Jump to content
Sign in to follow this  
beatag60

Najtłiszowe pomyłki i wpadki na scenie

Recommended Posts

Umieśćmy tu znalezione "babole" sceniczne NW. Pokomentujmy wpadki modowe, tekstowe czy instrumentalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ulubioną wpadką "modową" była najczęściej Anette i jej kreacje.

Zaliczyła kilka wpadek w dobieraniu kreacji (teraz nie przytoczę konkretnie...muszę poszperać! ;)).

Szczególnie kiedy stała się tęższa, niż szczuplejsza i potrafiła ubrać coś, co idealnie podkreślało wałki na brzuchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wpadka 'choreograficzna' może być? :) Marco zrobił taki zamach głową, że... upadł podczas "Kinslayera" :D

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1j7r6L10aXU

 

@Taiteilija: O tak, Anette czasem dziwnie się ubierała. Np kolorowe, pasiaste rajtuzy. :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że upadek Marco był spowodowany zbyt intensywnym kontaktem się z pewnym "fińskim przyjacielem" którego kiedyś nawet na scenie przedstawił.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie tak, ledwo stał na nogach. :) Nie wiem tylko czy na Twoim filmiku ta Finlandia nie jest wodą... Chłopaki się nie otrząsnęli nawet, ale to może być fakt, że mają z nią często do czynienia... Ale Tarja!? Ona powinna się tak skwasić a sączyła jak lemoniadę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie dla mnie A.O. była jedną wielką wpadką w historii Nw, co prawda historia lubi się powtarzać, ale mam nadzieję, że tutaj się to nie powtórzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

k4jz3r, zakładając temat , dokładnie tak pomyślałam i zgadzam się z tym:) opcja z AO nie była trafiona:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

k4jz3r czy dokładniej zwąc Julian?

Dobrze mi się wydaje Łukaszu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj Anette zapomniała tekstu do Last Ride of the Day:

 

 

Co ciekawe... w okolicach 1:27 słychać:

Last Ride of the Day, Oh, Yes, Yes, Yes!

Czy to nie lepszy tekst? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Lipsku Anette ponownie zapomniała tekstu do Last ride of the day :) Domyślałem się, że zapomni ale tam wydawało mi się tak jakby to było pierwszy raz :|

Z powodu ilości hałasu, jakie moje ucho przetworzyło (jedno mam "nieczynne") głos Anette wydawał się jakby wyższy od momentu powrotu z last of the wilds.

Wideo z Lipska:

Moje nagranie, nagrywane kapustą pekińską.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś Tuomas opowiadał magazynowi Kerrang! o wpadce jaką zaliczył podczas pewnego koncertu... Poniżej tłumaczenie:

 

Pewnego razu we Francji przypadkowo wcisnąłem przycisk "demo" na swoim keyboardzie i przez 10 minut leciało okropne techno. Nie wiedziałem, co się dzieje. W końcu pojawił się na scenie dźwiękowiec, wcisnął jeden guzik, spojrzał na mnie i powiedział: "Naucz się swojego keyboardu, kolego". Słyszałem tylko "Bum, bum, bum". Musieliśmy skrócić występ o 10 minut ponieważ żaden z nas nie wiedział skąd wydobywało się to gówniane techno.

 

Czujecie to? :D

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największą 'wpadką' było, gdy jakiś mężczyzna wybiegł na scenę i rzucił się na Tarję. Epicka była reakcja pozostałych członków zespołu a najbadziej Samiego, który zniechęcony przekroczył leżącą wokalistkę...

A co do weselszych śmiesznych zdarzeń to na pewno upadek Marco oraz jego odpowiedz na 'fuck you' krzykniete przez kogoś z tłumu.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Największą 'wpadką' było, gdy jakiś mężczyzna wybiegł na scenę i rzucił się na Tarję. Epicka była reakcja pozostałych członków zespołu a najbadziej Samiego, który zniechęcony przekroczył leżącą wokalistkę...

 

Masz link do nagrania? Brzmi ciekawie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, ja mam :)

Co prawda, jakość nie zachwyca, ale mniej/więcej widać (zwłaszcza moment kiedy Sami przechodzi nad leżącą Tarją)

 

Proszę:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette i jej styl - taaaak katastrofa :/

Szczegolnie ( jak ktos juz wspominal) gdy nieco przytyla

Niektore jej kreacje byly nieco dziwne...

Np. teledysk do "Planet Hell"

Ta spodnica na jej posladkach niezbyt mi sie podobala

Ogladajac ten teledysk odnioslam wrazenie, ze ona wyglada i zachowuje sie troche jak mala dziewczynka, eksperymentujaca ze swoim stylem .

Przeciez ona wyglada... niepowaznie? spiewajac z Marco....

Oby nigdy nie popelnili podobnej pomylki !!!

(zatrudniajac podobna piosenkarke)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anette i jej styl - taaaak katastrofa :/

Szczegolnie ( jak ktos juz wspominal) gdy nieco przytyla

Niektore jej kreacje byly nieco dziwne...

Np. teledysk do "Planet Hell"

Ta spodnica na jej posladkach niezbyt mi sie podobala

Ogladajac ten teledysk odnioslam wrazenie, ze ona wyglada i zachowuje sie troche jak mala dziewczynka, eksperymentujaca ze swoim stylem .

Przeciez ona wyglada... niepowaznie? spiewajac z Marco....

Oby nigdy nie popelnili podobnej pomylki !!!

(zatrudniajac podobna piosenkarke)

 

Przypominam że chłopcy szukając nowego wokalu kierowali się głosem a nie wyglądem :huh:

Anette wniosła do tego zespołu zbyt dużo pozytywnych emocji żeby ją źle oceniać nie śpiewa operowo i o to właśnie chodziło nikt nie chciał drugiej Tarji tylko nowego brzmienia :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą Lester. Wygląd anie ma tu nic do rzeczy, liczy się głos i pasja.

... co oczywiście nie zmienia faktu, ze niektóre jej kreacje są tragiczne. Mój ulubiony przykład:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metka tej czapeczki pewnie zawiera zdanie "Nie zakładać podczas sezonów łowieckich" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne wykonanie Jill :) Ale wdzianko faktycznie mogłoby być lepsze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co wy chcecie nie jest źle, jak na Anetkę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie wiecie co tu Anette się stało że zapłakała się i wyszła ze sceny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.