Jump to content
Taiteilija

Tłumaczenia - dyskusje

Recommended Posts

Chyba masz waść rację... Tylko jak teraz zmienić przekład żeby oddać sens i zmieścić się w melodii? :confused:

Wychodzi na to, że picie whisky "Jacob's Ghost" ma głęboki cel, tj. refleksję nad własnym życiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po uaktywnieniu się Ady w dziale tłumaczeń już chyba wypadałoby poinformować zespół że znaczną część ich piosenek można zaśpiewać po polsku i to w więcej niż jednym wariancie. Pośpiewałem dwa tłumaczenia Ady i naprawdę ładnie się komponują z melodią.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po uaktywnieniu się Ady w dziale tłumaczeń już chyba wypadałoby poinformować zespół że znaczną część ich piosenek można zaśpiewać po polsku i to w więcej niż jednym wariancie. Pośpiewałem dwa tłumaczenia Ady i naprawdę ładnie się komponują z melodią.

 

Dziękuję Błażej z Twoją opinię. Miło wiedzieć, że ktoś to czyta, a jeszcze bardziej cieszy, że się podoba. Tłumaczenie tekstów NW to czysta przyjemność. Mam nadzieję niebawem znowu coś wrzucić. :)

 

A tak z innej beczki, może tu ktoś mi powie, dlaczego nie mogę oceniać Waszych postów?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno tu nie wchodziłem. Nie wiedziałem że śpiewanie nieswoich tłumaczeń to taka frajda :).Działaj Ada dalej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minęło już sporo czasu od publikacji wszystkich naszych tłumaczeń tekstów NW na stronie. Kawał czasu! Które tłumaczenia podobają się wam najbardziej? Sama z pewnością napiszę o swoich ulubionych (wyłączając oczywiście te moje), gdy tylko mój internet przestanie tak koszmarnie zamulać i pozwoli mi je przejrzeć! A tymczasem, zapraszam was do dyskusji! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.