Jump to content
beatag60

Jukka Nevalainen

Recommended Posts

Małomówny , schowany na koncertach za swoimi "zabawkami". Trudno jednak go nie usłyszeć i nie docenić umiejętności instrumentalnych. Jest chyba najbardziej zrównoważonym członkiem w zespole. Nie wyobrażam sobie NW bez Jukki.

Jakie jest Twoje zdanie?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny popis Jukki - próba dźwięku: utwór "Dark Chest of Wonders"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jukka wydaje się na scenie taki nieobecny, niewdzięczna rola"fizycznego" ;)

Mało osób to wie ale częśc wrzutów z oficjalnej strony i oficjalnego fejsa NW jest dokonywana przez Jukkę osobiscie ;), to jedyny "komputerowy" członek NW.

On ogarnia tez całą stronę biznesową Nightwisha i cementuje organizacyjnie zespół, wydaje się taki mało znaczacy w zespole ale sporo działa "w tle".

 

Muzycznie jest naprawde dobrym perkusistą, jego wkład ograniczą sie do zaarażnowania parti bębnów które będą wspomagac utwór na bazie dema Tuomasa z zzaprogramowaną perkusją z klawiszy.

 

Muzycznie jego odejście nic by nie zmieniło ale jesli chodzi o "ducha zespołu" to jest bardzo istotnym elementem nightwishowej układanki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jukka to świetny bębniarz,podoba mi się jego trick z pałeczkami na From Wishes to Eternity jak gra numer chyba Wanderlast obraca w palcach pałeczkę jak z Przejściówek musi uderzy w Talerz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jukka to świetny bębniarz,podoba mi się jego trick z pałeczkami na From Wishes to Eternity jak gra numer chyba Wanderlast obraca w palcach pałeczkę jak z Przejściówek musi uderzy w Talerz

 

Ja wole ten moment kiedy w End Of An Era podrzuca pałeczką w "Planet Hell" oraz jak nimi obraca w "Bless The Child" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I właśnie dlatego trudno jest nie doceniać Jukki.Jest bardzo ważnym członkiem zespołu i genialnym perkusistą a do tego jego popisowe popisy pałeczką i bandany...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo foteczek Jukki z dziećmi znajdujemy, wynika że to dobry tatuś- plusik dla niego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WITAM szukam tatuażu JUKKI z prawego ramienia tzn. TRIBALA jak ktoś dysponuje widokiem całego to proszę o podesłanie ,jestem jego wielkim fanem i chciałbym mieć coś takiego na swoim ramieniu POZDRAWIAM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WITAM szukam tatuażu JUKKI z prawego ramienia tzn. TRIBALA jak ktoś dysponuje widokiem całego to proszę o podesłanie ,jestem jego wielkim fanem i chciałbym mieć coś takiego na swoim ramieniu POZDRAWIAM.

 

jukka.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta tu z innej perspektywy

jukkat2.jpg

 

grafika jest bardzo mała, niestety nie udało mi się znaleźć czegoś na czym lepiej widać, ale jeżeli doświadczona osoba będzie robiła tatuaż to i ze wzorem z dwóch takich zdjęć powinna sobie poradzić. proponuję jeszcze pooglądać filmy z koncertów i na jakiejś stop-klatce powinien chyba być widoczny cały tatuaż ;)

 

edit: będę jeszcze szukać, ale niczego nie obiecuję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dziś Jukka ma urodziny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Też się dziwię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To czemu nie zainicjowaliście projektu? Każdy może:) W każdej chwili, dzień trwa?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli coś na szybkiego? Ja mogę spróbować ułożyć jakiś wierszyk (ale moje umiejętności są mocno ograniczone), ktoś może narysować Jukkę (Szymek może ty?) i jakby kilka osób dało coś od siebie? Tylko kto to wyśle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym razem postanowiliśmy wysłać kartkę z życzeniami w imieniu dwóch społeczności, ponieważ zainteresowanie sprawą mogłoby być niewielkie... Miało dołączyć jeszcze NW France, ale życzenia dostałem dopiero teraz a kartka już dawno wysłana. :(

Mamy teraz na głowie wywiad z Marco, a z doświadczenia wiemy jak trudno się mobilizuje fanów. :(

 

Widzicie sami ile osób napisało coś dla Marco i Floor w styczniu i w lutym...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miś Uszatek po Fińsku.. ♥ Brzmi śmiesznie. Miło, że ktoś spoza Polski ogląda nasze stare bajki.

 

I zdziwiłam się, bo rozumiem sens. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się wydaje, że Nawalajnen to bardzo adekwatne nazwisko dla perkusisty. ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Małomówny , schowany na koncertach za swoimi "zabawkami". Trudno jednak go nie usłyszeć i nie docenić umiejętności instrumentalnych. Jest chyba najbardziej zrównoważonym członkiem w zespole. Nie wyobrażam sobie NW bez Jukki.

Zwsze gdy widze jak "wali" w perkusje dostaje ataku smiechu, niby taki spokojny i wgl ale umie dac czadu.

Niby taki niedostrzegalny i bardziej na uboczu ale gdyby go zabraklo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.