Jump to content
Lucyfetka

"Masterpices" metalowej szatynki, czyli niby dzieła Lucyfetki :)

Recommended Posts

Gandalf! :happy: Pięknie wyszedł, te zmarszczki i te włosy! W ogóle wszystkie rysunki świetne. Szczególnie podoba mi się spojrzenie Marco i włosy Thorina.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gandalf świetny! Reszta też super, ale ja tam jednak wolałabym zobaczyć coś nowego... więc do roboty! Walcz z niechciejstwem i rysuj dalej ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thoriiiin ♥ Wszystkie prace świetne! A ta Floor *_*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie dobre rysunki, to te, które są najbardziej podobne do rzeczywistych rzeczy. Twoja Floor jest identyczna, co w normalnym świecie. Sama wiem, że czasem bardzo trudno jest narysować kogoś podobnego, ale Tobie to nie sprawia najwyraźniej trudności :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ten, od 7 rano w dalszym ciągu robiłam Floorkę. Tą jej "fantastyczną kurtkę zmieniałam 4 razy i nic już więcej z nią nie będę robić. Tak jak patrzę na nią to jestem jak "Jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo". Z daleka widać jej podobieństwo, ale z bliska to moja mina określana jest jak "like a WTF". Chyba mam jakieś swoje dzikie urojenia, no ale bywa.

Proszę bardzo.

tumblr_np7r7fbIFn1sk9225o1_540.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucyfetko, ta Floor jest prze genialna tak jak Gandalf i Marco. ♥ Wyślij to Floor na fb albo instagrama na pewno się ucieszy. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że ona ma coś trochę nie ten tego z podbródkiem. Ale oczy Ci wyszły. I ładnie cieniujesz, jak zawsze. I, co chyba najważniejsze, widać, kogo rysowałaś :D Pewnie już to mówiłam, ale zdolna z Ciebie Lucyfka, Lucyfko :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Obiecanki cacanki, a głupiemu radość"- Nie, to przysłowie nie ma teraz znaczenia, w tym co tu wam ukażę. Ogólnie październik to strasznie przekichany był miesiąc, ale uczyniłam go troszeczkę lepszym. Co jest tą lepszością? Rysowanie, znalazłam czas na rysowanie. Momentem natchnienia, weny jest godzina 21:00 w piątek (tak bardzo idealny czas na rysowanie, a później dziwne, że ślepe to i pewnie jeszcze głuche). Przedstawiam tu:

Sigurd "Satyr" Wongraven z zespołu Satyricon

CSEmI4MWwAI-9Zr.jpg

Kjetil-Vidar "Frost" Haraldstad również z zespołu Satyricon

CSpoNQwUkAE1MbS.jpg:large

I Jack Skellington

CRmyCLzXAAA1yug.jpg:large

 

To chyba tyle. Aktualnie robię prace na konkurs z AIDS, czytam Millennium i przymierzam się do narysowania portretu mojej mamy (bo inaczej będzie foch) i mam niby jakieś zamówienie na rysowanie kogoś, tylko jeszcze dokładnie nic nie wiem. Mam dylemat czy kupić sobie Tour Edition Nightwisha, bo teraz doskwiera mnie chwilowy brak kasy. Popisałam, "zachwycajcie się" i żegnam. Miłego dnia people. c:

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satyra już widziałam na insta, ale ten drugi gość - jaką on ma twarz! Znaczy nie widziałam go nigdy na żadnym zdjęciu, ani filmiku, więc mam do oceny jedynie Twój rysunek. Bez porównywania podobieństwa do oryginału czy czegoś. :) I ta twarz jest niesamowita. Te cienie wokół oczu dodają mu charakteru.

 

Widać, że się rozwijasz i to w tym najlepszym kierunku - na drugim portrecie widać Twój styl. To nie jest hiperrealizm, ale też nie miał być, prawda? To miało być po prostu 'Twoje'. I jest :) Keep it up ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej podobają mi się te dwa pierwsze - umiesz rysować twarze, a te mają dużo wyrazu... Fajnie pocieniowałaś. Brawo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne rysunki, Lucy! :) Co do tych dwóch pierwszych - też bym chciała tak rysować! :) Masz naprawdę wielki talent. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dżizaz, Lucy, jakie Ty robisz postępy! ♥ Na początku Twoje rysunki były ładne, ale teraz są po prostu piękne. ♥ Oczarowałaś mnie. Część, jak Sami, widziałam już na insta, ale nadal jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkich z nich, naprawdę. Genialne! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest mi BARDZO, ale to BARDZO miło czytając tu wszystkie komentarze. Faktycznie, widać u mnie zmianę na lepsze w moim rysowaniu, czytając wasze komentarze czy też słysząc pochwały od mamy. Dziękuję bardzo, naprawdę aż się robi ciepło na sercu.

Jeśli chodzi o zdjęcia porównawcze to proszę bardzo:

satyricon_by_dhomth-d3iykxk.jpg.8bf876a7e11ede8d736bc1c784cb8e19.jpg

large.jpg.836caf2d17f54c31b30cb64f88742a0d.jpg

tumblr_mjlycvjER41rnjfeto1_1280.jpg.5392d5ae54c53d62d2a8bbeadfee1966.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satyr wygląda lepiej na Twoim rysunku niż na zdjęciu. Nigdy gościa nie widziałam, nie wiem jaki ma kształt twarzy, bo na tym zdjęciu w sumie nie wiadomo gdzie się ona kończy a gdzie zaczynają się włosy, ale zdecydowanie lepiej mu z taką wąską twarzą jak na Twoim rysunku :)

 

 

A tak od technicznej strony - pamiętam, że kiedy po raz pierwszy wrzuciłaś Satyra (chyba na insta), to wzięłam go i wrzuciłam do Photoshopa i wyciągnęłam ładnie wszystkie cienie, które tam były, ale zeżarł je skaner (czy aparat). I zastanawiałam się wtedy bardzo mocno czy Ci tego tutaj nie wrzucić. Ale stwierdziłam, że może nie chcesz, żeby Ci się ktoś wpierniczał w Twoją robotę.

A teraz widzę, że też edytujesz skany. Super! :) Btw, z podciągniętymi cieniami obaj wyglądają bardziej mrocznie i w ogóle :>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satyr wygląda lepiej na Twoim rysunku niż na zdjęciu. Nigdy gościa nie widziałam, nie wiem jaki ma kształt twarzy, bo na tym zdjęciu w sumie nie wiadomo gdzie się ona kończy a gdzie zaczynają się włosy, ale zdecydowanie lepiej mu z taką wąską twarzą jak na Twoim rysunku :)

 

 

A tak od technicznej strony - pamiętam, że kiedy po raz pierwszy wrzuciłaś Satyra (chyba na insta), to wzięłam go i wrzuciłam do Photoshopa i wyciągnęłam ładnie wszystkie cienie, które tam były, ale zeżarł je skaner (czy aparat). I zastanawiałam się wtedy bardzo mocno czy Ci tego tutaj nie wrzucić. Ale stwierdziłam, że może nie chcesz, żeby Ci się ktoś wpierniczał w Twoją robotę.

A teraz widzę, że też edytujesz skany. Super! :) Btw, z podciągniętymi cieniami obaj wyglądają bardziej mrocznie i w ogóle :>

A dziękuję, dziękuję. Mnie to tam rybka czy ktoś mu się wpiernicza czy też nie. Chętnie zobaczę tą twoją obróbeczkę w photoshopie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie różni się zbytnio od wersji, którą już wrzucałaś wcześniej, jednak mimo wszystko:

 

m9vgis.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótko i na temat. Nie mam zbyt wiele czasu. Coś przeczytałam tych postów, ale niewiele, naprawdę nie mam czasu.

1. Rysowałam portret mojego plastyka. Mi się podoba, mu się również podoba. Praca będzie w gablocie szkolnej. Cieszę się niesamowicie, płaczę, że szczęścia, bo tyle dostałam komplementów od niego. A lot of tears.

XWQPa6eN.thumb.jpg.b484df917de318bf62745299e9f968aa.jpg

 

2. Moja mamusia domagała się ode mnie x czasu o portret i w końcu go ma. Bardzo jej się podoba, innym znajomym też się podoba i wszyscy są szczęśliwi.

VjeR5-5Q.thumb.jpg.605bc21dbc97732ce4f3d6542d643a0f.jpg

 

Oceniajcie, komentujcie whatever. Mam nadzieję, że się wszystkim podoba. Lecę do książek. Nowy semestr= gra o przetrwanie. Pozdrawiam i trzymajcie się wszyscy. Odezwę się wkrótce. :)

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woooow, Lucyfetko :)! Świetne szkice! Bardzo mi się podoba ten pierwszy portret. Jest idealnie wystudiowany, rysowany pewną kreską, z zachowaniem detali, cieniowaniem i doskonałą proporcją twarzy.. Nic dziwnego, że podoba się panu od plastyki. Jest super! Drugi już w zupełnie innym stylu, bardziej "luźny", spontaniczny..Co wcale nie znaczy, że gorszy. Zwłaszcza, że rysowałaś swoją mamę, co jest dla niej na pewno bardzo miłe! Ja bym się bardzo cieszyła, gdyby moje dziecko zechciało mnie kiedyś narysować ( Hymmm..Mój synek zrobił mi kiedyś portret-karykaturę ;)). Dobrze, że znalazłaś chociaż chwilę i oderwałaś się od nauki zamieszczając swoje prace. Owocnej nauki, powodzenia na egzaminach! Żebyś szybko i bez bólu wskoczyła w następny semestr :)! Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Portret plastyka ma genialne cienie. Jest świetny :) Rysowany ze zdjęcia czy z natury?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No plastyk bezbłędny :) Mama też super - jedyne co mnie troskę razi to a mocny kontur ust, reszta świetnie, widać że robisz spore postępy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniałe rysunki. Bardziej podoba mi się pierwszy art, ale drugi też jest świetny. Masz wielki talent i mam nadzieję, że będziesz go wykorzystywać najbardziej jak się da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo, tradycyjnie rewelacja, zwłaszcza pierwszy rysunek :) Bardzo mi się podobają te "sterczące" włosy Twojego nauczyciela, wyszły Ci bardzo naturalnie, super :) Ja się zatrzymałam z moimi rysowniczymi skillami na etapie małych, płaskich, schematycznych ludków z wielkimi oczami, więc każda tak realistyczna, wycieniowana, anatomicznie poprawna praca mi imponuje :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne rysunki, Lucy! :) Masz wielki talent i z każdą nową pracą widać to coraz lepiej - potrafisz naprawdę wspaniale rysować! :) Aż brak mi słów, tak bardzo podobają mi się Twoje rysunki. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już odpowiadam na wszystkie pytania.

@Sami Rysunek był rysowany z zdjęcia, a konkretnie z xera. Jakość rzepicha nie powala z przykrością mówiąc.

Jeśli chodzi o portret mamy, to skan wyszedł bardzo brzydki, wręcz w bardzo buraczanej jakości i wstawiam tu zdjęcie. Zdjęcie > Skan.

Dziękuję wszystkim za pochwały. Sama czasem nie wiem jak ja to rysuję i jak mi się to udaję.

Snapchat-8909131279799523902.thumb.jpg.16354f833ebd63934038d62e96f1f6b9.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.