Jump to content
beatag60

EFMB Tour

Recommended Posts

Nie miałem czasu tak dokładnie oglądać, poza tym bardzo często niedokładnie widać, ale czy zwrócil ktoś uwagę, kiedy Marco gra na gitarze? To byłoby dziwne zakładać to dwugryfowe combo bas - gitara i z niego nie korzystać, wydaje mi się, że jakby to miało być dla tylko show, to pewnie miałby je przez większość koncertu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchałam Stargazers i odpuściłam, bo schrzanili. Utwór stracił tą oceanową lekkość, a Floor znowu śpiewa z kluską w gardle.

Jeśli to jakaś kluska to ja tam ją lubię i lecę do sklepu po te jej kluski. :D Oczywiście nie każdemu się musi podobać, rozumiem jeśli Ciebie ten występ nie zachwycił. ;) Co do tuomasowej solówki to mi się bardzo nie podobała. Na albumie ładnie brzmi, ale tutaj mnie ten dźwięk strasznie raził. Choć to jest chyba jedyny mały minusik. Całość jest genialna. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wiem dlaczego amerykanie stali jak by mieli kij w zadzie ,ano dlatego popatrzcie co mieli w łapkach ,komórki aparaty itp.Chcieli jak to amerykanie być pierwsi którzy nagrają koncerta i wsadzą go do sieci ,jak by to byli japońce to roznieśli by tą salę czy cokolwiek to było w strzępy

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że to nagrali, ale z drugiej strony tego nie rozumiem. Ja tam wolę zrobić kilka fotek, filmik na czymś spokojniejszym żeby było ładnie słychać i resztę koncertu gapić się na zespół nie na telefon. Fajnie jest mieć pamiątkę, ale we live in every moment but this one. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy inaczej to widzi. Jeden woli nagrywać, drugi skakać, a jeszcze inny stać spokojnie i wsłuchiwać się w muzyką, wpatrywać w zespół. Nie ma co się nad tym zastanawiać :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też jestem pod wielkim wrażeniem koncertu(publiki już nie). Stargazers i sleeping sun wybornie tych dwóch kawałków słuchałem z przyśpieszonym biciem serca. A lubię jak zespół dodaje coś od siebie w utworach(SBTB),a nie gra nuta w nutę jak na albumie. Mam ogromną nadzieję że grupa zawita do nas. Na żywo Kai gra po swojemu(na albumie gra podobnie jak Juka,nie słyszałem różnicy)tutaj słychać inny styl i brzmienie. Jestem ciekaw czy też usłyszeliście różnicę?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczarowało mnie to wykonanie The Islander, w lekko zmienionej aranżacji, z samym Marco przez pierwsze kilka minut. Nareszcie używa drugiego gryfu, choć ma podpięty jakiś efekt, który imituje brzmienie gitary akustycznej.

 

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=LXKvo5A9e8Y

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alpenglow zagościło na wczorajszej setliście :D

[video=youtube]

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

104ca5a124cc550fgen.jpg

 

Plan dnia zespołu w trakcie trwającej trasy, prawie nie ma wolnych chwil :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magiczne wykonanie Stargazers ♥

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy tylko mnie irytują solówki Tuomasa w Shudder na żywo? Brzmienie klawiszy, którego używa jest po prostu masakryczne. To samo było kiedyś z Planet Hell. Na płycie partie solowe były cudowne, na żywo za to okropne, syntetycznie brzmiące, świdrujące po uszach.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsza jakość Poety w HD! :)

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko, że słychać darcie się tłumu, a nie śpiewającą Floor :( ale będą lepsze nagrania z innych koncertów może ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra, jak tour, to tour :D Zarzucę zdjęciami z trasy, które znalazłam w internetach :)

 

Grill po koncercie w Marquee Theater w Tempe, AZ.

Powiedzcie mi, czy tam obok Floor nie siedzi przypadkiem Hannes?

tumblr_nnvuc7Z5001tk2auwo5_1280.jpg

 

W Dallas spotkali się z JTH. :) tumblr_nnwyoiNbPR1rzfnfbo1_540.jpg

 

Oraz Amerykańscy fani dożywiają zespół. Nic dziwnego, jak na Amerykańskie standardy, wyglądają trochę anorektycznie :D

tumblr_nnx3f7LCfj1tlt5a7o1_1280.jpg

 

Wszystko i jeszcze trochę wszystkiego :)

 

tumblr_nnx3f7LCfj1tlt5a7o2_540.jpg

 

I Nowy Jork. Jeśli zdjęcie już gdzieś tu było, to trudno :>

 

tumblr_nn9kkofsBl1qld3x0o1_r1_540.jpg

 

A to 5 dni temu, El Paso! :>

 

tumblr_no10mnGiR61qld3x0o3_r1_500.jpg

 

A to prawdopodobnie w Phoenix. Prawdopodobnie, bo nie podano opisu zdjęć :<

 

tumblr_nnq6h4uJvH1qld3x0o1_500.jpg

tumblr_nnq6h4uJvH1qld3x0o6_500.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert w Polsce byłby spełnieniem jednego z moich marzeń. Nieważne po ile byłyby wejściówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Houston, 6.05.

 

Someone's not amused... :>

 

tumblr_no10ub8dwS1qd23ofo9_1280.jpg

 

Derpy derpy derp derp :D

 

tumblr_no112uuvuv1qd23ofo5_1280.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem' date=' czy tylko mnie irytują solówki Tuomasa w Shudder na żywo? Brzmienie klawiszy, którego używa jest po prostu masakryczne. To samo było kiedyś z Planet Hell. Na płycie partie solowe były cudowne, na żywo za to okropne, syntetycznie brzmiące, świdrujące po uszach. [/quote']

 

Mam dokładnie to samo. Zastanawiałem się co może być tego przyczyną i chyba Tuomasowi chodzi o mocne zaznaczenie, że w danym momencie słyszymy właśnie keyboard a nie orkiestrę z taśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tumblr znowu przemówił :D

 

Ostatni koncert trasy, więc co mu tam.. ;) Btw, czy to nie są buty Floor? xD

tumblr_nodl5tYF1N1sjq2h9o1_1280.jpg

tumblr_nodv7nOrDW1qhlv4co1_1280.jpg

 

"It's just me havin fun" :)

tumblr_no6ywaBvUF1tk2auwo2_540.jpg

 

Piękne zdjęcie:

tumblr_nnqb4mR7s91tk2auwo5_540.jpg

 

tumblr_nn9kplBzyw1qld3x0o2_540.jpg Jukka! ^^

 

tumblr_nn9kplBzyw1qld3x0o4_540.jpg

 

tumblr_nn9kplBzyw1qld3x0o6_540.jpg

 

tumblr_nn9kplBzyw1qld3x0o7_540.jpg

 

I na koniec moje ulubione zdjęcie :)

tumblr_nn9kplBzyw1qld3x0o8_540.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tumblr znowu przemówił :D

Ostatni koncert trasy, więc co mu tam.. ;) Btw, czy to nie są buty Floor? xD

Tuo, Floor - sorry, Marco właśnie oficjalnie został najtłiszowym mistrzem stylu i elegancji. :D ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzecie zdjęcie od dołu rządzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ostatnim zdjęciu Troy dostał niestrawności. Tak się jakoś trzyma za brzuch...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nightwish, Delain i Sabaton na jednej scenie. :happy: Co tam się dzieje. xD
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.