Jump to content
Sahara

Telefony komórkowe

Recommended Posts

Ja jestem zła , bo zaraz czas wymieniać telefon, a nigdzie w ofercie nie ma już sliderów z klawiaturą qwerty.

Obecnie mam samsung_chat-350_00.jpg I gdyby miał wifi byłby idełem.

 

Znam ten ból - lubię takie slidery, niestety już bardzo rzadko takie się ukazują :( A obecnie stoję przed wyborem HTC Desire X czy Samsung Galaxy Ace 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

telefon musi mieć dotyk, ale też klawiaturę qwerty, musi być mały, żeby mieścił mi się do kieszeni bez problemu, preferuję system android. musi mieć w miarę dobry aparat i KONIECZNIE lampę błyskową/latarkę. i musi mieć miejsce na przypięcie zawieszki. i musi być śliczny. i taki telefon właśnie mam: Sony Ericsson Xperia x10 Mini Pro. teraz planuję wymienić na ten sam telefon, tylko nowszy model.

 

no i jeszcze mam drugi, starszy, ale mój ukochany - Samsung e530, taki niebieski z klapką. wygląda jak jajko. moja koleżanka mówi na niego jajofon :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
i taki telefon właśnie mam: Sony Ericsson Xperia x10 Mini Pro. teraz planuję wymienić na ten sam telefon' date=' tylko nowszy model.[/quote']

Czy którakolwiek sieć oferuje go jeszcze na mixa / kartę / abonament poniżej 50zł ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety nie... przynajmniej ja nic o tym nie wiem, a poluję na niego. nie wiem jak w abonamentach, bo abonament mnie nie interesuje. możesz popatrzeć w Play, ale pewnie będzie drogo w tych niższych abonamentach. ale za to na allegro jest coraz taniej ;) już za 350zł można w całkiem niezłym stanie upolować nową wersję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłam- nigdzie go nie ma. W październiku kumpela wzięła go w t-mobile na abonament 79 czy 80 z o.O

Zanim mój wspaniały się zepsuje, może stanieją jeszcze trochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

telefony telefony ciągle coś z nimi robie i mam nowy.

Tak naprawde nie musi być wypasiony. Kamere dobrą musi mieć.

Do słuchania mam mp4 do robienia zdjęc aparat do oglądania i internetu laptopa.

Więc pozostają esemesy i dzwonienie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy telefon Sony Xperia Tipo służy mi wyłącznie do grania, wiadomości i dzwonienia. Drugi - Sony Ericsson Xperia Mini Pro służy mi do słuchania muzyki. I grania w sumie też. I do zdjęć :D Inaczej ich nie umiem podzielić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja miałem xperię x10 mini pro, ale jej się pływać zachciało :D i aktualnie sobie leży ze spaloną płytą główną :D A ja używam SE Elm :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże jak ja nienawidzę mojego W902. Tyle kasy w niego juz włożyłem - a on ma kolejną bolączkę. Nawet dwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam telefon który przetrwał Woodstock to chyba wielkie odznaczenie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omg, jak ja nienawidzę telefonów! Ciągle mi się psują i do tego uzależniają :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje foniki zwykle żyją około 10 miesięcy, zobaczymy ile ten pożyje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mojego telefonu dużo nie wymagam, wiadomości wysyłać musi, bo to rzecz najważniejsza ;P

Po za tym musze mieć mozliwość zainstalowania pasjansa i w sumie tyle mi wystarczy, cała reszta w obliczu tych dwóch wytycznych jest nieważna ;P

Od pół roku mam do czynienia z panelem dotykowym i jestem bardzo zadowolona - jedyna wadą jest to, że ciężko mi się obsługiwać telefonami ze zwykłą klawiaturą ;D

Komórkowym przekleństwem dla mnie było używanie Nokii E52 - nie ogarniam tego telefonu do dziś i dlatego wcisnęłam go Mamie, bo ona tylko dzwoni ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam chciałbym mieć Icy Tower i sudoku, aparat, karta pamięci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Ja swój dostałam na piętnaste urodziny, co oznacza, że służy mi już prawie trzy lata. W serwisie był 4 razy, pierwszy raz po 10 dniach od zakupu. To zielona nokia 5000 d-2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy telefon dostałam w czwartej klasie.Stara Nokia używana wcześniej przez moją mamę.A teraz mam drugą Nokię lepszą choć już przez te dwa lata wysłużoną i pomału się rozwala ale służy.Ogólnie słabość mam do Noki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lece na 3 telefony X Peria, Nokia, Samsung :D często sie myle który dzwoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie jeszcze wszędzie ten sam dzwonek? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Moim dzwonkiem jest Ghost Love Score, przez co rzadko odbieram telefon xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzwonki mam standardowe, nie ustawiam własnych mp3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzwonek u mnie to nic.. na SMSa mam Sacred Worlds Blind Guardiana. Kiedy nie odbiorę, leci całe 9 minut. Moi rodzice mają ochotę mnie zabić, kiedy ktoś pisze do mnie w nocy... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg... ja mam na dzwonek teraz ustawiony Harlem Shake xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, dobry motyw :)

 

Ja mam na telefonie awaryjne zdjęcie Nicholasa Cage'a w razie gdyby telefon któregoś z moich znajomych dostał się kiedyś w moje ręce. 'Ur phone has been caged' :)

Kiedyś zostawiłam telefon i oddaliłam się nieopatrznie, to miałam wszędzie zdjęcie Tuo. WSZĘDZIE. Kontakty, tapeta, tło pod menu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.