Jump to content
beatag60

Muzyczne dusze o NW

Recommended Posts

A ja lubię głos Justynki. Nie brzmi to oczywiście jak NW, ale podoba mi się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tragedia jakaś, do tego wykonanie nie wygląda wiarygodnie mam na myśli że nie śpiewała na prawdę tylko razem z resztą surowo trzaskali te instrumenty na playback a "taniec" wygląda dokładnie tak jak to opisała Khaleesi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śpiewała dziwnie, nie podobało mi się to. W ogóle pominęła zwrotki i co najmniej dwa razy pomyliła tekst (albo nawet uczyła się złego). W mostku całą linijkę miała inną (jeśli nie zamieszałam sobie w głowie to tam, gdzie miało być The stellar world her betrothed) i jeszcze refren: A planetride of Mother and Child zamiast A planetride for the Mother and Child.

Ogólnie lubię jej głos, ale jeszcze ten cały spektakl, te tancerki etc. były strasznie przesadzone i zupełnie mi nie pasowały do tej piosenki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem na tak - również dlatego, że pokazała NW. Dzięki temu ktoś, kto wcześniej ich nie znał mógł po nich sięgnąć i zarazić się ich muzyką. A to na plus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ale są plusy i minusy, teraz stado starszych pań które dowiedziały się od wnucząt że to nightwish, widząc mnie w autobusie w koszulce nw pomysli o rozwalajacej instrumenty steczkowskiej i padaczkowym tańcu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co cię obchodzi co pomyśli stado starszych pań? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kicham na poglady innych osób na mój temat ale nie lubię kiedy miał bym być kojarzony z czyms co mi sie nie podoba i jestem temu przeciwny, mysle ze to jak najbardziej naturalne <:3 )~~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wokalnie i muzycznie nie jest zle- dość ciekawie/inaczej, ale zgadzam się z przedmówcami tancerki i ta cała oprawa porażka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cover TPATP nagrany przez moją znajomą z Instagrama - rosyjską śpiewaczkę operowo musicalową ; )

Niektóre partie są nieczyste, ale te, które są poprawnie zaśpiewane, to miód na me uszy. Miejscami nawet lepsze niż oryginał. Tylko gryzie mnie w uszy potężny rosyjski akcent w recytacji... xD

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten cover jest genialny! Podoba mi się o wiele bardziej niż wersja Anette. :) Rosyjski akcent najbardziej czuć w recytowaniu... Jak śpiewa jest ok. Szkoda tylko, że brakuje rozdziału "Mother & father" - to spory minus. W sumie to jedyna część utworu, w której podoba mi się interpretacja Olsson... więc może tak powinno zostać? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie wiem czy znacie TheRocketQueen na youtubie. Jest genialna a jej sposób to nie dopasowywanie głosu pod utwór, a śpiewanie za każdym razem swoim wyjątkowym wokalem.

Do amaranth'a dodała trochę rockowego brzmienia ..moim zdaniem :D zachęcam do wysłuchania reszty jej dzieł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, TPATP w wykonaniu Twojej znajomej to coś czego było mi trzeba, coś czego oczekuje od obecności Floor w NW.

Cover jest przegenialny i mnie kładzie na kolana- przekaż gratulacje za wspaniałą interpretację. Czego mi brak w NW- ciut growlu poproszę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amaranth tej pani znam i słuchałam kiedyś częściej niż oryginał.

 

A Eva nagrała cała masę utworów NW, jedne lepsze, jedne gorsze... :)

Środkowa część SOM niszczy, reszta do wymiany.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej, już się wystraszyłam, że dodałaś ten rysunek. W sumie, nie ten dział, ale tak jakoś... XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na polskim narysowałam Tuomasa i dałam go Sami na przerwie. Ona go ma. Jak jej się będzie chciało, to wrzuci. XD

 

Dobra, kończmy ten off-top. XD

 

Kurczę, muzyczne dusze... Przypomina mi się wczorajsza matula moja wyjąca "hiiirołs, kałerds" w kółko i nie słuchająca nas. ♥33

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na polskim narysowałam Tuomasa i dałam go Sami na przerwie. Ona go ma. Jak jej się będzie chciało, to wrzuci. XD

 

Dobra, kończmy ten off-top. XD

 

Kurczę, muzyczne dusze... Przypomina mi się wczorajsza matula moja wyjąca "hiiirołs, kałerds" w kółko i nie słuchająca nas. ♥33

 

Ooo tak, siostra się wczuwa ♥ Ale ona mówiła, że gardło na niej się mści za to wczorajsze. I musiałam jej tłumaczyć dzisiaj o co chodzi z obmacywaniem Tuomasa, bo jakimś cudem nie słyszała :C

Sami, pokazywuj rysunek :3

 

...A teraz kończę offtop :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magia - chór śpiewa Sleeping Sun:

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da tejl dat rrids ju. ♥ Ten akcent jest jeszcze bardziej Tarjowy niż akcent samej Tarji. ♥ blu blu zgaaaj.


[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.