Jump to content
margoQ

Strefa MargoQ

Recommended Posts

No proszę! Podziwiam ludzi z pasją i mam nadzieję kiedyś również mieć swoją wystawę. :)

Widzę, że Pan Wojtek umiłował sobie szerokie wody - co mnie akurat bardzo cieszy bo uwielbiam wszystko, co ma związek z marynistyką. Przepiękne ujęcia, zwłaszcza ten ze stateczkiem, albo to:

http://www.4lomza.pl/foto/2012/12/121227085243.jpg

 

Przypomina mi mój sen, do którego często wracam myślami i nigdy nie mogę trafić na niego znów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak by ktoś był zainteresowany, tutaj film z otwarcia, ze zbliżeniami na zdjęcia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ - jestem ciekaw Twojej twórczości. :) Póki co muszę zadowolić się Twoim mikroskopijnym avatarem. Czas to zmienić! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz co, jak popatrzyłam sobie na Wasze galerie, to z przykrością stwierdziłam: "kobieto, z czym do ludzi" i - przynajmniej póki co - zrezygnowałam z pomysłu dzielenia się swoim dorobkiem. Nie jest to nic godnego uwagi. Mówię całkiem szczerze, bez sztucznej kokieterii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ, bez kokieterii proszę:) Dawaj tu na tapetę swoje dzieła i się nie przekomarzaj;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez przypadek. Kompletnie niechcący i bez koncepcji.

 

Dla tych, którzy jeszcze nie czytali o tym, co jest na w/w zdjęciu: to łodygi róż w kryształowym wazonie (jak się przyjrzeć widać romby cięć).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejrzałem Twoje zdjęcia i nie rozumiem Twoich obaw, margoQ. :) Cóż, stópki są urocze :D, zdjęcia w plenerze i natury w zbliżeniu przypomniały mi wspaniałe czasy dzieciństwa: spacery z dziadkiem w lesie, grzybobranie, odkrywanie zakamarków... Absolutnym faworytem jest "Zmierzch" - piękne kolory i to drzewo w tle. Cudnie. :)

 

Fotografem nie jestem, wiec praktycznie mam gdzieś czy zdjęcia technicznie są poprawne. Dla mnie liczy się to, co przedstawiają: zwykłe rzeczy, których w całym tym pośpiechu nie dostrzegamy. Więcej poprosim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dwa ostatnie są prześwietne :) gratuluję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pastel na kartonie. :) Zgadłem?

 

Nie wiedziałem, że rysujesz! Masz jeszcze jakieś dzieła? Całkiem zgrabnie Ci to wyszło. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zgadza się :D

Swoją drogą bardzo lubię pastele i ich możliwości. Chyba od czasu przedszkola mi zostało ;)

 

Kiedyś próbowałam swoich sił na różnych działkach w tym na rysunku, w poezji, szeroko rozumianym rękodziele, etc. Generalnie jednak reprezentuję strategie: "Do szuflady".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, właśnie szykuje jaja do stroików wielkanocnych. margoQ zrobisz mi parę takich włóczkowych ozdóbek?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ojeju... serwetka jest śliczna :) chciałabym umieć sobie taką zrobić :) to z jakiegoś wzoru gotowego czy sama tak zrobiłaś??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło jeju, ale bajery, masakra :D Tak z ciekawości, masz jakieś inne projekty?

 

Fajny ten smok, nawet ma więcej kolorów, musiałaś się długo uczuć, albo jesteś geniusz. :)

 

Przeplatanka na jajku no jeszcze ma specjalne wzorki.

 

A pro po innych świąt, robiłaś takie bombki przeplatane? Albo może takie przyklejanie sznurka do balonika, który się potem likwidowało?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.