Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Forumowa poczta

Recommended Posts

Hell-o!

 

Wszelkie kartki, pocztówki, flaszki i inne wiadomości dla społeczności DE możecie wysyłać na adres:

 

Beata Chodkowska "Łezka"

Dream Emporium

20-006 Lublin

ul. Kołłątaja 5

 


 

Nasze forum dostało pocztówkę od Invi z Jastrzębiej Góry:

 

invi1.jpg.40c2019b5772c7d77504351fbb1d3868.jpginvi2.jpg.f3dde997ca981c61787a65c8c461367a.jpg

 

Dziękujemy :)

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, Invusia taka kochana (właśnie przytulam Cię mentalnie, Siostro, czujesz?) :3 Adi, jesteś Szanownym Panem, wiedziałeś o tym? :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Awww superowo! Dzieki Invi ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani! Jeśli możecie podajcie proszę dokładny adres, pod który można przesyłać pocztówki! Bywam tu i tam, i chętnie wysyłam wtedy kartki do znajomych;) Takie moje staroświeckie podejście w dobie cyfryzacji i komputeryzacji. Uważam, że kartki i pocztówki z pozdrowieniami to bardzo fajna rzecz. Może trochę zapomniana i niemodna, ale ja tam lubię dostawać i wysyłać;).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka, dodałem w pierwszym poście adres do Dream Emporium. :) Tam można wysyłać kartki, wiadomości itp. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anulka, dodałem w pierwszym poście adres do Dream Emporium. :) Tam można wysyłać kartki, wiadomości itp. :)

Adrian, dziękuję bardzo! :) Adres zakodowany! ;) Jak tylko gdzieś "wybędę" to na pewno nie zapomnę o DE i wyślę kartkę, albo...nawet i flaszkę, jak się coś oryginalnego trafi:P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrowionka od Ani dla Najtłiszomaniaków - dziękujemy:)2960357_File1.png[/img]

 

2960361_File.png[/img]

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani czekam na Wasze widokówki, to nie musi być kupiona ale też wykonana samemu- taki fanart z wakacji? Takie spontaniczne pozdrowienia dla NW z urlopów ect:) Wysyłajcie- każda otrzymana będzie tu umieszczona.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mnie możecie liczyć! Jak tylko gdzieś "wybędę", to zaraz pędzę na pocztę! W tym roku będę w swoim żywiole, bo trzeba nadać jeszcze pozdrowienia dla zespołu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do kiedy można słać kartki? Mam trochę nawał prac( na wsi sezon w pełni) ale w środę na pewno bym wysłała...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mój odbiór kartek to do 24 sierpnia, ale dla porządku zaproponowaliśmy do 20stego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknie dziękujemy Aniu za pozdrowienia :) Miłego odpoczywania we Władysławowie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.