Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Lucyyyfkooo! Życzę Ci mnóstwa dobrej muzyki, czarnych ubrań, weny twórczej, czasu na rysowanie, żeby Ci papieru i ołówków nigdy nie zabrakło, żebyś się nie dała wrednym ludziom z gimbazjum i... Hm, i niechaj Gandalf któregoś dnia zapuka wreszcie do Twoich drzwi i wyciągnie Cię na jakąś wielką przygodę ("nie znalazłam Narnii w szafie, nie dostałam listu z Hogwartu, liczę na Gandalfa" ^^). Wszystkiego najtłiszowego ♥ Tobie też, xhonku, wszystkiego najtłiszowego. Wpadnij tu do nas czasem :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń, Lucyfetko i xhonek!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy i Xhonek - hyvää syntymäpäivää! Dużo radości, miłości i pięknej muzyki!❤

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetko i Xhoneksie wybaczcie, że spóźnione, ale chciałbym wam życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia i dobrej muzyki Nightwisha i spełnienia waszych najskrytszych marzeń! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetko i Xhonek - Spełnienia marzeń! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DZIĘKUJĘ!

Przepraszam, że dopiero teraz, ale przez ostatni czas nie miałam czasu na wchodzenie na laptopa, stąd te opóźnione podziękowania. Dziękuję wszystkim, tym którzy tu są, dla których warto tu być. Naprawdę wg forum pełni życiem, każdy ma tutaj coś ze sobą wspólnego, każdy ma tu jakieś wspólne "szały" na coś. Naprawdę tu każdego coś jeszcze łączy, prócz zespół i to mi się naprawdę podoba. Znalazłam z wami wspólny język. Dziękuję też wszystkim tym, którzy odwiedzają mój wątek z moimi "masterpieces" i wystawiają dobre opinie, które mnie wspierają. No, dziękuję wszystkim tu za wszystko, a szczególnie mojej przeglądarce, która znalazła to forum. :D

Dziękuję jeszcze raz ♥

 

 

(P.S @Milla tobie dziękuję najbardziej. Jesteś najlepszą osóbką, jaką kiedykolwiek poznałam, nasze wiadomości na priv. Dziękuję za życzenia *nightwishowy hug* ♥)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda Beata ostatnio rzadko do nas zagląda, ale my o niej nie zapomnieliśmy?

Sto Lat Dark:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego Dark, spełnienia marzeń i wszystkiego co sobie życzysz moja droga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najlepszego Pięknej Agnees, spełnienia marzeń i wszystkiego co sobie życzysz, sto latek, a nawet więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agnees, wszystkiego Nightwishowego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa, jeszcze zdążę, wszystkiego najlepszego, Agnees! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę, proszę: Piotrek (34), Mike (18), Invidia (17).

Kochani urodzinowo wszystkiego najlepszego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piotrek, Mike, Invi!

Wszystkiego najlepszego i wiele muzyki Nightwish'a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze życzenia urodzinowe! Invi, Piotrek, Mike, niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invuś, Siostrzyczko moja kochana, wszystkiego najtłiszowego, dużo Emppusiów, śpiewania, miłości i wpadaj częściej :) Piotrek - to samo, tylko bez Emppusiów i śpiewania (chyba że chcesz). A Majk, ten stary osiemnastoletni piernik, nie dostanie życzeń, bo wysłałam mu taki kilometrowy list i one już tam są. Życzę Ci zatem, Bracie Lwie, żebyś dostał mój list z kopertą w, cóż za niespodzianka, pacyfki (są w środku, bo jak rysowałam je na zewnętrznej stronie koperty, to się czepiałeś). :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piotrek, Mike, Invi, wszystkiego najlepszego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maaamooo!

*śpiewa*

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, LAT STO!

TWOJE MIEJSCE JEST W ZOO!

MINY ROBISZ JAK MAŁPA...

W GŁOWIE CIĄGLE MASZ PSTRO!

Życzę Ci też ciekawszych rzeczy... Dużo dobrej muzyki, wspaniałych przyjaciół, dużo śmiechu i życiowego towarzysza, który Cię przeprowadzi przez życie (niemniej dobrze by było, gdyby jego zdolności orientacyjne były o wiele lepsze niż Kuby, bo po co się gubić w (prawie) własnym mieście ;)). Dobrze zdanej matury, bo już za 2 lata... R, NT, J i D. No i bądź dalej taka wspaniała, jak jesteś, mamo. ♥

Mike i Piotrek - też - sto lat! Ale więcej się już nie naprodukuję, bo nie wiem, co. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invi, Piotrek, Mike życzę wam zdrówka, szczęścia i pieniędzy i w ogóle samych takich fajnych rzeczy. :D Spełnienia marzeń! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maaamooo!

*śpiewa*

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, LAT STO!

TWOJE MIEJSCE JEST W ZOO!

MINY ROBISZ JAK MAŁPA...

W GŁOWIE CIĄGLE MASZ PSTRO!

Życzę Ci też ciekawszych rzeczy... Dużo dobrej muzyki, wspaniałych przyjaciół, dużo śmiechu i życiowego towarzysza, który Cię przeprowadzi przez życie (niemniej dobrze by było, gdyby jego zdolności orientacyjne były o wiele lepsze niż Kuby, bo po co się gubić w (prawie) własnym mieście ;)). Dobrze zdanej matury, bo już za 2 lata... R, NT, J i D. No i bądź dalej taka wspaniała, jak jesteś, mamo. ♥

Napisałaś jej takie fajne życzenia i teraz jest mi głupio, że moje takie krótkie i lipne ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń wszystkim dzisiaj świętującym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.