Jump to content
Adrian

Urodziny Tuomasa 2014

Recommended Posts

Już za miesiąc (25.12.) Maestro będzie obchodzić swoje 38 urodziny. Z tej okazji, jak co roku, przygotowujemy dla niego kartkę świąteczną, którą osobiście wręczy mu Plamen Dimov. Wspólnie z naszymi przyjaciółmi z:

 

- Oceansouls of America

- fanpage Tuomas Lauri Johannes Holopainen (Nemo)

- Nightwish Canada

oraz we współpracy z Nightwish France i Nightwish Australia,

 

chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w tym projekcie. Zasady są proste i niezmienne: do 20.12. do godz. 15 należy nadsyłać swoje życzenia/fanarty/inne wyrazy podziękowania i uwielbienia (bez półnagich "selfies"!) dla Tuomasa w tym wątku lub w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/644009009043717/

 

Kto może niech od razu pisze po angielsku, żeby Tuomas mógł zrozumieć Wasz przekaz (przy okazji zaoszczędzi nam to sporo czasu). Jeśli ktoś nie czuje się na siłach - pomożemy.

 

Pokażmy Tuomasowi ilu fanów ma w Polsce!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde. Akurat chciałem półnagie selfie.. :(

No nic.. Zadowoli sie życzeniami..

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli całkiem nagie selfie wchodzi w grę? Idę na to!

 

Lubię takie akcje : ) Mam nadzieję, że wyrobię się do 20.12 z wymyśleniem czegoś dla Tuomasa. Oczywiście jak zwykle liczę na Wasze wsparcie w przetłumaczeniu.

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie mogę napisać mu życzenia tutaj; będzie bardziej kameralnie niż w wydarzeniu. ;) Czego by mu tu życzyć? Hm...

 

 

Hyvää syntymäpäivää, Maestro!

 

As here again came this day of your birthday (38 years old you are now! Can you believe? Yet it is not any reason to feel old, of course!) I would like to wish you (however corny may it sound) all the best! Epecially, a lot of inspiration, strength to deal with the real world, health and loads of peaceful days there, in Suomi-land of woods and lakes.

 

It's good to say also that again we have Yuletide, which I know you love (so do I), and it's a great reason to wish you Merry Christmas! Have a great time with your family and the real Christmas mood.

I hope you'll have another wonderful life-ride with our old, beloved Snowman too! Don't forget to dress warmly then! ;)

 

With a lot of colourful-birthday balloons for you,

your old, faithful fan,

Justyna Z. from the north of Poland

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To on juz kończy 38 lat? Ale ten czas leci.... Dla mnie zawsze będzie miał 37, bo nawet parę lat temu, jak miał jakieś 30, to go szacowałam na jakieś 35 - 37 mniej więcej :)

 

Życzenia na pewno jakieś sklecę, ale na razie nie mam jakoś weny... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kurde. Akurat chciałem półnagie selfie.. :(

Czyli całkiem nagie selfie wchodzi w grę? Idę na to!

 

Rok temu jedna dziewczyna wysłała nam właśnie takie półnagie "selfie" i poprosiliśmy ją o inne zdjęcie. Oburzyła się i zarzuciła, że zazdrościmy jej wyglądu (sic!). Ostatecznie musiała ukryć dekolt w photoshopie. ;)

Nie zabijajmy w Tuomasie jego (resztek) niewinności!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj tam, Tuo ma prawie cztery dychy na karku, pewnie nie takie rzeczy widział :D To tylko cycki, co w nich nie-niewinnego :P

Trzeba będzie wymyślić jakieś porządne życzenia. Dobrze, że mam tyle czasu... Chociaż, pewnie i tak będę to robić w ostatniej chwili. Bo to ja. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiecie, on by się pewnie nie obraził, ale Joasia mogłaby mieć inne zdanie. ;)

 

 

 

Mam nadzieję, że tym razem nie zapomnę o terminie i jakoś coś wymyślę . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani, podoba wam się to? Nigdy nie używałem fińskiego języka, a chciałem mu złożyć życzenia w jego ojczystym języku. Trochę spędziłem czasu nad tym. Mam nadzieje, że jest wszystko okey. ;)

 

mkw786.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin, nie chcę Cię demotywować ani nic, ale ten język jest masakryczny i jeśli nie uczyłeś się go wcześniej na w miarę porządnym poziomie, to nieważne ile byś się starał, próba napisania/powiedzenia czegokolwiek w tym języku jest z góry skazana na porażkę.

Wiem z doświadczenia, testowałam na sobie. Nie polecam, potem znajomi Finowie na FB mnie poprawiali bo nasadziłam byków jak stokrotek na łące.

 

Pomysł mega, ale podeślij to jakiemuś znajomemu Finowi, żeby sprawdził :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super pomysł, Marcinie. :) Mam tylko jedną prośbę - masz sporo wolnego miejsca więc mógłbyś odrobinę powiększyć czcionkę, bo po wydruku może być słabo widoczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okey, Adrianie spełnię twoją prośbę. :) Skontaktowałem się na facebooku z sobowtórem Nestori Lönngrén. Sprawdził mi, czy dobrze i powiedział mi, że jest kilka błędów, ale mówi, że Tuomas z pewnością to zrozumie. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skontaktowałem się na facebooku z sobowtórem Nestori Lönngrén. Sprawdził mi, czy dobrze i powiedział mi, że jest kilka błędów, ale mówi, że Tuomas z pewnością to zrozumie. :)

 

 

Facebook_like_thumb.png

 

Nestuomi, gość, który choć wygląda jak Tuo i stylizuje się na Tuo, nie chce się przyznać, że wygląda jak Tuo. Uwielbiam go :))

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Małe przypomnienie: Został już tylko tydzień na nadsyłanie życzeń i fanartów! Swoje wiadomości możecie podsyłać w tym wątku lub w wydarzeniu na Facebooku. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy z tłumaczeniem niech wrzuci swój tekst prędzej żebyśmy mogli na spokojnie go przetłumaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adrian' date='a moja wiadomość którą do was wysłałem na fb,dotrze do Maestro? [/quote']

 

Oczywiście. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostało niecałe kilkanaście godzin! Taka okazja nie zdarza się zbyt często, więc kto jeszcze tego nie zrobił niech śle swoje życzenia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaatoooo, bo ja mam bezwenie... Tato ;-;

Ale jutro to napiszę. Naprawdę. Naprawdę, mówię. I zrobię te kartki, co dotrą na Nowy Rok. Tzn. napiszę w nich życzenia. Bo zrobione są od dawna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, tak jak obiecałem powiększyłem treść. :)

 

29oppa8.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dear Tuo! :)

 

This thing that You're reading right now mainly contains (or should contain) birthday wishes for You, but I'd like to begin with some thanks. You see, this February I'm having my second falling-in-love-with-Nightwish anniversary. Maybe for You two years is not that long, but for me... I'm fifteen, so that's a really big part of my life :D And I just want to say THANK YOU for all this great music that's been with me for such a long time. Big, big kiitos :3

 

And now the most important part: wishes. So, I'd like to wish You tons of inspiration in the coming year. I'm a wannabe-artist myself and I know how irritating it is when you have no idea how to start writing/drawing, and can't create absolutely ANYTHING. And I'm sure You know this feeling even better ('cause You wouldn't "Dead Gardens" if you didn't!). So, may You never struggle with it again. I wish You also lots of love, happiness, health, positive energy, money, stuff like that. And may the new Nightwish album be a true masterpiece. And may the Finnish winter be beautiful and white, because here, in Poland, we have no snow at all and the world is wet and ugly. And may Your Christmas be nice, warm (in the metaphorical sense! I didn't mean "warm weather"! :D) and truly magical. Best nightwishes, Tuomi, and may the Force be with You! Always :3 *sends Tuomas a big mental hug*

 

Greetings from Poland,

Emi :)


Spóźniłam się o trzy minuty... :D To chyba nic takiego, co, Tato?


Wprowadziłam parę drobnych poprawek. Całkiem nieźle toto wyszło :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyrobiłam się. No trudno, i tak planuję po wydaniu płyty napisać mu parę słów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wyrobiłam się. No trudno' date=' i tak planuję po wydaniu płyty napisać mu parę słów ;) [/quote']

 

Jeszcze zdążysz, nie złożyłem jeszcze kartki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyrobiłam się. No trudno' date=' i tak planuję po wydaniu płyty napisać mu parę słów ;) [/quote']

 

Jeszcze zdążysz, nie złożyłem jeszcze kartki.

 

Nie, nie ;) I tak nie wiem co napisać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje wiadomości i życzenia dla Tuomasa! Kartka została złożona i wkrótce zostanie przekazana dalej. Wyszło jakieś 34 strony. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.