Jump to content
Adrian

Nightwish PL w nowej odsłonie!

Recommended Posts

Mi się podoba nowa wersja, choć na razie się dopiero zaczynam przyzwyczajać - mam wrażenie, jakbym była tu po raz pierwszy  :) Podobają mi się barwy, tylko mi jakoś te duże czcionki nieco przeszkadzają - są wygodne i komfortowe, ale przyzwyczaiłam się do małych literek, które w ogóle lubię, przez co trochę mi ich brakuje  :undecided: . Ale i tak uważam, że zrobienie nowego wizerunku Nightwish.pl kosztowało wiele czasu i wysiłku, nie mówiąc już o zdolnościach. Gratuluję, Adrian  :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale magia : D Jest ładniej wg mnie, ale ciężko na razie ogarnąć. Kwestia przyzwyczajenia : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się nie podoba to, że nie przy wszystkich nieczytanych postach widnieje "nieprzeczytany post" ;) (jak to było w poprzedniej wersji)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż wolałam starą wersję, nowa też bardzo mi się podoba. :) Przede wszystkim jest dużo jaśniej i czytelniej. :) Będę musiała się jeszcze przyzwyczaić, ale to chyba normalne. ;)  W każdym razie teraz wygląd strony jest naprawdę świetny! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aww, zmieniłeś wygląd strony z reputacją, kocham Cię, tato ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiany popierałam i popieram całkowicie... ale przyznam, że jakiś czas zajmie mi przyzwyczajanie się do tych milusińskich pasteli i przycisków w niespotykanych miejscach. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie ogarniam, reputacja nagle jest z lewej, była z prawej, nieprzeczytane są z boku. 

Poza tym forum takie szerokie (chyba muszę zejść z mojego 125% powiększenia do zwykłego 100%, bo forum już nie jest maczkiem pisane :D 

 

Ogarnięcie wszystkiego zajmie mi pewnie parę dni. Ale jest przejrzyściej. Gdybym się miała przyzwyczajać od zera do forum, to byłoby mi łatwiej niż do starej wersji. :)

 

Edit.

A będzie opcja 'oznacz wszystkie jako przeczytane" dla postów w tematach, które mnie nie interesują?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nic nie ogarniam' date=' reputacja nagle jest z lewej, była z prawej, nieprzeczytane są z boku. [/quote']

Przywróciłem stary układ przycisków w poście. Wszyscy byliśmy do niego przyzwyczajeni a były to często wykorzystywane opcje. ;)

 

A będzie opcja 'oznacz wszystkie jako przeczytane" dla postów w tematach' date=' które mnie nie interesują? [/quote']

Masz na myśli oznaczenie wszystkich postów w danym wątku jako przeczytane? Nie wiem czy będzie to możliwe, ale spróbuję poszukać jakiegoś rozwiązania.

 

Przy okazji: dodałem funkcję szybkiego cytowania z poprzedniej wersji. Działa tak samo:

zaznaczamy fragment tekstu z posta, który chcemy zacytować i klikamy na ikonkę dymka (pomiędzy Edytuj i Cytuj). Jeśli chcemy zacytować cały post to wystarczy tylko kliknąć bez zaznaczania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o oznaczanie jako przeczytanych wszystkich pozostałych nieprzeczytanych postów. Dajmy na to, wchodzisz na forum po weekendzie, masz 100 nieprzeczytanych postów, z czego ok. 50% cię interesuje, więc przeglądasz, a pozostałe 50% porozrzucane po różnych tematach, w których się nie udzielasz.  Przeglądam co mnie interesuje i zostaje mi masa postów, przez które musiałabym się przeklikać przez każdy temat oddzielnie, żeby odznaczyć jako przeczytany. A tak mając opcję 'oznacz jako przeczytane', oznaczam od razu wszystkie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz rozumiem i dodałem taką opcję. ;) Przy okazji przy klikaniu w wątek będzie przenosiło do pierwszego nieczytanego posta - zupełnie tak jak to było poprzednio.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz rozumiem i dodałem taką opcję. ;) Przy okazji przy klikaniu w wątek będzie przenosiło do pierwszego nieczytanego posta - zupełnie tak jak to było poprzednio.

raw

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doznałam niezłego szoku, kiedy weszłam na forum. Nie było mnie przez kilka dni, a tu nagle taka zmiana.

Arabesque nie lubi zmian, oj nie. Trudno mi się przyzwyczaja do "nowości". Ale z drugiej strony to dobrze, że coś się zmienia. Trudno, przez całe życie tkwić w tym samym miejscu, no nie?

Podsumowując: pomarudzę, pomarudzę a potem się przyzwyczaję i będzie ok.

(Te kolory przywodzą mi na myśl syreny. Już nie mówiąc o grafice. Taka bąbelkowo - wodna się wydaje w takiej kolorystyce xD Wiem, dziwna jestem.)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląd wyglądem. Na mojej przeglądarce (Iceweasel 31.8.0 - taki otwarty FireFox dla Linuxów) nie działa prawidłowo cytowanie.

W starym układzie wszystko działało OK.

Przycisk "cytuj" robi nic. Cytowanie selektywne nie uwzględnia np załączonych zdjęć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląd wyglądem. Na mojej przeglądarce (Iceweasel 31.8.0 - taki otwarty FireFox dla Linuxów) nie działa prawidłowo cytowanie.

W starym układzie wszystko działało OK.

Przycisk "cytuj" robi nic.  Cytowanie selektywne nie uwzględnia np załączonych zdjęć.

Dziwna sprawa. Wraz z aktualizacją forum (i wszystkich wtyczek)  zmienił się także framework javascript z prototype na jQuery. Nie wydaje mi się jednak by to było przyczyną problemu.

Niestety nie mam jak tego sprawdzić.

 

A działa Ci zwijanie kategorii forów na stronie głównej (taki przycisk collapse.png w prawym górnym rogu każdej kategorii)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, to działa.

Zrobiłem update do 38.7.1.

Po głębszej analizie - "+Cytuj" działa jako tako - nie zauważyłem gdzie wyświetla się się kolejna informacja(lub update rozwiązał problem).

Cytowanie ze zdjęciami podanymi jaki tag IMG działa OK. Odniesienia do ,,attachment'' w podglądzie pokazują tylko tag z nr. Nie zainteresowałem się dokładnie, jak ta funkcja działa, więc może akurat to od zawsze (nie)działało tak samo u wszystkich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytowanie ze zdjęciami podanymi jaki tag IMG działa OK. Odniesienia do ' date=',attachment'' w podglądzie pokazują tylko tag z nr. Nie zainteresowałem się dokładnie, jak ta funkcja działa, więc może akurat to od zawsze (nie)działało tak samo u wszystkich. [/quote']

Z tego, co wiem to nie da się cytować załączników, które ktoś wrzucił. Inna sprawa z obrazkami, które zostały wrzucone na odrębne serwery - te zawsze będą mogły być cytowane.

Wygląda na to, że załączniki mogą być wyświetlane tylko przy poście, w którym został wgrane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.