Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Bardzo lubię kabaret Smile, ale ten skecz mnie nie bawi, bo... nie ma tu nic śmiesznego jak dla mnie. O wiele bardziej wolę:

 

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ostatnio oglądałem jakiś kabaret, gdzie gostek przebrał sie za dominującą żonę drugiego faceta. Zabrał lasce z widowni torebkę i szedł do gościa po kredyt (czy zasiłek) na dzieci, biede i wszystko co możliwe. Zeżarł tic taci z torebki i inne rzeczy. Nie pamiętam co to za kabaret ani jaki skecz, wypowiedź moja jest chaotyczna, ale może ktoś zczai co to jest i mi powie ( bo najczęściej nie śmieje się na większościach kabaretów, a ten był wyjątkiem)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie pobije tego:

 

[video=youtube]

 

Za każdym razem kulam się po dywanie ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Hahaha, o matko prawie się udławiliśmy ze śmiechu z bratem :D Wszystko niszczy, a szczególnie wybuchające talerze i ludzie - tu już zwijaliśmy się ze śmiechu :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Hahahahahahaha, nie wiem o co tu chodzi ale klient mnie niszczy xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeden komentarz na facebooku mnie rozbawił :D

 

Czy to piątek czy sobota Justin Bieber to idiota, czy to lustro czy to szminka Justin Bieber to dziewczynka.
:D
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^takie coś czasem może rozśmieszyć, ale jak ktoś swój wolny czas spędza na robieniu takich obrazków i przy każdej możliwej okazji obraża jakiegoś artystę, to świadczy to tylko o jego niskim poziomie intelektualnym i zwykłej zazdrości. ;_;

 

A mnie rozśmieszyło to: :P

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZRKJvA6DgHY

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny Biber. Hejtują go, jakby jego muzyka była większym chłamem, niż ta innych gwiazdeczek popu, kiedy poziom chłamowatości jest, podejrzewam, podobny :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

stare, ale dobre :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.