Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Maaamooo!

*śpiewa*

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, LAT STO!

TWOJE MIEJSCE JEST W ZOO!

MINY ROBISZ JAK MAŁPA...

W GŁOWIE CIĄGLE MASZ PSTRO!

Życzę Ci też ciekawszych rzeczy... Dużo dobrej muzyki, wspaniałych przyjaciół, dużo śmiechu i życiowego towarzysza, który Cię przeprowadzi przez życie (niemniej dobrze by było, gdyby jego zdolności orientacyjne były o wiele lepsze niż Kuby, bo po co się gubić w (prawie) własnym mieście ;)). Dobrze zdanej matury, bo już za 2 lata... R, NT, J i D. No i bądź dalej taka wspaniała, jak jesteś, mamo. ♥

Napisałaś jej takie fajne życzenia i teraz jest mi głupio, że moje takie krótkie i lipne ._.

Emi, uspokój się. Byłaś za to pierwsza. ^^ Poza tym, bohaterem tych życzeń jest Kuba, który przy pomocy Google Maps zgubił Invi w Oświęcimiu, więc wiesz.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego Piano Black :) Dobrej kariery muzycznej i ekstra fortepianu, chyba ze wolisz pianino :D spełnienia marzeń i wszystkiego co sobie życzysz :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piano Black - z okazji piętnastki dziś ukończonej, życzę Ci - zdrowia, szczęścia, pomyślności, wiecznej weny twórczej nie opuszczającej cię nawet we śnie, tak żebyś zerwany o drugiej nad ranem siadł do fortepianu i skomponował utwór na głowę bijący Mozarta, czy kogoś takiego :) oraz sławy na świat cały.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krzysiek, sta... emm, młody człowieku! Nie wiem, czy wymyślę coś fajniejszego, niż Lawendowe zrywanie się o drugiej nad ranem do fortepianu, ale postaram się :) To może tak: życzę Ci tego wszystkiego, co już było powiedziane, a od siebie dodam: żebyś słuchał dużo dobrej muzyki, robił to, co daje Ci satysfakcję i był bardzo, bardzo, cholernie szczęśliwy :) Best najtłiszys ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krzysiu, wszystkiego co najlepsze, spełnienie marzeń i realizacji celów- stóweczka:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piano, wszystkiego najlepszego! (Nie mam dzisiaj nastroju na składanie życzeń, więc nic z tego mądrzejszego nie wyjdzie, wybacz). :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piano, spełnienia marzeń i po prostu jak najwięcej pięknej muzyki w Twoim życiu. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piano Black, życzę Ci wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, kariera muzyczna, ekstra fortepian, wieczna wena, przebicie tych wszystkich Mozartów, Chopinów o drugiej w nocy... No, chciałoby się, nie wiem, czy to możliwe (niemniej, spróbuję) :D Bardzo Wam wszystkim dziękuję :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin, z okazji Twojego dzisiejszego święta wszystkiego najlepszego -Najtłiszowego, spełnienie marzeń, wiele radości i ogólnie szczęścia i powodzenia- Sto Lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin wszystkie najlepszego!!!! :D spełnienia marzeń, radości, szczęścia, pomyślności, zdrowia, wspaniałej kariery prawniczej i prywatnego koncertu Korna i Mansona !!!! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto lat, sto lat! :D Kochany Marcinie, spełnienia najskrytszych marzeń! Samych sukcesów w pracy, szkole, w życiu osobistym! Prywatnego koncertu Tarji i kolacji z Floor:) Dużo pięknej muzyki, szczęścia i radości!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maniek. Zdrowia, szczęścia i takich tam, mnóstwa muzyki, pięknych pań którymi zachwycasz się w temacie wzdychającym i udanego kucharzenia, bo wiem, że kucharzyć lubisz ;) Wszystkiego naj ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcinie, wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i dążenia do realizacji wyznaczonych celów. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyvää syntymäpäivää, Marcin! Zdrówka, szczęścia i mnóstwa dobrej muzyki. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuje bardzo wam za życzonka. :* Jest mi miło, że pamiętaliście. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freya, życzę Ci - wiele szczęścia, zdrowia, duuużo muzyki metalowej i oczywiście Najtłiszka, a również spełnienia najskrytszych marzeń, nie mówiąc już o sukcesach w życiu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.