :) Staram się przynajmniej raz dziennie wyjść na dłuższy spacer ( mój pies mnie zmusza częściej ). No i jeśli wreszcie pogoda się poprawi mam zamiar zacząć biegać i jeździć na rowerze. Stacjonarny kiedyś miałam w pokoju, ale zajmował tylko miejsce i się kurzył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi ważne że robisz coś dla zdrowia rower rolki bieganie, same najlepsze ćwiczenia i relaks przy okazji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja oglądałam film z siostrami i one mnie ciągle wysyłały po ciasto. Abym się zamknęła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jem, siedzę przed komputerem, dla odmiany przejdę się do kuchni po jedzenie. Potem znowu jem, siedzę przed komputerem, a jak się skończy amu amu, to idę do kuchni xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jem, siedzę przed komputerem, dla odmiany przejdę się do kuchni po jedzenie. Potem znowu jem, siedzę przed komputerem, a jak się skończy amu amu, to idę do kuchni xD

 

Opisałeś właśnie część mojego dnia xD.

 

Nie za bardzo dbam o swoje ciało, kiedyś trenowałam koszykówkę i byłam mega wysportowana, a teraz tak sobie. Czasami pogram, ćwiczę na wf, latem jeżdżę rowerem. A tak, to się obijam :devil: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja jak jeszcze mogłem, to jeździłem dość dużo na rowerze. Aczkolwiek aktualnie (to jest od dwóch lat) mam dość poważne problemy z kolanem i każdy sport, który w jakikolwiek sposób wykorzystuje ten staw odpada :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój jedyny sport to jazda na rowerze, za to na ekstremalne odległości :P Od czasu do czasu sobie popływam albo pojeżdże na koniu. W lecie tenis. To by było na tyle :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mój jedyny sport to jazda na rowerze, za to na ekstremalne odległości :P Od czasu do czasu sobie popływam albo pojeżdże na koniu. W lecie tenis. To by było na tyle :D

 

Mój to chodzenie po schodach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój to chodzenie po schodach.

 

Myślałam że to się nie liczy.

Więc jeszcze chodzenie po schodach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mój to chodzenie po schodach.

 

Myślałam że to się nie liczy.

Więc jeszcze chodzenie po schodach.

 

To i ja się wspinam w szkole na czwarte piętro :ninja:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A ja mam pokój w internacie na drugim piętrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL - ja mam windę xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Evi, you've made my life get sense. ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam balsamy, maseczki, odżywki i wszystko tego typu. Przyjemnie jest mieć gładką i pachnącą skórę. Jeśli chodzi o włosy, to staram się jak mogę, ale są bardzo zniszczone i wypadają -.-

Chcę wykonywać jakieś ćwiczenia (głównie brzuch i nogi), ale niestety mój zepsuty kręgosłup mnie ogranicza :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biegam od 5 lat już ( codziennie mniej więcej około 15km ), basen obecnie raz w tygodniu, czasem ścianka wspinaczkowa i co dwa tygodnie szermierka średniowieczna :D

 

A z takich łazienkowych pierdół bardzo dbam o dłonie, bo po pierwsze sam lubię jak są gładkie. No i kobiety bardzo to lubią :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zważyłam się. Zaczynam ćwiczyć. Tak, zaczynałam już wieeeeeele razy w ciągu swego krótkiego życia, ale tym razem naprawdę zacznę. Naprawdę.

Kto ze mną poskacze? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej się skacze przy Amaranthe. Polecam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.