Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Morderca, prowadzę okazjonalnie zajęcia z florystyki z osobami niepełnosprawnymi. Może zaaranżujcie układanie kompozycji kwiatowych z kwiatów sztucznych? Wiele linków do takich prac jest w necie, jakby co mogę pomóc wyszukać:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Beata, a byłabyś taka miła? Mamy trochę mało czasu (2 tygodnie), a sami jeszcze musimy to przećwiczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomocy! Kto wie, gdzie pobrać darmowego powerpointa, choćby i trialkę? Ja trafiałam albo na wirusy, albo na jakieś dziwne strony, albo pobrałam jednego po hiszpańsku i nic nie rozumiałam... A to pilne.. ;-;

I kto wie, dlaczego na forum pojawiła się masa reklam, których nie było? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla, a nie myślałaś o OpenOffice? Tam też masz program odpowiadający PowerPointowi, a jest to darmowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję. :)

 

EDIT: Evi, to do szkoły, a Powerpoint na szkolnym laptopie raczej nie odczyta OpenOffice'a..

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Google możesz tworzyć prezentacje chyba też. Zostają normalnie na ich dysku, więc nie trzeba ich wysyłać i są cały czas w necie, więc nie trzeba chyba niczego specjalnego do odtwarzania. Zawsze też można zrobić, pobrać, zapisując jako plik .pptx i gotowe! :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ściągnij PP Portable 2003. Z tym nie powinno być problemu. Nie jestem na pc, żeby Ci podrzucić linka, ale na pewno znajdziesz w google : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję. :)

 

EDIT: Evi, to do szkoły, a Powerpoint na szkolnym laptopie raczej nie odczyta OpenOffice'a..

 

Ja nigdy nie miałam problemów z otworzeniem dokumentów utworzonych w OpenOffice przez MS Office ;) Normalnie się otwiera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie coś dobrego na kaszel? Bo jeszcze chwila i sobie wykaszlę wnętrzności i nie będzie biednej Invi ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Invidio, a nie masz tam czegoś rozgrzewającego? Wątpię, abyś posiadała herbatkę z prawoślazem, którą ja zazwyczaj leczę kaszel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Herbatkę z czym? o.O A jakaś inna herbatka czy ziółko czy coś? Bo rozgrzewającego... nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Na kaszel znany mi jest tylko prawoślaz, a ziołami się leczę od czasów swojej pierwszej alergii na leki (3 lata temu). Nie wiem, może malina ci pomoże? Albo lipa? Mięta ułatwia oddychanie (przynajmniej mnie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo polecam wzięcie gorącego prysznicu lub długą kąpiel - powinno choć trochę pomóc. :P Poza tym pamiętam, że pomagało wdychanie wilgotnego powietrza i oparów znad parzących się ziół (ale niestety nie pamiętam jakie to zioła były).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam czosnek (dobry na wszystko)

Syrop z cebuli (tato mi taki robił jak byłam mała - zawsze pomagał. I jest naprawdę smaczny, nie zraź się tym, że to cebula.)

Posiekaj drobno cebulę i zasyp ją cukrem. Odstaw w ciemne miejsce i poczekaj aż cebula puści sok. Łyżeczkę syropu pij trzy razy dziennie.

I inhalacje z naparu z soli. Zalewasz wrzątkiem (2 litry) 3 łyżki stołowe soli. nakrywasz głowę ręcznikiem i wdychasz opary. Tak z 10 minut ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram Evi, wypróbuj inhalacje. Jak miałam zapalenie gardła i krtani, to między innymi właśnie metodą z naparami z soli się kurowałam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi ma racje jeszcze dodam że herbata malinowa z miodem, ale czosnek zabija wszystko nie tylko wampiry ale choroby równiez, mimo że jego nienawidzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mnie skubaniec nie działa :<

Na kaszel to nie wiem, ale dobrze jest wymoczyć nogi w bardzo gorącej wodzie z solą. A na chrype np. płukać gardło wodą z solą. Generalnie i ogólnie ave sól xD

Na ten kaszel to jak dla mnie tylko syropy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też macie dziś problem z facebookiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też macie dziś problem z facebookiem?

 

Też. Nie akceptuje zaproszeń, nie zapisuje "like'ów", pewnie i komentarzy nie zaakceptuje. :undecided:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

U mnie wszystko normalnie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Aspołeczna? Pierwsze słyszę. Dobranoc, Paula.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałam, że tylko u mnie jest coś nie tak. Chciałam zmienić hasło i pojawił się komunikat, że z nieznanych przyczyn nie może być zmienione i już się bałam, że ktoś niepowołany siedzi mi na koncie haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.