Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Ostatni możesz sobie darować' date=' można tylko stracić zainteresowanie nimi.[/quote']

Popieram.

Nie wiem co im odbiło, z tą dyskoteką i obawiam się tych utworów na Czyżynaliach....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatni możesz sobie darować, można tylko stracić zainteresowanie nimi.

 

uuu to dzięki za ostrzeżenie... będę podchodzić ostrożnie i nie za blisko :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny album ma kontynuować styl z poprzedniego... Why, Sharon, why? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, nie słuchaj, przekonaj się, to, że się komuś nie podoba to jego własna sprawa. Jak tak można pisać o artyście, nikt tego nie robi tylko po to aby innym się podobało. Przepraszam, że tak napisałem, ale przecież to jest pomysł artysty, nie "nie ukryjecie go".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo że najbardziej cenię ME to lubie oba ostatnie wydawnictwa.The Heart of Everything to płyta nie tak daleko od poziomu ME, z orkiestrą symfioniczną i chórami, jakby zamienić 2-3 numery to by wyrównała, moze nawet przebiła.

 

Natomiast The Unforgiving jak się nie szuka czegoś mrocznego/gotyckiego/symfonicznego* tylko spojrzy na to świeżym okiem to wychodzi niezwykle przebojowy album z melodyjnym nowoczesnym rockiem bo metalu tam faktycznie niewiele, trochę tez 80's -owych brzmień się pojawia.

 

*wybrać co uważa się za stosowne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejny album ma kontynuować styl z poprzedniego... Why' date=' Sharon, why? [/quote']

For money? :P

Po prostu sprzedało się, ludzie to kupili w tej wersji.

No i.. kontrakt z dużą wytwórnią, która też chce zarobić.

 

Evi' date=' nie słuchaj, przekonaj się, to, że się komuś nie podoba to jego własna sprawa. Jak tak można pisać o artyście, nikt tego nie robi tylko po to aby innym się podobało. Przepraszam, że tak napisałem, ale przecież to jest pomysł artysty, nie "nie ukryjecie go".[/quote']

Przestrzegamy grzecznie, wyrażając swoje zdanie. Nikt nikomu nic nie broni :P

 

Natomiast The Unforgiving jak się nie szuka czegoś mrocznego/gotyckiego/symfonicznego* tylko spojrzy na to świeżym okiem to wychodzi niezwykle przebojowy album z melodyjnym nowoczesnym rockiem bo metalu tam faktycznie niewiele' date=' trochę tez 80's -owych brzmień się pojawia.[/quote']

Jak dla mnie Sharon nie wykorzystuje tutaj swoich możliwości.

W ogóle jak usłyszałam tą płytę za pierwszym razem, to przeskoczyło mi przez myśl, że WT mogliby się z NW wokalistkami zamienić, wtedy kiedy Anette była. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziex za wyjaśnienie, mam nadziej, że cię nie uraziłem Sionqa.

Wolałbym, że kto inny mi też coś wyjaśnił.

Żeby pisać, o stracie zainteresowania, tylko z jakiego powodu.

O co chodzi, jakiś inny ten album czy jest beznadziejny? Jeśli jest beznadziejny, albo "zły", to dlaczego?

Jeśli jest po prostu inny to o niczym nie świadczy, choć sądzę, że inny powód kryję się za wypowiedzią Kaktuski.

 

Ja po prostu jestem ciekaw, bo dużo z tej wypowiedzi można wywnioskować, a mało powodów.

 

Na pewno wielu z was słucha po kolei, album po albumie, to pewnie trudne czasem usłyszeć inne brzmienie, z albumu ukochanego zespołu. Jestem zaciekawiony czy wszyscy by nie lubili "TU", mając od razu wszystkie albumy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

tumblr_mjobh59Nv01r654ymo1_500.jpg

 

Gdzie się podziały tamte gorsety i suknie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sharon ma te skrzydła przyczepione do pleców ? Już sobie wyobrażam jak się odwraca i tak wszystkich po kolei kosi :P.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Sharon ma te skrzydła przyczepione do pleców ? Już sobie wyobrażam jak się odwraca i tak wszystkich po kolei kosi :P.

 

To mogłoby być genialne :D Niech zrobią festiwal NW i WT i niech tak Floor sprzątnie ^^ Wtedy zaakceptuję te skrzydła :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sharon ma te skrzydła przyczepione do pleców ? Już sobie wyobrażam jak się odwraca i tak wszystkich po kolei kosi :P.

 

To mogłoby być genialne :D Niech zrobią festiwal NW i WT i niech tak Floor sprzątnie ^^ Wtedy zaakceptuję te skrzydła :D

 

Chyba że Floor sprzątnęła by Cię spod sceny siłą swojego wokalu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Sharon ma te skrzydła przyczepione do pleców ? Już sobie wyobrażam jak się odwraca i tak wszystkich po kolei kosi :P.

 

To mogłoby być genialne :D Niech zrobią festiwal NW i WT i niech tak Floor sprzątnie ^^ Wtedy zaakceptuję te skrzydła :D

 

Chyba że Floor sprzątnęła by Cię spod sceny siłą swojego wokalu :P

 

Floor silny wokal w NW ? Przykro mi, ale jestem na nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

O żesz ty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj ta Sharon :D, ale i tak lubię wszystkie albumy

 

Choć ostatni singiel :/

 

Futurystyczne, a niech będzie metal futurystyczny, ciekawa opcja. Ale ta kreacja jest jednak nie ciekawa, raczej bym nie powiedział futurystyczna. A te skrzydła nie za ciężkie? A nawet za duże niczym kanarek ze skrzydłami jastrzębia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tumblr_mjobh59Nv01r654ymo1_500.jpg

 

Gdzie się podziały tamte gorsety i suknie ?

 

Co to jest :o ? Wygląda strasznie :ninja:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Oj ta Sharon :D, ale i tak lubię wszystkie albumy

 

Choć ostatni singiel :/

 

Futurystyczne, a niech będzie metal futurystyczny, ciekawa opcja. Ale ta kreacja jest jednak nie ciekawa, raczej bym nie powiedział futurystyczna. A te skrzydła nie za ciężkie? A nawet za duże niczym kanarek ze skrzydłami jastrzębia.

 

Moja koleżanka, która interesuje się i WT i różnymi cosplayami swoim bystrym okiem cosplay'owca stwierdziła, że one są dmuchane :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

 

 

Moja koleżanka, która interesuje się i WT i różnymi cosplayami swoim bystrym okiem cosplay'owca stwierdziła, że one są dmuchane :D

 

A wiesz, że ja też zauważyłam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

 

 

Moja koleżanka, która interesuje się i WT i różnymi cosplayami swoim bystrym okiem cosplay'owca stwierdziła, że one są dmuchane :D

 

A wiesz, że ja też zauważyłam?

 

Czyli tylko ja jestem ślepy i niespostrzegawczy ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Czyli tylko ja jestem ślepy i niespostrzegawczy ?

 

No bez przesady, ale muszę przyznać, że zauważyłam wypukłości.

Tak czy inaczej jakby kogoś tym rąbnęła, to by aż tak nie bolało. Przestrzegają zasad BHP :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Czyli tylko ja jestem ślepy i niespostrzegawczy ?

tak. :D

nie no, a tak serio to nie wiem. bo jakoś się nad tym nie zastanawiałam nawet, a później jak przeczytałam, że nadmuchiwane i popatrzyłam na zdjęcie to sobie pomyślałam "no faktycznie! eee ale to przecież od razu widać..." :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak wypukłe, ale na tym zdjęciu nie stwierdziłbym czy dmuchane. Może widać, ale to słabe zdjęcie. Widać tam chyba zagięcia.

Ciekawe co robiła na scenie z czymś takim, bo tańczyć by się nie dało, bo by się od razu zmęczyła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A tak właściwie, zagląda ktoś moze na Mindwalker?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.